babcia

  Olga Frycz to mama na pełen etat. Pracuje, wychowuje dzieci, a w natłoku obowiązków znajduje także czas dla siebie. Jak to robi? Aktorka nie boi się prosić o pomoc. W sieci przyznała, że najmłodsza córeczka wybiera się właśnie na tygodniowy urlop z dziadkami.

  Gdy przyszli rodzice przekazują wiadomość o ciąży, bardzo zależy im na tym, aby była ona pozytywnym zaskoczeniem dla całej rodziny.

  Śmierć królowej Elżbiety II skłoniła Barbarę Kurdej-Szatan do refleksji. Monarchini przypominała bowiem jej babcię. - Do ostatnich dni była świadoma, zawsze wyglądała na 20 lat młodszą - podkreśliła aktorka.

  Nie zawsze babcia i dziadek są odpowiedzią na problemy rodziców.

  Wyjątkowa charyzma, oryginalne poczucie humoru i niespożyta energia to zaledwie część atutów, jakimi może pochwalić się babcia znanego youtubera, która szturmem podbiła TikToka.

  Policjanci z Oławy znaleźli 6-latka, który sam poruszał się rowerem po ruchliwej drodze. Chłopiec wykorzystał chwilową nieuwagę babci i stęskniony próbował pojechać do mamy. Chciał dotrzeć do pobliskiej miejscowości na pociąg.

  "Takie geny to skarb" - czytamy w komentarzach.

  - Sama słodycz - komentują internauci.

  Joanna Opozda przedstawiła fanom członków swojej rodziny. Dotychczas nie umieszczała w sieci zdjęć babci, a bardzo rzadko mamy. Kadr przedstawiający kilka pokoleń Opozdów to nie lada gratka dla wielbicieli aktorki.

  Kobieta jest oskarżona o narażenie dziewczynki na niebezpieczeństwo utraty życia.

  Mały Staś zapomniał o swojej maskotce pandzie, kiedy wracał z odwiedzin u babci. Dziecko tak przeżyło tę rozłąkę, że babcia postanowiła zaopiekować się pluszową towarzyszką. Wysyłała wnukowi zdjęcia z codziennych "czynności" przytulanki. Historia trafiła na profil "Chuj*wej pani domu" i cieszy się ogromną popularnością. Kim jest legendarna babcia i dlaczego panda jest tak ważna dla Stasia?

  Kiedy dziecko przyjdzie na świat?

  Dumny ojciec pokazał zdjęcie i zdradził imię maleństwa.

  Niestety często bywa tak, że dziadkowie są przytłoczeni obowiązkami związanymi z opieką nad wnuczkiem.

  Majka Jeżowska kilka miesięcy temu została babcią. Szybko odnalazła się w nowej roli, która niezwykle jej odpowiada. Teraz w Dzień Dobry TVN piosenkarka wraz ze swoją synową opowiedziały o małej Róży.

  Paulina Stajszczak w trudnych chwilach mogła liczyć na babcię Alicję Dominik, którą Bartek Jędrzejak odwiedził z kwiatami w ramach cyklu "Dzień dobry, tu kurier".

  Pochodząca z Wielkiej Brytanii Kelly Healey powitała na świecie swojego pierwszego wnuka w wyjątkowo młodym wieku. To nie jedyny rekord w tej rodzinie. Nieletnia matka uczyniła bowiem swoja babcię najmłodsza prababcią w kraju.

  Anna Lewandowska kilka dni temu pożegnała swoją ukochaną babcię. W jednym z ostatnich wpisów w mediach społecznościowych trenerka postanowiła uczcić jej pamięć. Pokazała również zdjęcie babci.

  Marek Fiedler, wnuk Arkadego Fiedlera, wyruszył do Włoch śladami swojej babci Marii. Dotarł do jej rodzinnego miasta, gdzie mieszkała do 12 roku życia. O swojej wyprawie u boku opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Tony nierozpakowanych kremów, niewykorzystanych zestawów naczyń, pater, czy narzędzi do majsterkowania - tego w szafach naszych dziadków możemy znaleźć od groma. Najczęściej są to nagromadzone nietrafione prezenty, które "przydadzą się na później". Co zatem podarować babci i dziadkowi, a czego lepiej unikać?

  Majka Jeżowska za pośrednictwem Instagrama przekazała radosną wieść. - O 6:15 zostałam babcią! Już oficjalnie skoro rodzice umieszczają posty to babcia też - napisała szczęśliwa wokalistka. Znamy płeć i imię nowego członka rodziny.

  Beata Kozidrak ma powód do dumy. Jej córka Agata Pietras spodziewa się pierwszego dziecka. 28-latka radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem Instagrama. - Z niecierpliwością czekam na 2022 rok - napisała.

  Magda Gessler to zdecydowanie jedna z najbardziej barwnych postaci w polskiej telewizji. Skradła serca widzów programem "Kuchenne rewolucje" i od lat towarzyszy nam na ekranach. Słynie nie tylko ze swoich kolorowych stylizacji, ale również ciętego języka. W październiku 2020 roku spełniło się jedno z jej marzeń - została babcią.

  Majka Jeżowska opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN o kulisach powstania swojej legendarnej mikołajkowej piosenki "Kochany panie Mikołaju". Swój nieśmiertelny przebój zaprezentowała na naszej scenie. Piosenkarka zdradziła również, jak przygotowuje się do roli babci.

  "To jest taki trochę kontakt narzeczeński".

  "Mogę tańczyć w każdą sobotnią noc".

  Już niedługo piosenkarka zostanie babcią po raz pierwszy.

  Edyta Herbuś chętnie publikuje w sieci rodzinne zdjęcia, które za każdym razem spotykają się z uznaniem internautów. Tym razem na instagramowym profilu aktorki pojawił się post, nawiązujący do szczególnej relacji, jaka łączy ją z babcią. Jak zareagowali na niego fani?

  Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej postanowiła nie tylko pójść w ślady swojej słynnej babci i zostać aktorką, ale także zrealizowała niezwykły projekt, odtwarzając fotografie słynnej artystki. Jaka relacja łączy te dwie niezwykłe kobiety? O tym opowiedziały w naszym programie.

  Prezent dla 80-latki powinniśmy dobierać z wielką rozwagą. Przede wszystkim liczy się poważna rocznica urodzin i należy ten wyjątkowy dzień prawdziwie celebrować. Natomiast wiek jubilatki lub jubilata nie powinien nam przysłaniać jej/jego charakteru.