Grożono Annie Lewandowskiej i jej rodzinie. Brutalna napaść na nastolatkę. Tomasz Karolak o trudnym dzieciństwie. Te newsy mogły cię ominąć

Grożono Annie Lewandowskiej i jej rodzinie. Brutalna napaść na nastolatkę. Tomasz Karolak o trudnym dzieciństwie. Te newsy mogły cię ominąć
Źródło: Dzień Dobry TVN
Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd?
Codzienność z przymrużeniem oka
Codzienność z przymrużeniem oka
Codzienność z przymrużeniem oka
Codzienność z przymrużeniem oka
Max - chłopiec, który żyje dzięki konopiom
Max - chłopiec, który żyje dzięki konopiom
"Stołówka na piątkę" - rewolucje w białostockich szkołach
"Stołówka na piątkę" - rewolucje w białostockich szkołach
Paula Biskup & Piotr Odoszewski – zjawiskowy duet
Paula Biskup & Piotr Odoszewski – zjawiskowy duet
Paula Biskup & Piotr Odoszewski - "Nie szkodzi"
Paula Biskup & Piotr Odoszewski - "Nie szkodzi"
Sprytne zabawy na znudzone podróżą dzieci - napisy
Sprytne zabawy na znudzone podróżą dzieci - napisy
Tomasz Karolak szczerze o sobie - napisy
Tomasz Karolak szczerze o sobie - napisy
Fikus Karoliny traci liście. Co zrobić? - napisy
Fikus Karoliny traci liście. Co zrobić? - napisy
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku
Europejski dzień śniadań
Europejski dzień śniadań
Najlepszy pływak - senior (napisy)
Najlepszy pływak - senior (napisy)
Newsy
Newsy
Siwe włosy bez tajemnic
Siwe włosy bez tajemnic
Farbowanie siwych włosów w domu - napisy
Farbowanie siwych włosów w domu - napisy
Jak “zaczarować” powodzenie finansowe? - napisy
Jak “zaczarować” powodzenie finansowe? - napisy
Sandra i Mikołaj o rywalizacji, zdrajcach i wielkich emocjach - napisy
Sandra i Mikołaj o rywalizacji, zdrajcach i wielkich emocjach - napisy
Najpiękniejszy bukiet ślubny - napisy
Najpiękniejszy bukiet ślubny - napisy
Środa, 24 kwietnia przyniosła wiele ważnych informacji. Anna Lewandowska opowiedziała o najgorszych momentach w jej życiu i karierze. W Krakowie 19-latek brutalnie zaatakował nastolatkę. Tomasz Karolak wrócił wspomnieniami do czasów trudnego dzieciństwa. O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobry.tvn.pl?

Anna Lewandowska dostawała groźby

Anna Lewandowska w książce "Moja wygrana z depresją" Agnieszki Kobus-Zawojskiej opowiedziała o trudnych chwilach w życiu prywatnym, które były związane z popularnością.

- Najmocniejszymi, najczarniejszymi momentami, których doświadczyłam, były groźby. Po piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji grożono mi, Robertowi czy Klarze. (...) Bardzo przeżyłam naszą czarno-białą okładkę w jednym z tygodników z tytułem "Na zakręcie", a ja po prostu pocieszałam Roberta - mówiła żona Lewandowskiego.

Trenerka odniosła się również do walki z hejtem. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym artykule.

W mięsie wykryto groźną bakterię

W jednej z partii tatara wołowego wykryto groźną bakterię. Główny Inspektorat Sanitarny przestrzega przed produktem. Zjedzenie zakażonego mięsa może doprowadzić m.in. do krwotocznego zapalenia okrężnicy. Bakterię wykryto w jednej partii produktu. Jej numer i termin przydatności do spożycia znajdziesz tutaj.

Brutalna napaść na nastolatkę. Uratowała ją reakcja świadków

W Krakowie 19-latek napadł na nastolatkę na jednym z nowohuckich osiedli. Zaatakował ją, przewrócił, zaczął dusić, a następnie uderzył pięścią w twarz oraz głowę. Tę sytuację zauważyły dzieci, które jeździły na hulajnogach. Jedno z nich poprosiło osobę dorosłą o zawiadomienie policji. Kolejny świadek zdarzenia ruszył w pościg za sprawcą. Jak zakończyła się ta sprawa? Więcej informacji przeczytasz tutaj.

Znamy wyniki rankingu szkół przyjaznych LGBTQ+

Ogłoszono wyniki czwartej ogólnopolskiej edycji rankingu szkół przyjaznych LGBTQ+. W krajowym zestawieniu pierwsze miejsce zajęło I Społeczne Liceum Ogólnokształcące "Bednarska" z Warszawy, drugie XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego z Warszawy, a trzecie – III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu. Pierwszą dziesiątkę placówek edukacyjnych znajdziesz w naszym tekście.

W Mediolanie zostanie wprowadzony zakaz sprzedaży lodów?

Władze Mediolanu w odpowiedzi na liczne apele mieszkańców chcą wprowadzić zakaz sprzedaży lodów. Miałby obowiązywać już 30 minut po północy w ciągu tygodnia i od godz. 1:30 nad ranem w weekendy i dni świąteczne. Urzędnicy uważają, że dzięki takiemu rozwiązaniu na ulicach będzie mniej ludzi, a tym samym zmniejszy się hałas. Szczegółowe informacje przeczytasz tutaj.

Szczery wywiad Tomasza Karolaka

Tomasz Karolak próbuje swoich sił w stand-upie. Występy na scenie są inspirowane jego własnymi doświadczeniami. Jak wyznał w wywiadzie dla Mateusza Hładkiego, wplata w swoje opowieści wątki autobiograficzne i ma to dla niego działanie terapeutyczne. Wyznał, że korzystał z pomocy psychologa i pracował nad sprawami związanymi z dzieciństwem i rodzicami.

- To nie ich wina. My często obwiniamy rodziców za te swoje dziecinne traumy, ale oni też niosą jakieś traumy. Moi rodzice to jest pokolenie zaraz powojenne, kiedy wszystko było w gruzach, ojców jeszcze nie było w domu, zaburzone są te relacje, to byli ludzie, którzy tak nas wychowywali, jakie były wtedy schematy - powiedział aktor.

Cały wywiad Mateusza Hładkiego z Tomaszem Karolakiem możesz obejrzeć w naszym poprzednim artykule.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA, Canon_77/Getty Images, Kamil Piklikiewicz/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki