narzeczony

  "Przemyśl to małżeństwo"

  Karolina Pisarek już za kilka chwil zmieni stan cywilny. Sandra Hajduk w towarzystwie kamer od kilku tygodni podglądała przygotowania do ślubu modelki i jej ukochanego Rogera Salli.

  Roger Salla w wymowny sposób pokazał Karolinie Pisarek, jak bardzo ją kocha. Wytatuował sobie jej podobiznę na ramieniu, czym pochwalił się w nowym odcinku cyklu "Pisarek mówi tak".

  Karolina Pisarek podzieliła się z fanami radosną informacją. Wraz z narzeczonym Rogerem Sallą kupili dom. "Będziemy wspólnie żyć i kreować piękną przyszłość" - napisała modelka.

  Karolina Pisarek ma powody do radości. Niedawno ukochany partner w romantyczny sposób poprosił ją o rękę. Obecnie zakochani spędzają razem błogie wakacje, a wspólnymi zdjęciami dzielą się w sieci. Jeden z kadrów zaciekawił fanów. Internauci zapytali o ciążę, a modelka pospieszyła z odpowiedzią.

  Ślub to jedna z najbardziej wyjątkowych chwil w życiu, a moment wejścia do kościoła zostaje w pamięci na zawsze. Dlatego panny młode przykładają dużą wagę do tego, kto poprowadzi je do ołtarza. Choć w Polsce wciąż większość kobiet wchodzi do kościoła z narzeczonym, to zdarza się, że towarzyszy im inna osoba. Kogo wybrać do tej wyjątkowej roli i czym się kierować, aby uniknąć dodatkowego stresu?

  Paris Hilton spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim narzeczonym Carterem Reumem - tak donoszą amerykańskie media. Czy dziedziczka hotelowej fortuny w końcu spełni swoje marzenie o byciu mamą?

  Ewa Kasprzyk od ponad dwóch lat jest w związku z Michałem Kozerskim. Ostatnio jeden z tygodników doniósł, że aktorka jest już po ślubie. Gwiazda odniosła się do radosnej wieści.

  Dagmara Kaźmierska niechętnie opowiada mediom o życiu prywatnym. W "Królowych życia" widzimy tyle, ile gwiazda sama zdecyduje się pokazać widzom. Podczas rozmowy z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl zrobiła jednak wyjątek. Dowiedzieliśmy się, że adoratorzy nie mają szans u Dagmary, bo jej serce jest zajęte.

  Karolina Małysz podzieliła się z fanami swoimi wrażeniami po podróży z Chorwacji. Córka sportowca nie była tam sama. Towarzyszył jej ukochany, z którym są już razem od kilku lat. 23-latka nie kryje zachwytu wspólną wyprawą do Dalmacji.

  Kylie Minogue przeżywa teraz wyjątkowo radosny czas. Piosenkarka znalazła szczęście w miłości i jeśli wszystko dobrze się potoczy, już wkrótce zostanie żoną. Informację o tym, że gwiazda przyjęła oświadczyny Paula Solomona, potwierdziła macocha mężczyzny.

  Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje ze swoim partnerem. Internauci po raz pierwszy mogli zobaczyć, jak wygląda narzeczony dziennikarki. W oczy od razu rzuciła im się jedna rzecz.

  Skończyły się castingi do nowej edycji programu "Top Model". O ich podsumowanie poprosiliśmy Joannę Krupę. Jak ocenia uczestników. Czy ma już swoich faworytów? Przy okazji dowiedzieliśmy się też jak jej ukochanemu podoba się Polska! Kiedy i gdzie odbędzie się ich ślub?

  Joanna Krupa kilka dni temu, w centrum Warszawy, miała wypadek. W jej samochód uderzył TIR. W samochodzie, razem z modelką, była jej managerka. Co dokładnie wydarzyło się i czy Joanna Krupa i jej managerka ucierpiały podczas kolizji? Jak na informacje o wypadku Krupy zareagował jej narzeczony?

  Ewa Minge szykuje się do ślubu. O swoim przyszłym mężu opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy projektantka zdradziła, gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin?

  Media obiegła informacja, że projektantka mody Ewa Minge zaręczyła się. Kto jest jej wybrankiem? Gdzie odbędzie się ślub? Kiedy? Kto jej uszyje suknię? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Narzeczonym Kasi Warnke jest Piotr Stramowski. Czy aktorka pamięta ich pierwszą randkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy wokalista planuje zaręczyny? I czy wybrał już odpowiedni pierścionek? Rafał Brzozowski w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN przyznał, że ma z tym mały problem. Dlaczego? Wokalista dodał też, że liczy na radę Agnieszki Jastrzębskiej.

  Czy Ewa Farna obchodzi walentynki? Czy jest zaręczona? Czy w Cechach obchodzi się walentynki? I czy już się zaręczyła? O to Ewę zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak twierdziła Marilyn Monroe - diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Anną Dereszowską, która ma chrapkę na pierścionek z brylantem i podobno się zaręczyła...

  Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich, którzy oglądali wczorajszy odcinek programu Project Runway. Małgorzata Rozenek powiedziała, że ma narzeczonego! Zobaczcie ten fragment programu. Czy Rozenek zaręczyła się z Radkiem Majdanem?

  22 października w TVN Style odbędzie się premiera programu Joanny Krupy „Real Housewives of Miami”, czyli ”Dżoana i jej przyjaciółki z Miami”. Czy to prawda, że gdyby nie ten program, to jej związek rozpadłby się? Dlaczego brakuje jej seksu? Jakie rady dla narzeczonego Joanny ma Marcin Prokop? Do czego zachęcała go w programie Krupa? Czy planuje dzieci i, czy rzeczywiście dała narzeczonemu ultimatum: albo ślub, albo rozstanie? Co chce robić za 10 lat? Joanna Krupa w szczerej rozmowie w programie Dzień Dobry TVN!

  Modelka Magdalena Frąckowiak zdecydowała się przeprowadzić z Nowego Jorku do Warszawy z powodu Wojtka, w którym się zakochała. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Jaki pierścionek dostała od swojego narzeczonego? Jak wygląda zwykły dzień top modelki? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej pokazali ulubione miejsca w Warszawie.

  Wychodzi za mąż, ma własny program, nie jest kłamczuszką i nie jest zazdrosna o byłą partnerkę swojego narzeczonego. O co najczęściej się z nim kłóci? Czy jej życie przypomina bajkę? Jak Joanna Krupa wygląda w dresie? Co zobaczymy w nowym reality show Joanny Krupy, w którym występuje także jej rodzina? I wreszcie, co modelka robiła w schronisku dla zwierząt na Paluchu? Plotki na swój temat zdementowała w studiu Dzień Dobry Wakacje.