dzieci gwiazd

  Fani natychmiast dostrzegli jeden szczegół w jego wyglądzie.

  Anna Lewandowska odwiedziła swoją mamę Marię Stachurską. Na zdjęciach widać piękny dom, w którym trenerka spędziła dzieciństwo.

  W obronie gwiazdy stanęła koleżanka z branży Irina Shayk.

  Dlaczego para nie zabrała swoich pociech?

  Czy znana jest płeć i imię pociechy?

  Jak na braciszka zareagowała mała Nena?

  "Wzrusz totalny".

  Kilka tygodni temu Michał i Aleksandra Żebrowscy po raz czwarty zostali rodzicami. Mają już trzech synów, a teraz na świat przyszła pierwsza córka. Aktor pochwalił się w mediach społecznościowych piękną fotografią z pociechą.

  Ina Sobala poszła w ślady mamy, Małgorzaty Pieńkowskiej, i została aktorką. Choć jej droga do szkoły teatralnej była dość kręta, to udowodniła, że ma prawdziwy talent.

  Wzruszająca niespodzianka dla prowadzących. Popłynęły łzy.

  Joanna Opozda wyjechała na wakacje z synem Vincentem. Pochwaliła się zdjęciami z plaży, a fani zwrócili uwagę na jej smukłą sylwetkę.

  Rubikowie wybrali się z wizytą do domu rodzinnego Piotra. Agata pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z córkami i swoją teściową.

  Lourdes Leon wkracza na scenę pod pseudonimem Lolahol z piosenką "Lock&Key".

  Natalia Siwiec opublikowała w mediach społecznościowych chwytający za serce wpis. W ten sposób uczciła piąte urodziny swojej córki. Post został opatrzony zdjęciami, na których mała Mia zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie.

  O pracy nad filmem oraz relacji z Andrzejem Sewerynem opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Mateusz Hładki przyjrzał się kulisom produkcji, gdzie pojawił się z kamerą Dzień Dobry TVN.

  Żona i dzieci uznanego sportowca powoli przyzwyczajają się do nowej rzeczywistości. Udowadnia to szczery wpis, który Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych.

  Gwiazda i jej mąż ripostują.

  Kasia Kowalska wyjechała na urlop ze swoją córką Olą oraz jej chłopakiem. Pochwaliła się w sieci rodzinnymi zdjęciami z plaży.

  - Mamo, dlaczego płaczesz? - miał zapytać 8-letni syn aktorki podczas koncertu z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego.

  Joanna Krupa pojawiła się na konferencji prasowej 11. edycji programu "Top Model". Gwiazda zabrała ze sobą niezwykłego gościa.

  Emilia Komarincka-Klynstra wyznała, że karmienie piersią jest dla niej bardzo ważnym aspektem macierzyństwa. Fanki w komentarzach dziękują jej za szczery wpis.

  16-letnia Pola Porter wzbudziła zachwyt internautów i wywołała falę porównań do znanej mamy.

  - A ja myślałam, że tak to tylko przy maluchach się pakuje - skomentowała rozbawiona internautka.

  Anna Czartoryska-Niemczycka wybrała się z rodziną na wakacje do Juraty. Wyznała, jak to jest podróżować z gromadką pociech.

  Film rozczulił fanów.

  Aktor zdobył się na szczere wyznanie.

  Łukasz Kuchta z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformował fanów o przełomowym momencie w jego życiu.

  Jurorka "Top Model" zdradziła płeć maleństwa.

  Wokalistka pochwaliła się pięknym zdjęciem.