Oskar Netkowski

  Oskar Netkowski

  Gwiazdor przyznaje, że w przyszłości chciałby zostać ojcem. Reporter Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał muzyka, jak wyobraża sobie siebie w tej roli? Odpowiedź może zaskoczyć fanów kolorowego ptaka.

  Łukasz Bogusławski dobrze znany jest widzom TVN. Uczestnik "Top Model" na chwilę opuścił wybiegi, by zająć się czymś zupełnie nowym. Reporter dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski spotkał się z nim, by porozmawiać o tomiku poezji, którym zadebiutował na rynku wydawniczym. Jaki ma plan na siebie?

  "Można mieć wiele odsłon swojej męskości albo kobiecości".

  Marta Gołębiowska i Kamil Papis to nowe gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem". Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski, przeprowadził z nimi pierwszy w ich karierze wywiad.

  Grupa Stonewall zaprasza na swój "Bal" wszystkich tych, którzy czują się samotni. W dobę na skrzynkę organizacji wpadło ponad pół tysiąca formularzy z historiami młodzieży szkolnej LGBT+. Autorzy zapytani o dyskryminację, podzielili się swoimi najwstydliwszymi historiami. - Z tych opowieści wyłania się obraz polskiej szkoły jako poligonu psychologicznego dla dzieciaków LGBT+ - powiedział Mateusz Sulwiński, członek stowarzyszenia.

  Patricia Kazadi padła ofiarą bodyshamingu, co mocno zaważyło na jej zdrowiu psychicznym i karierze. Gwiazda wycofała się z show-biznesu, ponieważ fala hejtu zupełnie ją przygniotła.

  Polska szkoła nie była miejscem, w którym tolerowano jego ekspresję. Stysio w "#BezCukru z Oskarem Netkowskim" opowiedział o czasach prześladowania.

  Patricia Kazadi niespełna cztery lata temu wycofała się z kariery medialnej. Depresja odebrała jej radość życia i zapał do pracy. Gwiazda zatroszczyła się o swoje zdrowie, by dziś móc cieszyć się dobrym samopoczuciem.

  "To ich nakręca. Nie chcę być eksperymentem"

  Barbara Kurdej-Szatan świetnie odnajduje się w roli mamy i nade wszystko stawia wartości rodzinne. Reporter Dzień Dobry TVN Online zapytał gwiazdę, kto chciał mieć większa gromadkę dzieci - ona czy jej mąż. Odpowiedź zaskakuje.

  Aktorka opowiedziała o bolesnym doświadczeniu.

  Aktorka dąży do zwiększania widoczności osób z niepełnosprawnościami w społeczeństwie. Jak sama mówi, każdy zasługuje na miłość, a dzięki show TTV, część z uczestników do dziś cieszy się udanymi związkami.

  Sylwia Bomba rozstała się z ojcem swojej córki, Antoniny, niespełna rok temu. W oficjalnym oświadczeniu zakomunikowała wówczas, że sprawy nie będzie komentować. Dla reportera serwisu dziendobry.tvn.pl Oskara Netkowskiego zrobiła jednak wyjątek. W najnowszym odcinku cyklu #BezCukru zwierzyła się z okoliczności odejścia od wieloletniego partnera.

  "Jak to się stało?", że blondynka z reklamy znanej sieci komórkowej rozkochała w sobie miliony widzów? Barbara Kurdej-Szatan odsłania kulisy swojej wieloletniej kariery w świeżo wydanej biografii. Z lektury dowiemy się nie tylko, jak wyglądała droga na szczyt. Aktorka ma nadzieję stać się inspiracją dla młodych ludzi i wszystkich tych, którzy szukają swojej drogi.

  Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą trudny czas. Po tym, gdy wybuchł skandal dotyczący jej wpisu o strażnikach na granicy, zastanawiano się, czy to koniec jej kariery. Aktorka zmierzyła się z tematem w cyklu "#BezCukru z Oskarem Netkowskim". Powiedziała nie tylko o konsekwencjach, jakie poniosła, ale także o założonej przez siebie fundacji "Z porywu serca", która dziś niesie pomoc tym, którzy sami mogliby się wstydzić o nią poprosić.

  W poprzednim sezonie "Nieobecnych", bohaterka Justyny Wasilewskiej grała w serialu pierwsze skrzypce. W nadchodzących odcinkach, scenariusz odkryje przed widzami losy innej postaci. Aktorka w rozmowie z reporterem serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła kilka informacji.

  Życie Oli Żuraw nie było usłane różami. Utrata kontaktu z rodzicami, którzy wyrzekli się jej w imię wiary, rozstanie z ojcem swojej córeczki i wiele innych zdarzeń doprowadziło ją do depresji. Dzisiaj 28-latka cieszy się własną rodziną. Z przeszłością pomogła jej uporać się terapia i specjaliści. Ze swoich przeżyć gwiazda zwierzyła się w cyklu "#BezCukru z Oskarem Netkowskim".

  Pizza Paweł, znany TikTokowy twórca, mierzy się z ogromną życiową tragedią. Zmarł jego wieloletni partner, z którym dotychczas tworzył humorystyczne filmy. On i jego "Daddy" stali się gwiazdami i codziennie przynosili uśmiech swoim widzom. Reporter dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski, spotkał się z Pawłem, by #BezCukru pomówić o stracie i czasie żałoby. 

  Putin to dla niego "stary człowiek, który bawi się w żołnierzyki".

  "Muszę wspomagać się wibratorem medycznym".