Córka Ewy Kasprzyk schudła prawie 30 kg. Jak to zrobiła? "Bez przeforsowania organizmu"

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
plotek.pl
Ewa Kasprzyk w nowej roli
Ewa Kasprzyk w nowej roli Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Małgorzata Bernatowicz przeszła imponującą metamorfozę. Dzięki zmianie stylu życia, zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej udało jej się zredukować masę ciała. Wokalistka w najnowszym wywiadzie wyznała, że w przemianie pomogły jej m.in. zalecenia medycyny chińskiej.

Małgorzata Bernatowicz o redukcji wagi

Małgorzata Bernatowicz jest córką znanej i cenionej aktorki, Ewy Kasprzyk. Sama również jest obecna w show-biznesie. Spełnia się jako wokalistka, występuje na scenie pod pseudonimem Carmell, a także brała udział w muzycznych programach telewizyjnych.

Niedawno 36-latka pojawiła się na evencie zorganizowanym przez jedną z klinik medycyny estetycznej. Wraz z mamą pozowała do zdjęć i już na pierwszy rzut oka można było zauważyć, że Berantowicz straciła sporo kilogramów. W rozmowie z Plotkiem wyznała, jak tego dokonała.

- Trzeba wdrożyć dietę i ćwiczenia. Trzeba całościowo podejść do tematu. Ja po prostu jadłam zdrowiej - powiedziała Małgorzata i dodała, że od niedawna korzysta również z zabiegów, które mają za zadanie przyspieszyć redukcję masy ciała.

Jak schudła córka Ewy Kasprzyk?

Małgorzata wprowadziła kilka zmian do codziennej diety, stosowała się m.in. do zaleceń medycyny Dalekiego Wschodu. Była też aktywna fizycznie, ale uważała na to, by się nie nadwyrężać.

- Zrobiłam to delikatnie, stopniowo i właściwie w ogóle bez wysiłku. Nie byłam na żadnej konkretnej diecie. Korzystałam z rad medycyny chińskiej. Starałam się jeść trzy ciepłe posiłki dziennie. Dużo trenowałam, ale pozwalałam też swojemu ciału odpocząć, kiedy tego potrzebowało. Bez przeforsowania organizmu. No i tak przez kilka lat schudłam sporo - podkreśliła Małgorzata Bernatowicz w rozmowie z Plotkiem.

Dzięki zdrowym nawykom i ćwiczeniom wokalistce udało się schudnąć około 30 kilogramów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości