dzieci gwiazd

  dzieci gwiazd

  Paulina Krupińska-Karpiel bardzo dba o swoją prywatność. Nie jest jednak tajemnicą, że wspólnie z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką są rodzicami sześcioletniej Tosi i czteroletniego Jędrka. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się wyjątkowe zdjęcie z synem, które opatrzyła podpisem: "Najfajniejszy facet na świecie". Swój komentarz pod postem zostawił współprowadzący Dzień Dobry TVN Damian Michałowski. 

  Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu została mamą. Aktorka nie ukrywa, że macierzyństwo przewartościowało jej życie i zmieniło jej opinie na wiele tematów. Ostatnio na swoim Instagramie zamieściła post, w którym podzieliła się swoimi refleksjami na temat dzieci. Okazuje się, że jej wyobrażenia na temat posiadania potomstwa nie miały nic wspólnego z rzeczywistością.

  Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan 20 czerwca 2020 roku doczekali się swojego pierwszego dziecka – synka Henryka. Chłopczyk niedawno skończył rok, za nim już pierwsze podcięcie włosów. Kiedy zazwyczaj pary decydują się na pierwszą wizytę u fryzjera? O tym opowiada ekspertka, Pola Nakonieczna.

  Anna Lewandowska opowiedziała w mediach społecznościowych o rodzinnej wyprawie na mecz Bayern Monachium. Młodsza córka trenerki pierwszy raz miała okazję zobaczyć na żywo zmagania swojego taty na piłkarskiej murawie, dlatego wizyta na trybunach wiązała się z wielkimi emocjami. Stylizacje, jakie znana trenerka wybrała z tej okazji dla Laury i Klary, wzbudziły zachwyt internautów.

  Ola Kowalska niedawno zaskoczyła ogromną metamorfozą. Córka popularnej piosenkarki na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, ale zawitała teraz do Polski. Uradowana mama opublikowała z tej okazji zdjęcie, na którym uwagę zwraca uderzające podobieństwo Oli i Kasi.

  Izabella Scorupco pochwaliła się zdjęciem z uniwersyteckiej graduacji swojej córki. Pociecha aktorki i Mariusza Czerkawskiego zdobyła dyplom uniwersytetu, na którym w przeszłości studiował m.in. następca norweskiego tronu, książę Haakon. Uwagę fanów przykuła jednak nieprzemijająca uroda dziewczyny Bonda.