Promocja na bilety w PLL LOT z okazji Dnia Dziecka. Dokąd można polecieć taniej?

Aktualizacja:
Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
PLL LOT
Oszczędzamy na przejazdach wakacyjnych
Oszczędzamy na przejazdach wakacyjnychDzień Dobry TVN
wideo 2/7

1 czerwca obchodzimy wyjątkowe święto, Dzień Dziecka. Z tej okazji Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowały promocję na bilety lotnicze do ponad 50 miejsc na świecie. Czas na ich zakup jest ograniczony. Sprawdź szczegóły Szalonej Promocji z okazji Dnia Dziecka.

Bilety PLL LOT na Dzień Dziecka - szczegóły promocji 

W dniach 31 maja-1 czerwca bilety lotnicze będą tańsze o 20 procent. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla dzieci i ich rodziców lub opiekunów.

Gdzie można polecieć? Łącznie do ponad 50 miejsc na świecie - dostępne są wszystkie kierunki krajowe, a także zagraniczne na krótkich dystansach - w Europie i na Bliskim Wschodzie. Podróż można odbyć w terminach 10.07 - 10.12.2023.

Szalona Promocja z okazji Dnia Dziecka - zasady

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na stronie PLL LOT. Przy zakupie należy wpisać kod PROMO20, który uruchamia 20 proc. zniżki. Bilety można kupować dla grupy liczącej maksymalnie 5 osób, pod warunkiem, że wśród nich jest przynajmniej jedno dziecko w wieku do 11 lat.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: PLL LOT

Źródło zdjęcia głównego: Roger Richter/Getty Images

Pozostałe wiadomości