Pierwsza rocznica ślubu Jennifer Lopez i Bena Afflecka. "Siedzę sama i patrzę na swój pierścionek"

Jennifer Lopez i Ben Affleck
Źródło: Dzień Dobry TVN
Sesje ślubne na bieszczadzkich szlakach
Sesje ślubne na bieszczadzkich szlakach
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Jennifer Lopez i Ben Affleck świętują pierwszą rocznicę ślubu. Choć jeszcze niedawno nikt nie wierzył w to, że Bennifer po kilkunastu latach rozłąki staną na ślubnym kobiercu, ich związek jest potwierdzeniem przysłowia, iż stara miłość nie rdzewieje. J.Lo pochwaliła się dotychczas niepublikowanymi zdjęciami z wesela.

Jennifer Lopez i Ben Affleck – historia związku

Jennifer Lopez i Ben Affleck spotkali się na planie "Gigli". Choć krytycy zmiażdżyli film, pisząc m.in., że między wokalistką i i aktorem nie ma chemii, para dowiodła, że w życiu prywatnym jest zupełnie inaczej. Gwiazdy zaczęły się spotykać w 2002 roku i szybko stały się najgorętszą parą show-biznesu, która regularnie gościła (często nie z własnej woli) na łamach magazynów plotkarskich. Bennifer (bo tak J.Lo i Affleck zostali nazwani przez fanów) dość szybko się zaręczyli. Ich ślub miał się odbyć we wrześniu 2003 roku, ale odwołali go na kilka dni przed ceremonią z powodu "nadmiernej uwagi mediów". Ostatecznie para rozstała się w styczniu 2004 roku.

Po zerwaniu zaręczyn z wokalistką Ben Affleck związał się z Jennifer Gardner, z którą doczekał się dwójki dzieci, natomiast J.Lo została żoną Marka Anthony'ego i urodziła bliźnięta. Niestety oba związki nie przetrwały próby czasu i się rozpadły. Ku zaskoczeniu fanów Ben i J. Lo, po 20 latach rozłąki postanowili wrócić do siebie i dość prędko ponownie ogłosili zaręczyny.

Pierwsza rocznica ślubu J.Lo i Bena Afflecka

Ślub Bena i J.Lo odbył się w zeszłym roku w Las Vegas. Choć ceremonia była kameralna, to rozpisywały się o niej niemal wszystkie media na całym świecie. Kilka tygodni później para postanowiła zorganizować oficjalne wesele, już z udziałem rodziny oraz przyjaciół. Drugi ślub odbył się na terenie posiadłości aktora.

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu Jen podzieliła się dotychczas niepublikowanymi zdjęciami z tego wyjątkowego wydarzenia. Artystka fotografie ślubne opatrzyła wierszem, który był wyznaniem miłości do Bena.

- Rok temu tego dnia… Kochany Benie, siedzę sama i patrzę na swój pierścionek, przytłoczona uczuciami. […] Jak to się stało, że trafiliśmy tutaj, nie cofając się. To moje życie – napisała J.Lo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: instagram.com, wikipedia

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?