Paris Hilton jest w ciąży? "Niech żyje miłość - taka na zawsze"

Paris Hilton spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim narzeczonym Carterem Reumem - tak donoszą amerykańskie media. Czy dziedziczka hotelowej fortuny w końcu spełni swoje marzenie o byciu mamą?

Paris Hilton i Carter Reum zostaną rodzicami?

Paris Hilton i Carter Reum spotykają się już od dłuższego czasu. W lutym br. biznesmen oświadczył się dziedzice hotelowej fortuny w dniu jej 40. urodzin.
- Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki, a na moje urodziny zorganizował specjalną wycieczkę do tropikalnego raju. Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i padł na kolana. Powiedziałam tak, tak na zawsze. Nie ma nikogo innego, z kim wolałabym spędzić wieczność. (...) Niech żyje miłość - taka na zawsze – napisała na swoim Instagramie celebrytka.
Wszystko wskazuje na to, że oboje myślą o sobie bardzo poważnie. Amerykańskie media właśnie obiegła informacja, że narzeczeni spodziewają się dziecka.

Paris Hilton jest w ciąży

- Paris Hilton jest w ciąży. Spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim narzeczonym, Carterem Reumem - czytamy na foxnews.com, który jako źródło podaje portal Page Six.
Choć Paris Hilton odmówiła komentarza w tej sprawie, to wcześniej w wywiadzie dla "Vogue Paris" przyznała, że "jest podekscytowana tym następnym etapem i posiadaniem tak wspierającego partnera". Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, to Carter Reum będzie pierwszy mężczyzną, z którym Paris Hilton zdecydowała się założyć rodzinę. Przypomnijmy, że celebrytka ma za sobą wiele burzliwych romansów i zerwane zaręczyny.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Paris Hilton już nie chce być miliarderką. Teraz chce powiększyć rodzinę
Autor: Dominika Czerniszewska
Źródło: foxnews.com

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości