Karolina Kalatzi

  Ewa Drzyzga mogła się sprawdzić w nowej roli, a to wszystko za sprawą udziału w specjalnym odcinku programu "MasterChef". Co tam robiła prowadząca Dzień Dobry TVN? Jakie dania lubi najbardziej? Z dziennikarką rozmawiała redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl Karolina Kalatzi.

  Ania Starmach to jedna z jurorów "MasterChefa". Widzowie poznali ją, kiedy wygrała konkurs "Gotuj o wszystko" w "Dzień Dobry TVN". Ania zauroczyła widzów nie tylko wspaniałymi daniami, ale też prawdziwą pasją i miłością do gotowania. Sama przyznaje, że Dzień Dobry TVN ma szczególne miejsce w jej sercu - tym bardziej ucieszyła się, kiedy w specjalnym odcinku "MasterChefa" dołączyli do niej i reszty jury prowadzący telewizję śniadaniową. 

  "To zmienia wszystko"

  Uwaga! TVN świętuje 20. urodziny. Tomasz Kubat to jeden z tych dziennikarzy, którzy z "Uwagą" są od początku. W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" zdradził Karolinie Kalatzi, jakie cechy pomogły mu przetrwać w zawodzie przez tyle lat. Opowiedział też o tym, jak wspomina swoje początki i co go najbardziej zaskoczyło.

  Daria Ładocha to jedna z tych osób, przy których trudno się nie uśmiechać. Ta kobieta to chodzący wulkan pozytywnej energii. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina, z którą jest bardzo blisko. W domu ma dwie córki, a jedna z nich jest nastolatką. W rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu Dzień Dobry TVN sięgnęła pamięcią do czasów, kiedy to ona sama wkraczała w świat dorosłych. Zdradziła nam, jakie miała sposoby na swoich rodziców i jaką nastolatką była. 

  W szczerym wywiadzie wyznał również, jak do popularności podchodzi teraz, kiedy chciałby swojej żonie Poli zagwarantować jak najwięcej anonimowości i "normalności".

  W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała, czego się boi w związku z nadciągającymi zmianami w jej życiu. W szczerej rozmowie z Karoliną Kalatzi określiła również swój typ faceta. 

  Andrzej Sołtysik to jeden ze współprowadzących Dzień Dobry TVN. Możemy go oglądac u boku Ani Kalczyńskiej. Prywatnie jest mężem Patrycji Sołtysik, z która ma syna, Stanisława. Nie ukrywają, że zostali rodzicami dzięki metodzie in vitro. Andrzej w rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl odniósł się do słów, które padają w nowym podręczniku do nauki nowego przedmiotu o nazwie Historia i Teraźniejszość.

  Oliwia Bieniuk to młoda dziewczyna, której kamery i światła fleszy towarzyszą od najwcześniejszych lat. Marzy o karierze aktorskiej i właśnie dlatego zdecydowała się na naukę w jednej ze szkół teatralnych. W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi opowiedziała o swoich obawach w związku z tym zawodem, tęsknocie za mamą i szufladkowaniu, z którym mierzy się od lat.

  "W czterech literach Wam się poprzewracało".

  Katarzyna Pakosińska jest najbardziej rozpoznawalną artystką polskiej sceny kabaretowej. Uwielbiana za poczucie humoru, swoim dowcipem i donośnym śmiechem porywa publiczność w krainę beztroski. O tym, jak przygotowuje się do występów i czego widzowie mogą spodziewać się podczas Comedy Fest na Top of the Top Sopot Festival, opowiedziała w wywiadzie z Karoliną Kalatzi z serwisu Dzień Dobry TVN.

  Modelka promuje nową książkę swojej fundacji.

  W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" Karolina Kalatzi porozmawiała z naszą redakcyjną koleżanką, Patrycją Sibilską, która na co dzień walczy z uzależnieniem syna. Jej historię możecie przeczytać w cyklu "Kartki z pamiętnika matki", które pojawiają się w naszym serwisie. 

