Ewa Kasprzyk

  Ewa Kasprzyk

  Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski podbili serca widzów nowego programu "Power Couple". Wystarczy jedno spojrzenie, by przekonać się, jak bardzo są w sobie zakochani. Para spotyka się od ponad dwóch lat. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że ukochany poprosił ją o rękę w Grecji. Niedawno zaś pokazała pierścionek.

  Ewa Kasprzyk postanowiła udowodnić, że śniegu i mrozu się nie boi. Aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciem i filmikiem z zimowego spaceru ulicami Gdańska. Gwiazda zachwyciła fanów w zimowej aurze zwłaszcza, że pokazała się bez makijażu. Na tle rozświetlonego światełkami miasta wyglądała naprawdę promiennie.

  W spektaklu „DalidAmore” Ewa Kasprzyk wcieliła się w postać Dalidy - pięknej piosenkarki, wykonawczyni takich hitów jak „Paroles, paroles” i „Bang bang”, która w 1987 roku popełniła samobójstwo. Pani Ewa jest również reżyserką tego widowiska. Dlaczego zdecydowała się pokazać i zagrać tak tragiczną postać? Ewę Kasprzyk gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Okazuje się, że tańczyć można wszędzie - na plaży, wodzie i ulicy. Udowodniły to uczestniczki obozu tanecznego zorganizowanego na Sycylii przez Paulinę Biernat. Zobaczcie, co przeżyły i co przygotowały dla tubylców.

  Wiele kobiet, aby uszczęśliwić swoje dzieci, potrafi przekraczać wszelkie możliwe granice, łącznie z łamaniem prawa. Dlaczego tak się dzieje? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: terapeutkę Jolantę Zmarzlik z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i aktorkę Ewę Kasprzyk, która prowadzi program "Mamuśki z piekła rodem".

  Ewie Kasprzyk jako jedynej aktorce udało się zdobyć prawa do sztuki Almodovara -„Patty Diphusa”. Podobno hiszpański reżyser chce nakręcić film o Magdzie Gessler. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" utrzymuje, że poznała go podczas studiów na Akademii Sztuk Pięknych. Czy Ewa Kasprzyk chciałaby zagrać słynną restauratorkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wydaje się, że dzieci powinny być radosne i beztroskie. Tymczasem świat coraz bardziej sprzyja rozwojowi u nich depresji. Już nawet dzieci w wieku przedszkolnym zmagają się z tą chorobą. Co dokładnie wywołuje u nich depresję? Jak ją rozpoznać u dziecka? Jak odróżnić zwykły smutek, czy bunt nastolatka od depresji? W Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Ewę Kasprzyk, której córka chorowała na depresję oraz psychoterapeutkę Magdalenę Chorzewską. Połączyliśmy się również z dziennikarzem Marcinem Wroną, który przebywa w Stanach Zjednoczonych. Zapytaliśmy go, jak Amerykanie radzą sobie z depresją dzieci.

  Rozterki uczuciowe gwiazd to temat szczególnie nośny. Czy nasi celebryci miewali nieudane randki? Jak je wspominają? Czym stresowała się Marta Wierzbicka? Dlaczego Edyta Herbuś uważa, że jest nudna? I co dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej zdradziła Ewa Kasprzyk?

  Dziś w kuchni Dzień Dobry TVN duet: Andrzej Polan i Ewa Kasprzyk! Wspólnie przygotowali trzy pyszne dania na bazie makaronu: spaghetti ze szparagami i jajkiem w koszulce, penne z fasolką szparagową, świeżym cząbrem i mozzarellą i farfalle w pomidorach z pieca. Smacznego!

  Co wyprowadza z równowagi polskie gwiazdy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Edytę Herbuś, Marcina Prokopa, Ewę Kasprzyk, Martę Wierzbicką, Grzegorza Hyżego. Kto jest w porannym klubie poszukiwaczy jedynki? Kto i z jakiego powodu wyciągnąłby "giwerę"? A komu otwiera się w kiszeni "scyzoryk kielecki"?

  Już we wrześniu ruszają zdjęcia do filmu Ewy Kasprzyk. Nie tylko będzie w nim grała, ale również go wyprodukuje i wyreżyseruje. O czym będzie film? Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Młodość w tych czasach stała się wartością. Nikt nie chce już patrzeć na starość i brzydotę. Dlaczego w Polsce nie ma ról filmowych dla kobiet dojrzałych? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Ewa Wencel, Barbara Bursztynowicz i Ewa Kasprzyk. A może to dojrzałe kobiety odchodzą z branży filmowej?

  Zanim aktorka Ewa Kasprzyk wyjechała z teatrem Kwadrat do Częstochowy, jej córka Małgosia zrobiła jej niespodziankę. Jaką? Jak zareagowała aktorka? Przyglądała się temu dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na targach książki. Spotkała tam Ewę Kasprzyk, Roberta Lewandowskiego oraz Marcina Prokopa i Szymona Hołownię. Panowie napisali wspólnie nowa książkę. Opowiedzieli nam o tej publikacji.

  Agnieszka Jastrzębska był na otwarciu wystawy zdjęć, których bohaterką jest aktorka Ewa Kasprzyk. Czy to prawda, że Andrzej Nejman, dyrektor teatru, w którym gra Ewa Ksprzyk powiedział, że jeżeli Ewa nie przestanie brać udziału w rozbieranych sesjach, to zwolni ją z pracy? Jak córka Ewy Kasprzyk, Małgorzata Bernatowicz, zareagowała na udział mamy w rozbieranej sesji? Kto rozebrał Ewę Ksprzyk?

  Książka „MIŁ.OŚĆ” to wywiad, którego Ewa Kasprzyk udzieliła Maciejowi Kędziakowi. Książka ta to wspomnienia, refleksje i anegdoty. Jest też swoistym monologiem artystki i wiwisekcją jej charakteru. Gościem Dzień Dobry TVN była Ewa Kasprzyk. Opowiedziała o intymności, relacjach z innymi, o ciągle nowych wyzwaniach zawodowych oraz o tym, dlaczego zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na promocji nowej książki Ewy Kasprzyk - "Miłość". Czy aktorka wyjechała do Toskanii tylko po to, by napisać tę książkę? Dlaczego jestw niej bardziej rozebrana niż ubrana? Czy książka jest książką autobiograficzną, czy raczej to spis lapidariów i fotografii?