Ben Affleck

  Ben Affleck

  Choć wielu osobom wydaje się, że prawdziwa przyjaźń w show-biznesie nie istnieje, Matt Damon i Ben Affleck są idealnym przykładem na to, że się mylą. Hollywoodzcy aktorzy od lat są dla siebie niezwykłym wsparciem i traktują się jak bracia. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Anna Wendzikowska.

  W przypadku Jennifer Lopez i Bena Afflecka sprawdziło się powiedzenie, że "stara miłość nie rdzewieje". Para po prawie dwudziestu latach ponownie jest razem i nie zamierza ukrywać się przed mediami. Pojawili się na czerwonym dywanie na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Ku zaskoczeniu wszystkich, zakochani nie tylko nie szczędzili sobie czułości, ale także wspólnie pozowali do zdjęć. 

  O niespodziewanym odnowieniu związku Bena Afflecka i Jennifer Lopez głośno jest już od kilku miesięcy. Choć piosenkarka niedawno rozstała się z poprzednim narzeczonym, szybko znalazła pocieszenie w ramionach partnera, z którym była szczęśliwa 17 lat temu. Okazuje się, że ich relacja dynamicznie się rozwija, ponieważ przyłapano aktora, jak wybierał pierścionek zaręczynowy.

  Liga Sprawiedliwości to spektakularna opowieść o superbohaterach ratujących świat przed katastrofą. W postać Batmana kolejny raz wcielił się Ben Affleck, a partneruje mu m.in. Rey Fisher jako Cyborg. Z aktorami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Kto był dla nich superbohaterem w prawdziwym życiu? Czy dla swoich dzieci Ben Affleck jest superbohaterem? Czy - według aktorów - każdy z nas ma ciemną stronę? Jakie wnioski powinni wyciągnąć z filmu młodzi ludzie?

  Czy każdy ojciec jest superbohaterem dla swojego dziecka? Zobaczcie, co Ben Affleck i Ray Fisher, którzy zagrali w filmie "Liga Sprawiedliwości", powiedzieli dziennikarce Annie Wendzikowskiej. Cały wywiad Ani zobaczycie w programie Dzień Dobry TVN w najbliższą sobotę. Bądźcie z nami od 8:00!

  Jego wielka kariera rozpoczęła się od filmu "Buntownik z wyboru". Za scenariusz do tego filmu, razem z Mattem Damonem, dostał Oscara. Benn Affleck odnosi sukcesy jako aktor i reżyser. W 2007 roku zadebiutował jako reżyser filmem "Gdzie jesteś, Amando?", a w 2012 roku jego film "Operacja Argo" zdobyła Oscara dla najlepszego filmu roku. A jak wygląda jego życie prywatne? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, która jakiś czas temu spotkała się z Benem Affleckiem.

  Tomasz Sielski trzy lata temu znalazł w swoim szwedzkim domu skarb. Co to jest? Jaką ma historię i wartość? Co ten przedmiot ma wspólnego z Benem Affleckiem i szwedzką rodziną królewską? Z Panem Tomasza rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  W filmie "Księgowy" Ben Affleck zagrał geniusza matematycznego. W produkcji towarzyszyła mu znana m.in. z filmu "W chmurach" Anna Kendrick. Z aktorami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, aby zapytać o przesądy, współpracę na planie i oczekiwania względem reżysera filmu Gavina O'Connora. Jak należy przygotować dzieci do prawdziwego życia?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Edyta Herbuś i jej prawie członek rodziny, prawie dziecko - dlaczego tak mocno związujemy się z naszymi czworonożnymi pupilami. Następnie: zdobywca Oscara zostaje księgowym - spotykamy się z Benem Affleckiem. A także: dom i plan filmowy to teraz całe jego życie - Jan Wieczorkowski o tym, jak udaje mu się godzić życie zawodowe z rodzinnym. Bądźcie z nami o 8:00. Zapraszamy!

  Na ekrany wchodzi właśnie film: "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Który z bohaterów jest bardziej przystojny, a który jest bardziej inteligentny? Czy Ben Affleck i Henry Cavill mają jakieś super-moce? Bo Anna Wendzikowska ma! Zobaczcie jaką! :)

  Ben Affleck i Henry Cavill zagrali w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Pierwszy wcielił się w rolę Batmana, a drugi - Supermana. Czy aktorzy, tak jak ich bohaterowie, mają super moce? Cały wywiad przeprowadzony przez Annę Wendzikowską zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  1 września po raz kolejny obędzie się w Warszawie Wielki Mecz: Politycy kontra gwiazdy TVN. W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy trzech "naszych": Sebastiana Wątrobę, Grzegorza Kajdanowicza i Mikołaja Roznerskiego. Dlaczego warto kupić bilety na ten mecz? Kto wystąpi w drużynie polityków?

  Tej nocy w USA rozdawano Złote Globy, nagrodę Stowarzyszenia Zagranicznych Dziennikarzy rezydujących w Hollywood. W tej grupie znajduje się Polka Jolanta Czaderska-Hayek. O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy dziennikarkę Annę Wendzikowską, która kilka niedwo wróciła ze Stanów Zjednoczonych. Czy Złote Globy to taki przedsmak Oscarów? Czy Ania Wendzikowska widziała wszystkie filmy, które otrzymały Złote Globy? Co powiedziała Jodie Foster, gdy odbierała nagrodę?

  "Argo" to, mówiąc w telegraficznym skrócie, film o konflikcie między Ameryką i Iranem. Film pretenduje do Oskara. Thriller polityczny to gatunek filmowy, który zyskał uznanie widzów, nawet tych bardziej wymagających. Czy i tym razem tak się stanie? Z Bryanem Cranstonem, Johnem Goodmanem i Benem Affleckiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Człowiek renesansu, boski Ben Affleck, pomimo choroby, udzielił wywiadu dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej. Opowiedział o uczuleniu na wywiady, naśladowaniu innych, o ratowaniu świata i społecznej odpowiedzialności oraz wypowiedział imię i nazwisko Ani. Jak mu poszło?