małżeństwo

  małżeństwo

  26-letnia Ailiz Melina Zambrano Pinargote z Ekwadoru przeglądała zdjęcia swojego męża z dzieciństwa, gdy zauważyła coś niewiarygodnego. Jedną z fotografii podzieliła się w sieci.

  Pierwsza rocznica ślubu nazywana jest papierową. Dla małżonków jest ona zazwyczaj bardzo ważna. Warto z tej okazji złożyć najlepsze życzenia – zarówno sobie nawzajem, jak i parom, które znamy, a które taką rocznicę właśnie obchodzą.

  Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski są właśnie na urlopie na Kaszubach. Aktorka poprosiła męża, by zrobił jej kilka zdjęć. Co go rozbawiło?

  Aktorka powróciła wspomnieniami do pierwszej randki. Umówili się w zaskakującym miejscu.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała w mediach społecznościowych selfie z mężem. Fotografii towarzyszy opis, w którym tancerka definiuje szczęście. Jedno zdanie wywołało poruszenie w sieci. - Powiedz matce, która urodziła martwe dziecko albo rodzicom, których dziecko umiera na raka, albo uchodźcom wojennym, że szczęście to wybór - skomentowała internautka.

  Marina i Wojciech Szczęśni konsekwentnie od lat nie komentują tego, co dzieje się w ich domu. Jednak w ostatnim wywiadzie bramkarz reprezentacji Polski zdradził, jaka prywatnie jest jego żona. Co mu się w niej podoba?

  Krzysztof Ibisz od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Joanną Ibisz, ale dowiedział się z mediów, że to nie ona jest jego obecną żoną. Jak to możliwe?

  "To jedna z wielu bzdur, które o nas piszą".

  Młoda para z Indii podpisała "kontrakt ślubny", którego treść może zaskakiwać. Znalazła się w nim wzmianka o zakupach, siłowni oraz ilości zjadanej pizzy. Jakie jeszcze ustalenia znalazły się w dokumencie?

  Aktor uchylił rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego.

  Związek i miłość nie zawsze trwają wiecznie.

  Poligamia, czyli wielożeństwo, polega na związku samca z wieloma samicami lub samicy z wieloma samcami. Etymologicznie słowo "poligamia" odnosi się do zawierania związków małżeńskich. Obecnie na świecie przynajmniej trzy czwarte kultur plemiennych to społeczności poligamiczne.

  Anita Szydłowska podzieliła się z fanami przejmującą historią z porodu. Opisała, co się wydarzyło.

  Po nieudanym związku z Kamilem rozpoczęła nowy etap.

  Kim jest jej wybranek?

  "Nie przypuszczałam, że się w nim zakocham".

  Dlaczego niektórzy unikają jak ognia ekspartnerów swoich drugich połówek, a inni potrafią nadawać z nimi na tych samych falach? Od czego to zależy? Nasze rozmówczynie opowiedziały o swoich doświadczeniach.

  Paweł Olejnik był uczestnikiem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć małżeństwo z Katarzyną Zięciak nie przetrwało, to jednak nie był zbyt długo sam. Już od roku jest w szczęśliwym związku.

  Każda ceremonia zaślubin niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji. Tuż przed złożeniem ważnej przysięgi trudno jest opanować wzruszenie i powstrzymać napływające do oczu łzy. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który rozpłakał się na widok zmierzającej do ołtarza wybranki. Nagranie upamiętniające ten wyjątkowy moment znalazło swoje miejsce w mediach społecznościowych. Jak zareagowali na nie internauci?

  Yumiko i Daniel Gajewscy spędzają życie w podróży - objeżdżając Polskę, prowadzą warsztaty przybliżające realia kultury Kraju Kwitnącej Wiśni.

  W najnowszym poście na Instagramie para pochwaliła się relacją z chrztu świętego ich synka Mieszka.

  "Fundamentalnie są zatem bardzo podobni".

  Wiśniewscy podzielili się z obserwatorami wspólnym zdjęciem opatrzonym romantycznym opisem - nie wszystkim się to spodobało.

  W sieci pojawiło się wiele informacji programie 500 plus dla małżeństw. Miałoby to być dofinansowanie dla osób, które wytrwały w związku małżeńskim odpowiednio długo. Posłowie zajęli się petycją. Czy program 500 plus dla małżeństw wejdzie w życie? Ile miałoby wynieść dofinansowanie?

  Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik kilka miesięcy temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka Antosia. Uczestnicy 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się, że ochrzcili swoją pociechę i pokazali piękne rodzinne zdjęcia.

  Dlaczego mikrorandki mogą zdziałać cuda w twoim związku? O tym opowiedziała nam psycholog Jessica Kmieć.

  Gdy jedni marzą o białej sukni i uroczystej ceremonii, inni uciekają przed decyzją i panicznie boją się zobowiązań wobec ukochanej połówki. Taki paraliżujący lęk ma nawet swoją nazwę - gamofobia.

  O Michale Wiśniewskim znowu zrobiło się głośno. Jednak nie za sprawą muzycznych dokonań, a życia prywatnego. Nina Terentiew w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że wokalista musi być fatalnym mężem, skoro niedawno poślubił swoją piątą już żonę. Jeden z serwisów plotkarskich poprosił Mandarynę, byłą żoną artysty o komentarz. Co odpowiedziała?

  Anna Dec to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek pogody. Od wielu lat związana jest z kanałami grupy TVN. Nie wszyscy wiedzą, że dla Ani bardzo ważna jest wiara. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o zasadach, jakimi kieruje się w życiu, relacji z mężem i seksie. 

  Agnieszka z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy podzieliła się swoimi wrażeniami z udziału w telewizyjnym eksperymencie. Podsumowała małżeństwo z Kamilem i wyznała, jakie popełniła błędy w ich relacji.