śluby gwiazd

  Piosenkarz opublikował zdjęcia z uroczystości.

  Zobacz, jak prezentowała się w białej sukni.

  Tym razem gwiazdorska para postanowiła zorganizować huczne wesele, a co za tym idzie, świętować w licznym gronie przyjaciół i rodziny. Ceremonię zaślubin poprowadzi wieloletni przyjaciel piosenkarki.

  Tadeusz Müller i Małgorzata Downar wybrali się w podróż poślubną. Miesiąc miodowy spędzają w wyjątkowym miejscu.

  Agata Ząbczyk z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odnalazła miłość swojego życia i po raz drugi wyszła za mąż. Pokazała nam niepublikowane wcześniej zdjęcia z wesela.

  "No i się wzruszyłam".

  Uczestniczka programu spodziewa się pierwszego dziecka.

  Kim jest jej wybranek?

  Jak się prezentowali? Zobacz zdjęcia.

  Jak wyglądał ich pierwszy taniec?

  Tadeusz Müller i Małgorzata Downar pobrali się. Uroczystość odbyła się na łodzi. Nowożeńcy mieli na sobie oryginalne stylizacje.

  Gwiazda została żoną biznesmena Rogera Salli. Jak przebiegała uroczystość?

  Interweniowała policja, a nagranie ze zdarzenia trafiło do sieci.

  Jak prezentowała się na uroczystości? Internauci są zachwyceni jej kreacją.

  - Gratulują nam - przyznała w najnowszym wywiadzie.

  "Cóż za niesamowite zdjęcie mojego męża!"

  "Wielka miłość kończy się wielkim ślubem".

  To wielki moment w życiu Paris Hilton. Amerykańska celebrytka i słynna dziedziczna hotelowej fortuny, wzięła ślub. Jej wybrankiem jest Carter Reum, który jest przyjacielem rodziny Hiltonów od kilkunastu lat. Panna młoda podczas uroczystości miała kilka zjawiskowych kreacji.

  Huczne wesele oburzyło sąsiadów.

  Kto jeszcze zdecydował się na ceremonię bez rozgłosu?

  . Znamy szczegóły uroczystości

  Ewa Pacuła w tajemnicy przed mediami wzięła ślub. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem sprzed kościoła. Była modelka powiedziała "tak" swojemu wieloletniemu partnerowi, Maciejowi Zawadzkiemu, z którym ma dwie córki: Zuzannę i Polę. Gwiazda jest także mamą dorosłej już Nicole, która jest owocem związku Pacuły z bokserem, Przemysławem Saletą.

  Joanna Opozda w minioną sobotę (7 sierpnia) wyszła za mąż. Wybrańcem aktorki został jej partner, Antoni Królikowski. Artystka pokazała właśnie zdjęcie z uroczystości, na którym pozuje z mamą i siostrą.

  Gwen Stefani i Blake Shelton powiedzieli sobie tak. Piosenkarka poślubiła swojego ukochanego w jego rodzinnym stanie Oklahoma. Choć ceremonia była utrzymywana w tajemnicy, to tuż po jej zakończeniu w sieci pojawiły się zdjęcia potwierdzające domysły fanów i dziennikarzy.

  Media obiegła właśnie informacja, że Nicolas Cage po raz piąty się ożenił. 57-letni aktor wziął ślub w Las Vegas z młodszą o 30 lat kobietą. Informację potwierdził w specjalnym oświadczeniu. Kim jest jego wybranka?

  Zaledwie rok temu Pamela Anderson wzięła ślub z Jonem Petersem. Dziś gwiazda "Słonecznego patrolu" jest już związana z innym mężczyzną. Zakochani powiedzieli sobie nawet sakramentalne "tak".

  Według wielu Polaków to właśnie oni są jedną z najlepiej dobranych par show-biznesu. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od trzech miesięcy są małżeństwem. Z tej okazji podróżniczka i dziennikarka opublikowała wspólne zdjęcie, które opatrzyła romantycznym wpisem.

  Polskie media od kilku dni żyją kolejnymi doniesieniami ze ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Zakochani stopniowo dzielą się z fanami informacjami z tego wyjątkowego dnia w mediach społecznościowych. Teraz ujawnili treść przysięgi małżeńskiej pana młodego. Jest naprawdę wzruszająca!

  To było jedno z najgłośniejszych wydarzeń brytyjskiej rodziny królewskiej ostatnich lat. Ślub Harry'ego i Meghan wywołał niebywałe poruszenie na całym świecie. Wszystko za sprawą pochodzenia panny młodej, która była zwykłą aktorką. Choć spekulowano, że królowa nie do końca akceptuje związek wnuka, wyraziła zgodę na ceremonię. Teraz biskup udzielający ślubu parze zdradził szczegóły tej uroczystości.

  Czy Honorata Skarbek planuje wesele? Artystka opublikowała na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej i wywołała niemałe poruszenie wśród fanów. Czy to prawda, że planuje niebawem wyjść za mąż?