rocznica ślubu

  Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach 10 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ślub muzyka i córki byłego prezydenta Polski był jednym z najgłośniejszych wydarzeń 2012 roku. Z okazji okrągłej rocznicy Ola pochwaliła się w mediach społecznościowych archiwalnymi zdjęciami z uroczystości.

  Olivier Janiak i Karolina Malinowska tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Pobrali się we wrześniu 2003 roku i do dziś tworzą nad wyraz szczęśliwy związek. Z okazji 19. rocznicy ślubu gospodarz programu "Co za tydzień" opublikował w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie.

  Dlaczego? - To wydaje się niewłaściwe - ocenił.

  - Zmieniliśmy się - komentuje tancerka.

  "Prawie 30 lat razem".

  Pierwsza rocznica ślubu nazywana jest papierową. Dla małżonków jest ona zazwyczaj bardzo ważna. Warto z tej okazji złożyć najlepsze życzenia – zarówno sobie nawzajem, jak i parom, które znamy, a które taką rocznicę właśnie obchodzą.

  - Jesteśmy z tych, co im pod wiatr - wyznała i pokazała zdjęcia ze ślubu.

  Agnieszka Radwańska i Dawid Celt obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji tenisistka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym czule obejmuje męża. Ile lat minęło odkąd para powiedziała sobie sakramentalne "tak"?

  "No i się wzruszyłam".

  - Fajnie się was ogląda! Szczęśliwej miłości na długie lata - życzą fani.

  Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny kilka lat temu wzięli ślub. Sądząc po rocznicowym wpisie małżonków, ich uczucie jest tak samo żywe, jak wtedy, gdy zaczęli się spotykać. A nie od razu było jasne, że są dla siebie stworzeni.

  Ula Chincz z okazji 16. rocznicy ślubu pochwaliła się pamiątkową fotografią z tego ważnego dnia. Wyznała, że mama udzieliła jej cennej rady odnośnie do wyboru życiowego partnera. Jakiej?

  Nie jest ważne, którą rocznicę ślubu się obchodzi. W tym dniu istotne jest jedynie to, aby okazać osobie, którą się kocha, swoje uczucia. Życzenia na rocznicę ślubu można wyrazić w wielu formach.

  Cezary i Edyta Pazura wpadli na siebie w pociągu. Na początku nikt nie chciał postawić na ich związek nawet złotówki. Dzisiaj cieszą się szczęśliwym domem pełnym dzieci i małżeństwem z kilkunastoletnim stażem.

  Książę William i księżna Kate są razem już od wielu lat. Choć teraz tworzą szczęśliwe małżeństwo, to początek ich związku obfitował w wiele kryzysów. Jaką drogę pokonała ich miłość? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Senkara.

  Aneta i Robert znaleźli miłość w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Minął rok od kiedy pobrali się. Z tej okazji pojechali do miejsca, które ma dla nich szczególne znaczenie.

  - Więc to mają na myśli w bajkach Disneya - czytamy w komentarzach pod nagraniem.

  srebrne gody

  Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się dzięki pomocy ekspertów z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para stanęła na ślubnym kobiercu cztery lata temu. Z okazji kwiatowej rocznicy tancerka opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający post.

  "Podobieństwa się przyciągają".

  Aktor przygotował ukochanej wyjątkową niespodziankę.

  "Aż mi się łezka w oku zakręciła".

  Lara Gessler spełnia się w roli szczęśliwej mamy i żony. Ślub znanej restauratorki odbył się w 2020 roku, jednak zakochani do samego końca utrzymywali w tajemnicy informację o uroczystości. Z okazji pierwszego jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcia.

  Dokładnie 29 września minął rok, odkąd Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens powiedzieli sobie "tak". Teraz po hucznym świętowaniu rocznicy pojawili się w Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o swoim uczuciu. Co sprawia, że są ze sobą szczęśliwi?

  Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens z okazji pierwszej rocznicy ślubu wyprawili huczną, przebieraną imprezę. Z zakochanymi bawiła się cała plejada gwiazd. Nie zabrakło również byłej żony producenta - Kayah, która wraz z partnerem przebrała się za gospodarzy. Jak na ich stroje zareagowali jubilaci? Na to pytanie odpowiedzieli naszej dziennikarce, Karolinie Kalatzi.

  Od ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa w bajkowej Grecji minął już rok. Z tego powodu medialna para postanowiła urządzić w jednym z warszawskich klubów huczną imprezę. Pojawiła się na niej masa gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Zobaczcie ich oryginalne stylizacje.

  Jego wyznanie miłości chwyta za serce.

  Ewa Chodakowska od lat jest w szczęśliwym związku z Lefterisem Kavoukisem. Osiem lat temu, para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Jednak na post dotyczący rocznicy ślubu pojawił się profilu gwiazdy z lekkim poślizgiem. Jak przyznała trenerka, o tym ważnym wydarzeniu przypomniała jej siostra. Przy okazji gwiazda wyznała, dlaczego nie celebruje wraz z mężem tego typu rocznic. 

  "Kto by pomyślał, że to już 9 lat".

  Gwiazda pokazała zdjęcia z tamtego dnia i zdradziła kulisy ceremonii. "Wprawiłam w osłupienie wszystkich gości".