  Anita i Adrian to jedna z par, która powiedziała sobie "tak" w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo przetrwało program i od czterech lat tworzy szczęśliwy związek. Para niedawno przeprowadziła się do Krakowa. Jak się urządziła? Ich mieszkanie odwiedziła dziennikarka serwisu Dzień Dobry TVN, Karolina Kalatzi.

  Mogłoby się wydawać, że Marcin Prokop spełnił już wszystkie zawodowe marzenia - jednak podczas rozmowy z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedział, w jakim programie chciałby się jeszcze sprawdzić.

  Jak sobie z tym radzi?

  Ich droga do rodzicielstwa nie była prosta.

  Daria Ładocha jest mamą dwóch córek: Laury i Matyldy. Między dziewczynkami są cztery lata różnicy - Daria po pierwszym porodzie, który był dla niej bardzo trudny nie zdecydowała się od razu na drugie dziecko. W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o swoich doświadczeniach i tym, jak pamięta ten dzień. 

  "To pewniak, gdy chcę komuś zaimponować".

  Agnieszka i Ewa nie boją się mówić, co myślą i zarażają pozytywną energią.

  Daria Ładocha jest szczęśliwą mamą dwóch cudownych dziewczynek: Laury i Matyldy. Czerpie z życia pełnymi garściami i zaraża pozytywną energią. Był jednak moment w jej życiu, kiedy nie było miejsca na radość - był za to smutek i strach. W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" szczerze opowiedziała o depresji poporodowej, z którą się zmierzyła i obawie o córkę, Laurę, jaka towarzyszyła jej w pierwszych miesiącach bycia mamą. 

  Marta Linkiewicz popularność zdobyła w 2015 roku za sprawą kontrowersyjnego nagrania, które wyciekło do Internetu. Od tamtego czasu przeszła długą drogę - dziś już nie imprezuje jak dawniej i nie pije alkoholu - swoje życie w pełni podporządkowała treningom. W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o hejcie, jaki na nią spadł, relacji z rodziną i tym, jak poradziła sobie z linczem społeczeństwa. 

  Michał Wiśniewski cieszy się dużą rodziną. W marcu 2021 roku na świat przyszła jego piąta pociecha. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" muzyk opowiedział o późnym ojcostwie.

  Anna Dec to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek pogody. Od wielu lat związana jest z kanałami grupy TVN. Nie wszyscy wiedzą, że dla Ani bardzo ważna jest wiara. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o zasadach, jakimi kieruje się w życiu, relacji z mężem i seksie. 

  Ewa Zawada to polska tiktokerka znana jako Dobra Faza. W mediach społecznościowych obserwują ją tysiące osób. Dziewczyna nie boi się poruszać trudnych tematów takich jak seksualizacja czy nerwica lękowa. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała szczerze o atakach paniki, z jakimi się mierzyła.

  W cyklu "Intymne rozmowy" Karoliny Kalatzi z Dzień Dobry TVN wyznali, jakie emocje towarzyszą im w tym wyjątkowym czasie. 

  "Co ty masz na tym paszczydle?" - usłyszała od koleżanki z branży.

  W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl", aktorka opowiedziała o kompleksach, które narastały w niej przez lata i wyznała, do czego doprowadziły.

  Patrycja i Andrzej Sołtysikowie nie boją się mówić głośno o swoich gorszych momentach. Robią to, by pomóc innym parom, borykającym się z problemem niepłodności. Na co dzień tworzą szczęśliwą rodzinę: oni i ich syn, Staszek, który przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro. Teraz Sołtysikowie starają się o kolejne dziecko. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" nazwali to, z czym się zmagają, walką.

  Ewa Zawada, szerszemu gronu znana jako Dobra faza, to obecnie jedna z najbardziej znanych polskich TikTokerek. Gwiazda mediów społecznościowych nie boi się poruszać trudnych tematów. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o traumatycznych historiach, które przeszła.