Kasia Moś

  Kasia Moś

  Okazuje się, że najchętniej słuchamy takiej muzyki, którą dobrze już znamy. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Justynę Steczkowską, Kasię Moś, Tomasza "Tomsona" Lacha i Janusza Radka, z którymi porozmawialiśmy o ich ukochanych muzycznych przebojach. Do jakich utworów wracają najchętniej? I jakie to uczucie zmierzyć się z utworem swojego idola?

  Pochodzi z artystycznej rodziny. Jest córką dyrygenta, skrzypka i kameralisty oraz altowiolistki, malarki, hobbystycznie zajmującej się projektowaniem ubrań. Gościem Dzień Dobry TVN była dziś tegoroczna reprezentantka Polski podczas Konkursu Piosenki Eurowizja 2017 - Kasia Moś: "Pracowałam na to wiele lat. Ogromnie się cieszę i doceniam. Dziękuję wszystkim, którzy nas wsparli". Na spotkanie z wokalistką zapraszamy też o 16:25 w programie "Misja pies" TVN.

  Piosenka "Flashlight" - to propozycja wokalistki Kasi Moś do konkursu polskich preselekcji Eurowizja 2017. Kasia Moś zaśpiewała ją dziś w studiu Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ta piosenka? Będzie muzycznym hitem?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Kasia Moś. Zaprezentowała singiel "Experience", promujący album Inspination, który ukazał się w październiku 2015 roku.

  Podobno o muzyce nie powinno się mówić tylko jej słuchać, dlatego zachęcamy do posłuchania Kasi Moś. Na naszej scenie zaśpiewała piosenkę "Addiction". Nam bardzo się podoba jej piosenka, a Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Kasia Moś zaśpiewała piosenkę Pryzmat, która jest zapowiedzią debiutanckiego albumu wokalistki. W teledysku do tego utworu wystąpiła Maffashion. Co myślicie o tym utworze?

  Tylko w Dzień Dobry TVN Kasia Moś z prapremierą utworu "Beautiful sunrise". Piosenka jest drugim singlem wokalistki. Zapraszamy do obejrzenia występu Kasi. Warto!