Emilian Kamiński

  Teatr Kamienica przygotowuje urodzinowy koncert charytatywny. 13 aktorów zaśpiewa utwory o szczęściu, a całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na wsparcie uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy. - Kiedy tworzyłem ten teatr, przyświecała mi myśl, że ma on nie odbierać ludziom chęci do życia - mówi Emilian Kamiński.

  Teatr Kamienica nawiązał współpracę z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę i zajął się tematem cyberprzemocy. O spektaklu "Wszechmocni w sieci" w Dzień Dobry TVN opowiedzieli dyrektor teatru Emilian Kamiński, aktorka Olga Sarzyńska oraz przedstawiciel fundacji Łukasz Wojtasik.

  Kasia Dziurska i Emilian Gankowski co rusz inspirują się nawzajem sportowymi pasjami. Nasz reporter Robert Stockinger odwiedził parę podczas treningu boksu. Choć obydwoje dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem, radzą sobie całkiem nieźle. - Nie widziałem nikogo tak szybko rozwijającego się jak Kaśka - powiedział trener gwiazdy.

  Był nie tylko wspaniałym aktorem, ale także niezwykłym człowiekiem. Krzysztof Kowalewski odszedł zostawiając ogromną pustkę. Jednak wciąż będzie żył w pamięci osób, które z nim pracowały, przyjaźniły się i występowały. - Krzyśka wszyscy kochali - powiedziała Hanna Śleszyńska w Dzień Dobry TVN, - Ubyło brata - dodał Emilian Kamiński.

  Marian Sołobodowski od pięciu lat kolekcjonuje pocztówki sprzed kilkudziesięciu lat. Jego zbiór liczy około 500 egzemplarzy. Jak sam mówi, kartki miłosne sprzed 100 lat mają niezwykłą duszę. Jak wyznawano miłość kiedyś i dziś? Czy dawniej ludzie byli bardziej romantyczni? Porozmawialiśmy o tym z naszymi gośćmi. Studio Dzień Dobry TVN odwidzieli: Agata Passent, Tomasz Raczek i Emilian Kamiński.

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych opublikowało sto najpopularniejszych nazwisk w Polsce. Wśród nich znaleźli się: Kamiński, Lewandowski i Jankowska. U nas gościliśmy sławnych właścicieli tych nazwisk: Emiliana Kamińskiego, Aldonę Jankowską i Michała Lewandowskiego. Czy nie chcieli zmienić swojego nazwiska na bardziej oryginalne, jak ich koledzy z Hollywood?

  Davina z panem Markiem, w stylowej Nysce, zwiedziła zakątki socjalistycznej Warszawy. Pan Marek na co dzień pokazuje chętnym miejsca, w których czas się zatrzymał w latach 70. i 80. Emilian Kamiński pokazał Davinie stary telewizor. Jej reakcja - bezcenna.

  Unikalny klimat, domowe obiady i jedyna w swoim rodzaju obsługa – czyli Bar Przysmak. Ceratowe obrusy na stołach, metalowe krzesła, surowy wystrój rodem z PRL-u i genialne jedzenie! Żywią się tam gwiazdy, a w szczególności Emilian Kamiński. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: właścicielki baru Wanda Wrzeszcz i Barbara Denkiewicz oraz stały bywalec baru- Emilian Kamiński.

  Emilian Kamiński stracił przytomność na scenie, Annie Korcz trzęsły się nogi, a Katarzyna Pakosińska zemdlała. Co wywołało takie emocje u tych znanych aktorów? Zobaczcie!

  Jak nie dać się zwariować przed Pierwszą Komunią? Jak obchodzić to święto: bardziej świecko czy bardziej duchowo? Gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN byli: Marta „Mandaryna” Wiśniewska z córką Fabienne, która w tym roku przystępuje do sakramentu, aktorka Dorota Naruszewicz, aktor Emilian Kamiński oraz dominikanin o. Paweł Gużyński.

  Żyjemy w świecie pełnym pokus i zagrożeń. Na każdym kroku i za każdym rogiem może czekać nas coś złego. Dlaczego nasi goście największe zagrożenie widzą m.inn. w grach komputerowych? W studiu Dzień Dobry TVN o to, czego boją się rodzice zapytaliśmy: aktora Pawła Deląga, aktorkę Annę Dereszowską, redaktor naczelną pisma Zwierciadło Katarzynę Montgomery oraz aktora Emiliana Kamińskiego.

  Przedświąteczny czas to okres wzmożonych zakupów. Kobiety je kochają, a mężczyźni za nimi niestety nie przepadają. Co tak naprawdę czują faceci towarzysząc swoim partnerkom w zakupach? Czy dla wspólnego dobra nie powinniśmy osobno robić sprawunki? W studiu Dzień Dobry TVN o shoppingu i emocjach z nim związanych rozmawialiśmy z aktorem Emilianem Kamińskim, scenarzystą Tomaszem Koneckim, scenarzystą Cezarym Harasimowiczem oraz z psychologiem Piotrem Mosakiem.

  Czyżby udało się odkryć, co powoduje, że niektórzy czują się bardziej szczęśliwi niż inni? Jak budować świetne relacje w życiu prywatnym i zawodowym? Jaka doza komplementów złagodzi gorycz krytyki? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy trenera rozwoju osobistego Miłosza Brzezińskiego, przedsiębiorcę Grzegorza Hajdarowicza , właścicielkę marki „La Mania” Joannę Przetakiewicz oraz dyrektora „Teatru Kamienica” Emiliana Kamińskiego.