rozstanie

  rozstanie

  Ojciec zawiódł ją w chwili, w której najbardziej go potrzebowała. - Nazwał mnie wtedy dzi*ką - wyznaje młoda kobieta.

  Czy ich związek przetrwał próbę czasu?

  Joanna Opozda nie ukrywa, że poprzednie miesiące były dla niej bardzo trudne. Teraz aktorka chce wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o zdrowie psychiczne. Gwiazda zdecydowała się na terapię, podczas której przepracowuje m.in. swoje dzieciństwo.

  Wymowny komentarz gwiazdy.

  - Ja tego nie skonsultowałam z byłym mężem, ale nie miał już nic do gadania - wyznaje w materiale Dzień Dobry TVN Małgorzata Myrcik, eksmałżonka, która urządziła rozwodowe przyjęcie.

  Na TikToku zaprezentowała efekty metamorfozy i mówi: "Nigdy więcej".

  Okazuje się, że ich związek był daleki od ideału.

  Remigiusz Mróz zdradził, czy związek z Katarzyną Bondą był zbudowany na prawdziwym uczuciu.

  Agnieszka z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy podzieliła się swoimi wrażeniami z udziału w telewizyjnym eksperymencie. Podsumowała małżeństwo z Kamilem i wyznała, jakie popełniła błędy w ich relacji.

  Kamil i Agnieszka byli najsilniejszą parą 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani programu byli przekonani, że ich małżeństwo przetrwa próbę czasu. Niestety, związek zakończył się, ponieważ Kamil nic nie poczuł do swojej żony. Teraz tłumaczy, jakie były okoliczności rozstania. Wyznał też, czy ma już nową partnerkę.

  "Uważam to za niesmaczne"

  W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazało się, że choć Piotr i Dorota w dniu decyzji ogłosili, że zostają w małżeństwie, to kilka tygodni później postanowili zdjąć obrączki. Jak potoczyła się ich historia poza kamerami?

  Do szczęścia brakowało mu jedynie dziecka.

  W Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy o tym z Tatianą Mindewicz-Puacz, psychoterapeutką i specjalistką psychologii zmiany.

  - Mamy ogromny kryzys męskości - ocenia dziennikarka.

  Dziennikarka opowiedziała o samotnym macierzyństwie i sytuacji współczesnych kobiet. Co chciałaby przekazać swojej córce?

  Kilka tygodni temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili, że po 17 latach związku postanowili się rozstać. Tancerz po raz pierwszy zdecydował się opowiedzieć o tym, co przeżywał, gdy ich relacja dobiegała końca.

  Jakie emocje towarzyszą mu po rozstaniu z Katarzyną Cichopek?

  Sylwia Bomba rozstała się z ojcem swojej córki, Antoniny, niespełna rok temu. W oficjalnym oświadczeniu zakomunikowała wówczas, że sprawy nie będzie komentować. Dla reportera serwisu dziendobry.tvn.pl Oskara Netkowskiego zrobiła jednak wyjątek. W najnowszym odcinku cyklu #BezCukru zwierzyła się z okoliczności odejścia od wieloletniego partnera.

  Monika Mrozowska: "To najlepsze rozwiązanie".

  Od rozstania mijają miesiące, lata. Każde z was ułożyło sobie życie na nowo. Nagle zauważasz, że twoja była partnerka bądź partner zaczyna szukać kontaktu i stalkuje cię w sieci. Po co to robi? Jaki ma cel i motywacje? Na te pytania odpowiedziała psychoterapeutka Zuzanna Butryn w rozmowie z Nastazją Bloch z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Prawniczka wskazuje kilka sposobów.

  Dlatego smutek i lęk przed tym, co będzie, są u niego większe niż u kobiety, która do zerwania lub rozwodu dojrzewa przez długie miesiące, a nawet lata. Jak kochają panowie doświadczeni utratą partnerki?

  Decyzja o rozwodzie niesie za sobą szereg trudnych emocji. Otwarcie nowego rozdziału w życiu stanowi nie lada wyzwanie dla obu płci, a jednak wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. Czasem rozstanie stanowi odpowiedź na wiele problemów i choć niełatwo jest przywyknąć do zmian, warto próbować oswoić się z odejściem partnera. W Dzień Dobry TVN przekonywały o tym psycholog Marzena Mawricz i podróżniczka Hanna Zborowska.

  Iga Śmiechowicz wzięła udział w 5. sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka show fatalnie wspomina swoje małżeństwo z Karolem Macieszem. Po czasie zrozumiała, dlaczego ich związek nie mógł się udać. Dziś oboje nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego.

  Na zgliszczach związków potrafią wybuchać prawdziwe pożary.

  W listopadzie 2020 roku media obiegła wiadomość o bolesnej stracie, z którą musiała zmierzyć się Małgorzata Ohme. Prowadząca Dzień Dobry TVN pożegnała mamę, która przez długi czas zmagała się z ciężką chorobą. Doświadczenie utraty bliskiej osoby zwykle niesie za sobą szereg trudnych emocji, w swoisty sposób odciska też swoje piętno na życiu codziennym. Prezenterka postanowiła poruszyć ten temat w mediach społecznościowych. Zaplanowała transmisję na żywo poświęconą żałobie i umiejętności radzenia sobie z kolejnymi jej etapami.

  Czasem w trakcie rozstania zdarza nam się usłyszeć słowa, które zostają z nami do końca życia.

  Tomasz Komenda i Anna Walter tworzyli piękną parę. Niestety łączące ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Kobieta wyznała, że nie są już razem. Dlaczego zdecydowali się zakończyć związek?

  Podobno to kobiety czują instynkt macierzyński i znacznie wcześniej niż ich partnerzy myślą o dziecku. Teoria ta nie do końca się jednak sprawdza. Obecnie coraz więcej pań nie czuje powołania, by zostać mamą. Do roli tej przekonują je mężczyźni. Tylko czy słusznie? Obiecują złote góry, prawią czułe słówka, a gdy zaczynają się schody zostawiają. W takiej sytuacji znalazła się Ewa.