narzeczony

  narzeczony

  Ślub to jedna z najbardziej wyjątkowych chwil w życiu, a moment wejścia do kościoła zostaje w pamięci na zawsze. Dlatego panny młode przykładają dużą wagę do tego, kto poprowadzi je do ołtarza. Choć w Polsce wciąż większość kobiet wchodzi do kościoła z narzeczonym, to zdarza się, że towarzyszy im inna osoba. Kogo wybrać do tej wyjątkowej roli i czym się kierować, aby uniknąć dodatkowego stresu?

  Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje ze swoim partnerem. Internauci po raz pierwszy mogli zobaczyć, jak wygląda narzeczony dziennikarki. W oczy od razu rzuciła im się jedna rzecz.

  Skończyły się castingi do nowej edycji programu "Top Model". O ich podsumowanie poprosiliśmy Joannę Krupę. Jak ocenia uczestników. Czy ma już swoich faworytów? Przy okazji dowiedzieliśmy się też jak jej ukochanemu podoba się Polska! Kiedy i gdzie odbędzie się ich ślub?

  Joanna Krupa kilka dni temu, w centrum Warszawy, miała wypadek. W jej samochód uderzył TIR. W samochodzie, razem z modelką, była jej managerka. Co dokładnie wydarzyło się i czy Joanna Krupa i jej managerka ucierpiały podczas kolizji? Jak na informacje o wypadku Krupy zareagował jej narzeczony?

  Ewa Minge szykuje się do ślubu. O swoim przyszłym mężu opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy projektantka zdradziła, gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin?

  Media obiegła informacja, że projektantka mody Ewa Minge zaręczyła się. Kto jest jej wybrankiem? Gdzie odbędzie się ślub? Kiedy? Kto jej uszyje suknię? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Narzeczonym Kasi Warnke jest Piotr Stramowski. Czy aktorka pamięta ich pierwszą randkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy wokalista planuje zaręczyny? I czy wybrał już odpowiedni pierścionek? Rafał Brzozowski w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN przyznał, że ma z tym mały problem. Dlaczego? Wokalista dodał też, że liczy na radę Agnieszki Jastrzębskiej.

  Jak twierdziła Marilyn Monroe - diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Anną Dereszowską, która ma chrapkę na pierścionek z brylantem i podobno się zaręczyła...

  Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich, którzy oglądali wczorajszy odcinek programu Project Runway. Małgorzata Rozenek powiedziała, że ma narzeczonego! Zobaczcie ten fragment programu. Czy Rozenek zaręczyła się z Radkiem Majdanem?

  22 października w TVN Style odbędzie się premiera programu Joanny Krupy „Real Housewives of Miami”, czyli ”Dżoana i jej przyjaciółki z Miami”. Czy to prawda, że gdyby nie ten program, to jej związek rozpadłby się? Dlaczego brakuje jej seksu? Jakie rady dla narzeczonego Joanny ma Marcin Prokop? Do czego zachęcała go w programie Krupa? Czy planuje dzieci i, czy rzeczywiście dała narzeczonemu ultimatum: albo ślub, albo rozstanie? Co chce robić za 10 lat? Joanna Krupa w szczerej rozmowie w programie Dzień Dobry TVN!

  Modelka Magdalena Frąckowiak zdecydowała się przeprowadzić z Nowego Jorku do Warszawy z powodu Wojtka, w którym się zakochała. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Jaki pierścionek dostała od swojego narzeczonego? Jak wygląda zwykły dzień top modelki? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej pokazali ulubione miejsca w Warszawie.

  Wychodzi za mąż, ma własny program, nie jest kłamczuszką i nie jest zazdrosna o byłą partnerkę swojego narzeczonego. O co najczęściej się z nim kłóci? Czy jej życie przypomina bajkę? Jak Joanna Krupa wygląda w dresie? Co zobaczymy w nowym reality show Joanny Krupy, w którym występuje także jej rodzina? I wreszcie, co modelka robiła w schronisku dla zwierząt na Paluchu? Plotki na swój temat zdementowała w studiu Dzień Dobry Wakacje.