Anna Lewandowska o trudnych momentach. "Grożono mi, Robertowi czy Klarze"

Anna Lewandowska w książce "Moja wygrana z depresją"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Droga do zdrowia z Anią Lewandowską
Droga do zdrowia z Anią Lewandowską
Styczeń - zdrowy i silny brzuch (napisy)
Styczeń - zdrowy i silny brzuch (napisy)
Co wydłuża, a co skraca nam życie?
Co wydłuża, a co skraca nam życie?
Choroby, które dostajemy w spadku
Choroby, które dostajemy w spadku
Wynalazek Polaków ratuje życie i zdrowie dzieci
Wynalazek Polaków ratuje życie i zdrowie dzieci
Całoroczne wyzwanie Raczków: styczeń – zdrowy i silny brzuch
Całoroczne wyzwanie Raczków: styczeń – zdrowy i silny brzuch
Czy Polacy dbają o zdrowie swojej wątroby?
Czy Polacy dbają o zdrowie swojej wątroby?
Jak wiatr wpływa na zdrowie człowieka?
Jak wiatr wpływa na zdrowie człowieka?
Oleje i octy do picia – moda czy przepis na zdrowie?
Oleje i octy do picia – moda czy przepis na zdrowie?
Zdrowie zaczyna się na talerzu
Zdrowie zaczyna się na talerzu
Owoce czarnego bzu na zdrowie
Owoce czarnego bzu na zdrowie
Turbo miody na turbo zdrowie!
Turbo miody na turbo zdrowie!
Zdrowie rodziny na talerzu
Zdrowie rodziny na talerzu
Pozytywny wpływ śmiechu na zdrowie
Pozytywny wpływ śmiechu na zdrowie
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Chodzenie na zdrowie
Chodzenie na zdrowie
Naturalne syropy na zdrowie
Naturalne syropy na zdrowie
Zespół Marfana – choroba wysokich ludzi
Zespół Marfana – choroba wysokich ludzi
Protonoterpia w leczeniu dzieci w Polsce
Protonoterpia w leczeniu dzieci w Polsce
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego
Anna Lewandowska udzieliła obszernego wywiadu Agnieszce Kobus-Zawojskiej. W książce "Moja wygrana z depresją" opowiedziała o trudnościach, jakie napotkała na swojej drodze. Chodzi m.in. o umniejszanie jej karierze, zarzuty, że osiągnęła wszystko dzięki Robertowi. Nie zabrakło także wątków kryzysu w małżeństwie czy gróźb, jakie dostawała.

Anna Lewandowska - życie prywatne

Anna Lewandowska często mówi o życiu prywatnym, ale chroni wrażliwe informacje o swoich dzieciach czy bliskich z rodziny. Trenerka fitness pierwszy raz została mamą w 2017 roku – wtedy na świecie wraz z Robertem przywitali córeczkę Klarę. Trzy lata później pojawiła się jej siostra – Laura.

Anna i Robert Lewandowscy są razem już ponad 11 lat. Zakochani wzięli ślub 22 czerwca 2013 roku. Poznali się sześć lat wcześniej podczas sportowego obozu integracyjnego. Robert miał wtedy 19 lat i grał jeszcze w Zniczu Pruszków, Ania była za to mistrzynią w karate. Dziś oboje wraz z córkami mieszkają w Hiszpanii. Od kiedy Lewandowski został zawodnikiem FC Barcelony, wszystko się zmieniło. Przypomnijmy, że przez długi czas dzielili swoje życie między Polskę a Niemcy. Swój drugi dom mieli w Monachium, kiedy piłkarz zawodowo związany był z klubem Bayern Monachium.

Anna Lewandowska o kryzysie

Anna i Robert Lewandowscy są jednym z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. W ich życiu nie brakowało jednak trudnych momentów. Dwa lata temu Anna zwierzyła się w jednym z wywiadów, że w przeszłości straciła ciążę. Kiedy w dowodzie trenerki fitness widniało jeszcze nazwisko Stachurska, jej życie nie było kolorowe. Gwiazda opowiadała już, że doświadczyła smaku ubóstwa. Mówiła także o tym, jak jej ojciec opuściła ją oraz mamę. Miała wówczas 12 lat.

Teraz Anna postanowiła otworzyć się jeszcze bardziej w temacie życiowych przeszkód. Gwiazda udzieliła obszernego wywiadu Agnieszce Kobus-Zawojskiej, który opublikowany został w książce "Moja wygrana z depresją". Oto jej fragment.

- Najmocniejszymi, najczarniejszymi momentami, których doświadczyłam, były groźby. Po piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji grożono mi, Robertowi czy Klarze. (...) Bardzo przeżyłam naszą czarno-białą okładkę w jednym z tygodników z tytułem "Na zakręcie", a ja po prostu pocieszałam Roberta. Byłam nazywana "dwunastym zawodnikiem kadry". Rykoszetem dostaliśmy we dwoje. Wyjechaliśmy bardzo daleko na wakacje, ale nie byliśmy w stanie skupić się na czymkolwiek innym. (...) Skróciliśmy wakacje, nie mieliśmy kompletnie radości z odpoczynku - mówiła Anna Lewandowska.

- Miewałam wiele nieprzespanych nocy. Nigdy nie zrobiłam nikomu krzywdy, a bywałam hejtowana, jak najgorszy przestępca. Robert bardzo przeżywa, gdy mnie coś trapi. Staram się dlatego nie obarczać go swoimi problemami, ale widzi, co się dzieje - opisała. 

Anna Lewandowska o umniejszaniu

Anna Lewandowska słynie nie tylko ze swoich marek osobistych, które prężnie dziś rozwija, ale także z osiągnięć sportowych. W przeszłości gwiazda trenowała karate i odnosiła liczne sukcesy. W KK Pruszków uczyła się tajników tego sportu pod okiem trenera Jerzego Szcząchora. Łącznie zdobyła aż 38 medali, zostając mistrzynią Europy i Polski. Później przywoziła także krążki z mistrzostw świata. Lewa karierę oficjalnie zakończyła w 2014 roku. Mimo tylu osiągnięć, nadal odbiera się jej autentyczność wypracowanego przez siebie sukcesu.

- Poddaje się mnie pod ocenę i ironizuje, że mam pieniądze, bo jesteśmy razem, a nie przez własną pracowitość. Uważam, że owszem, gdybyśmy nie byli parą, nie byłabym tak rozpoznawalna. Jednak dalej byłabym ambitną, pracowitą i zmotywowaną kobietą - mówiła w książce "Moja wygrana z depresją".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło: książka "Moja wygrana z depresją"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes