Kasia Moś pierwszy raz o zerwanych zaręczynach. "To jeszcze nigdy nigdzie nie padło"

Reporter:
Oskar Netkowski
#BezCukru 18. Kasia Moś
#BezCukru 18. Kasia Moś
wideo 2/22

Kasia Moś w cyklu #BezCukru z Oskarem Netkowskim w dziendobry.tvn.pl pierwszy raz zwierzyła się z kulis swojego życia uczuciowego. Opowiedziała o trudnym czasie, który zaowocował artystycznym przebudzeniem. Najnowszy singiel gwiazdy - "Miód" - traktuje o relacji damsko męskiej.

Kasia Moś i jej "Miód" - o czym jest piosenka?

Kasia Moś otworzyła ostatnio zupełnie nowy rozdział muzyczny w swoim życiu. Klip do jej piosenki "Miód" pokazuje nieznane oblicze piosenkarki, które od dawna pragnęła uzewnętrznić.

- "Miód" ma przewrotny tekst - jestem twoim ziomem, balet na mieście nie będzie moim domem; a potem awansem zostanę szoferem - czyli kobieta zostaje szoferem. Tak się faktycznie zdarzało, nawet z moim zespołem, że chłopcy idą w tany, a później szofer Kasia jedzie - powiedziała artystka.

- Ludzie na pierwszy rzut oka oceniają mnie jako słodką blondyneczkę. Pewnie przez szkołę i inne doświadczenia mam wrażenie, że tak jest. Nawet jak jestem ubrana bardziej sexy, staram się zachować dozę męskości. Dlatego stworzyłam teledysk do "Miodu", gdzie pokazuję sensualną stronę - dodała.

Wytwórnie nie zawsze patrzyły na twórczość gwiazdy przychylnym okiem. Dlaczego? - Wielokrotnie jak zaczynaliśmy i chodziliśmy do wytwórni, słyszeliśmy, że to nie jest na polski rynek, a to album jest niespójny... Ale jakbym tworzyła utwory w jednym klimacie to byłabym niespójna - wyjawiła w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl.

- Wkurza mnie ten nasz świat muzyczny, że wielu utalentowanych wokalistów nie ma gdzie śpiewać, bo promowani są ludzie nie wiem czemu. Są produktem, a nie są artystami. Chcę wierzyć jeszcze, że talent jest ważny. Myślałam ostatnio o Eurowizji, że nie byliśmy wielkim nazwiskiem, nie mieliśmy żadnych pleców wytwórni i nikt nas nie grał... Biorąc udział w finale pierwszy raz poczułam swojego rodzaju oczyszczenie. Moja droga nie była łatwa. Zawsze dwa kroki do przodu, potem do tyłu... - dodała.

Kasia Moś o traumie po szkole muzycznej

Kasia Moś ukończyła szkołę muzyczną, a maturę zdawała z historii muzyki. Jej rodzice to także artyści przez wielkie A. Jednak jak wspomina wokalistka, początki były wyjątkowo trudne i odcisnęły piętno na jej psychice.

- Ta szkoła wiązała się z dużą traumą, zwłaszcza szkoły muzyczne. Każdy ma inne doświadczenia, spotkałam fantastycznych nauczycieli, ale byli też tacy, którzy na mojej psychice odcisnęli piętno - wyznała artystka.

- Czułam się ze sobą źle, byłam strasznie zakompleksioną dziewczynką. (...) Nauczyciele starszego pokolenia zrobili dużo krzywdy wielu ludziom, moim kolegom i koleżankom. Jedna z nauczycielek ścierała makijaż uczennicy szczotką ryżową - dodała.

Kasia Moś - związki, rozstania

Piosenkarka w #BezCukru z Oskarem Netkowskim pierwszy raz wyznała, że dwa razy była zaręczona. Ostatnio media mówiły o rozstaniu z jej ukochanym Maciejem. Choć wydaje się, że ich drogi rozeszły się przed chwilą, nie są ze sobą już od trzech lat. W międzyczasie zaręczona była jeszcze raz, a ostatnia relacja sprawiła jej wiele bólu. Dlaczego?

- To jeszcze nigdy nigdzie nie padło, ale rozstaliśmy się już 3 lata temu. Maciek ma nową dziewczynę i jest bardzo szczęśliwy. Nadal mam pierścionek. A najlepsze jest to, że później też byłam zaręczona. I też mam ten pierścionek. Chodzi o zupełnie inną historię, ale myślę, że zostanie w mojej rodzinie. (...) Chciałabym mieć dziecko i rodzinę, ale jeszcze nie spotkałam właściwej osoby... Ja się chyba nikomu nie podobam - zwierzała się Kasia Moś.

- Zawsze mi się wydawało, że jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, trudno jest mnie zranić. Wydawało mi się, że jestem na tyle mądra, że niektóre rzeczy się nie wydarzą, a się wydarzyły. Nie potrafiłam sobie tego wybaczyć. Mam nauczkę. Jestem silniejsza przez tę sytuację. Od roku jest okej, ale wcześniej, dwa lata temu... Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek trafię do psychologa. Jak człowiek zakręci się w swojej winie i w nienawiści do własnej osoby, to ciężko z tego wyjść. Chodziłam do psychologa i miałam epizod z lekami - podsumowała.

Zobacz także inne odcinki #BezCukru z Oskarem Netkowskim:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości