83-letni Al Pacino ponownie zostanie ojcem. Kim jest jego partnerka?

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
Plejada.pl
Joanna Kulig zagra u boku Michaela Keatona i Ala Pacino
Joanna Kulig zagra u boku Michaela Keatona i Ala PacinoDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Al Pacino już wkrótce po raz 4. zostanie ojcem. Partnerką 83-letniego aktora jest 29-letnia Noor Alfallah. Początkowo mówiono, że zakochanych łączy przelotna znajomość, ale jak widać, para o swojej przyszłości myśli na poważnie.

Al Pacino zostanie ojcem

Al Pacino to aktor, którego losy śledzi niemal cały świat. U jego boku pojawiały się piękne i popularne gwiazdy m.in. Diane Keaton, Penelope Ann Miller czy Kathleen Quinlan. 

W 2022 roku paparazzi wykonali aktorowi zdjęcie w towarzystwie 29-letniej modelki Noor Alfallah. Wcześniej podejrzewano, że będzie to chwilowy romans, ale jak widać, para ma plany na przyszłość,

Czwarte dziecko Ala Pacino

Serwisy plotkarskie informowały, że partnerka amerykańskiego gwiazdora jest w ósmym miesiącu ciąży. Rzecznik prasowy Ala Pacino potwierdził te wieści dla portalu "People".

Pierwsze dziecko aktora urodziło się niemal 34 lata temu. Z trenerką aktorstwa Jan Tarrant ma córkę Julię Marie. Ze związku z Beverly D’Angelo ma bliźniaki: syna Antona Jamesa i córkę Olivię, którzy urodzili się w 2001 roku.

Noor Alfallah wcześniej była związana z Mickiem Jaggerem z The Rolling Stones. Następnie pisano, że spotyka się z Clintem Eastwoodem, ale modelka wyjaśniła, że przyjaźni się z aktorem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dominik Bindl/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości