Kapitan polskich linii drżącym głosem poprosił stewardessę o rękę. Niezwykłe nagranie z samolotu

Zaręczyny podczas lotu do Krakowa
Górska miłość i zaręczyny
Źródło: Dzień Dobry TVN
Kapitan na pokładzie lotu do Krakowa poprosił ukochaną o rękę. Kiedy żądni podróży pasażerowie czekali już na start maszyny, musieli jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Kapitan rejsu wykazał się bardzo romantycznym gestem, oświadczając się stewardessie, a prywatnie swojej dziewczynie.

Zaręczyny na pokładzie samolotu

Na pokładzie samolotu Polskich Linii Lotniczych LOT doszło do wyjątkowego zdarzenia. Kapitan Embraera Konrad na oczach pasażerów postanowił uhonorować swoją miłość do ukochanej Pauli. Sytuacja była tym bardziej romantyczna, że para poznała się właśnie w pracy.

Stewardessa nie spodziewała się niczego. Jak przebiegła ich wyjątkowa chwila? Filmik z zaręczyn podbił serca widzów w mediach społecznościowych. - Oboje jesteśmy latający, oboje poznaliśmy się w samolocie w czasie lotu do Krakowa. Dzisiaj także w trakcie lotu do Krakowa chciałbym się jej oświadczyć - relacjonował kapitan.

Pilot oświadczył się ukochanej w samolocie

Konrad Hanc nie ukrywał wielkiego stresu. Kiedy doszło już do długo wyczekiwanego przez niego momentu, a wszyscy pasażerowie czekali, aż rozpocznie się rejs, przemówił do ukochanej.

- Dzisiaj na pokładzie tego samolotu jest bardzo ważna dla mnie osoba i mam nadzieję, że się niczego nie spodziewała. Półtora roku temu w tej pracy poznałem najcudowniejszą osobę, która odmieniła moje życie. Jesteś moim największym skarbem, spełnieniem moich marzeń. Mam do ciebie prośbę kochanie, czy zgodziłabyś się zostać moją żoną? - powiedział drżącym głosem kapitan.

- Powiedziała tak! - dodał.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów gratulacji. Widzowie pod wideo zamieszczonym na oficjalnym profilu LOT-u wydawali się bardzo poruszeni. - Jaki przepiękny początek wspólnej podróży przez życie! Ogromne gratulacje, życzenia wielu cudownych chwil i dużo miłości każdego dnia - czytamy. - Samych wspaniałych podróży zarówno tych życiowych we dwoje jak i tych zawodowych - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło: LOT Polish Airlines/Facebook

Źródło zdjęcia głównego: LOT Polish Airlines

podziel się:

Pozostałe wiadomości