Paris Hilton

  "To było mega przemiłe spotkanie".

  Ostatnio o Kevinie Ostajewskim zrobiło się głośno za sprawą ślubu Britney Spears i Sama Asghari. Fotograf polskiego pochodzenia jako jedyny podczas ceremonii robił bowiem zdjęcia parze młodej. O swojej pasji i pracy opowiedział w Dzień Dobry TVN. Jak udało mu się poznać popularne gwiazdy?

  To wielki moment w życiu Paris Hilton. Amerykańska celebrytka i słynna dziedziczna hotelowej fortuny, wzięła ślub. Jej wybrankiem jest Carter Reum, który jest przyjacielem rodziny Hiltonów od kilkunastu lat. Panna młoda podczas uroczystości miała kilka zjawiskowych kreacji.

  Wspomina podglądanie pod prysznicem, izolatkę i przemoc.

  38. gala MTV Video Music Awards odbyła się w nocy z 12 na 13 września w gmachu Barclays Center w Nowym Jorku. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd spragnionych występów i czerwonych dywanów, które wcześniej ograniczała pandemia koronawirusa. Do zdjęć pozowali m.in. Ed Sheeran, Jennifer Lopez, Megan Fox, Justin Bieber czy Kourtney Kardashian. Ich stylizacjom przyjrzała się redaktorka mody serwisu dziendobry.tvn.pl Sabina Zięba. Zobaczcie, jak wyglądali.

  Informacja o tym, że Paris Hilton jest w ciąży, pojawiła się w mediach na całym świecie. Celebrytka postanowiła je skomentować i rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat. Wspomniała też o ślubie. Czy faktycznie spodziewa się dziecka?

  Paris Hilton spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim narzeczonym Carterem Reumem - tak donoszą amerykańskie media. Czy dziedziczka hotelowej fortuny w końcu spełni swoje marzenie o byciu mamą?

  Britney Spears opublikowała bardzo odważne zdjęcie. Ubezwłasnowolniona gwiazda coraz śmielej używa mediów społecznościowych w komunikowaniu się z fanami. Teraz piosenkarka szokuje nagością. Odważne zdjęcie może szokować.

  Moda z lat 90. była nieco mniej kiczowata niż w poprzednich dekadach, choć dla wielu ubiór z tego okresu nadal był tandetny. Mimo to wielu współczesnych projektantów inspiruje się właśnie takim stylem. Moda z lat 90. w Polsce i na świecie była związana z popkulturą, czyli kultowymi w tym okresie serialami i zespołami muzycznymi.

  Jan Gałek z Dolnego Śląska wybrał sobie niebanalny fach. Musiał opanować prawie 15 zawodów, by zająć się projektowaniem i renowacją sejfów. Warto było. - To duża radość z tego, że jakaś gwiazda filmowa docenia moją pracę - przyznał projektant.

  Paris Hilton, dziedziczka hotelowej fortuny, świętuje 40. urodziny. Z tej okazji Sandra Hajduk przypomniała, co ikona lat 2000. zwojowała w świecie show-biznesu. Choć mogłoby się wydawać, że życie celebrytki jest cukierkowe i pełne brokatu, to nie zawsze tak było...

  Wydawałoby się, że Paris Hilton żyje lekko, łatwo i przyjemnie. 39-letnia miliarderka nie musi martwić się o jutro, a przez lata głośno było wyłącznie o kolejnych skandalach z jej udziałem oraz zakrapianych imprezach. Teraz na światło dziennie wyszła informacja, że dziedziczka hotelowej fortuny niejednokrotnie tkwiła w toksycznych związkach i nie potrafiła się z nich uwolnić. Mówi: "Znosiłam rzeczy, które nikogo nie powinny spotkać". Jak to możliwe?

  Paris Hilton zdecydowała się na szczere wyznanie. Artystka w nowym dokumencie "This is Paris" ujawni traumatyczne historie, jakie przeżyła w dzieciństwie. – Nigdy nie byłam tak szczera – mówi o filmie bohaterka.

  W środę w Dzień Dobry TVN: myślicie, że widzieliście już wszystko? Nic bardziej mylnego! Natalia Siwiec o festiwalu, na którym bawiła się z Paris Hilton. Następnie: Włodarczyk, Konarowska, Brodnicki i Dobrzański nadal w azjatyckiej podróży, a Filip Chajzer po raz pierwszy w świecie niesłyszących. Oprócz tego: pakowanie cukierka, czyli Wiesiek i historia jednego zagłówka, a także historia pewnego rajdu - poznajcie niesamowitego 4,5-letniego kierowcę. Bądźcie z nami o 8.00!

  Paris Hilton z drugą wizytą w Polce. Dziedziczka fortuny, która sławę zyskała dzięki nazwisku i licznym romansom spotkała się z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim i zdradziła, jak zmieniło się jej życie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Czy miłość może zmienić nawet największą imprezowiczkę? Dlaczego nie chciała ocenić wyglądu znanych polskich mężczyzn? Czy stan zakochania jest tajemnicą pięknego wyglądu celebrytki? Paris wyznała, co lubi w Polsce najbardziej, gdzie najwięcej czasu spędza, a także co sprawiło, że została DJ-ką. O czym marzy, ile dzieci planuje i za co dziękuje Bogu?

  Paris Hilton kolejny już raz z wizytą w Polsce. Ze znaną dziedziczką fortuny spotkał się nasz dziennikarz Mateusz Hładki. O co zapytał gwiazdę - tego dowiecie się już w najbliższy weekend w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy przed telewizory! Zobaczcie ich wspólne zdjęcie, które zrobili sobie na Instagrama :-)

  Ewa Minge, na Fashion Philosophy Fashion Week, otrzymała nagrodę Star Diamond Award – za całokształt twórczości. Do miłośniczek oryginalnych kreacji Ewy należą takie gwiazdy jak: Kelly Rowland, Cheryl Cole czy Paris Hilton. W studiu Dzień Dobry TVN Ewa Minge opowiedziała o otrzymanym wyróżnieniu - Oscarze wśród projektantów mody.

  Daniel pochodzi z Krakowa. Jego kreacje noszą Naomi Campbell i Paris Hilton. Jak się poznali z Paris i skąd wiedział gdzie jej szukać? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Daniel Jacob Dali. Co łączy projektanta z Salvadorem Dali?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska podczas premiery filmu "Big Love" zapytała gwiazdy o to, czy i jak buntowały się w czasach swojej młodości? Zobacz, jakimi urwisami byli: Robert Gonera, Borys Szyc, Ada Szulc, Antek Pawlicki oraz Aleksandra Hamkało.

  Dorastał we Włocławku. Pierwszą swoją kolekcję pokazał w październiku 2003 roku. Ubiera Grażynę Szapołowską, Michelle Rodriguez, Kayah, Ditę von Teese, Izabellę Scorupco, Paris Hilton, Małgorzatę Kożuchowską, Ilonę Felicjańską, Annę Muchę. W studiu Dzień Dobry TVN Dawid Woliński opowiedział o swojej nowej kolekcji, o według niego jest największym grzechem i jak wygląda jego szafa?

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z Paris Hilton, podczas jej wizyty w Polsce. Co celebrytka ma wspólnego z bezdomnymi, kiedy zamierza założyć rodzinę i na jakie pytania nie chciała odpowiedzieć ?

  Zobacz relację z pierwszej wizyty Paris Hilton w Polsce. Czy otworzy swój nowy sklep w Katowicach, ile osób liczyła jej świta i ile jej zapłacono za przyjazd do Polski i promowanie centrum handlowego?