sukces

  Ewa Zbaraszewska jest dowodem na to, że nigdy nie jest zbyt późno, by realizować swoje marzenia.

  "Ogólny stan pacjenta jest doskonały"

  "Większość hejtu, którego doświadczyłam, pochodziła od kobiet".

  "Czuję, że coś z tego może wyniknąć".

  Za nami finał międzynarodowego konkursu kreatywności. Młodzież z Gdańska w Stanach Zjednoczonych zdobyła wiele nagród.

  Gala XIII edycji konkursu Bizneswoman Roku za nami. Wydarzenie organizowane jest przez fundację Sukcesu Pisanego Szminką. W tym roku spłynęła rekordowa liczba zgłoszeń, a obrady jury, po raz pierwszy od czasów pandemii odbyły się w normalnym trybie. Kto dostał statuetkę?

  Katarzyna Meller znalazła w sobie siłę, by zmienić swoje życie. Pewnego dnia podjęła decyzję o przeprowadzce za granicę. Emigracja pozwoliła jej zwolnić tempo i zatroszczyć się o bliskich.

  Ma dopiero 10 lat, a już może się pochwalić milionami na koncie i życiem w luksusie. Australijka Pixie Curtis dzięki wsparciu swojej mamy założyła w zeszłym roku firmę z zabawkami. Biznes przynosi tak duże dochody, że Pixie mogłaby iść na emeryturę jako 15-latka.

  Sukces można odnieść na wiele sposobów. Bez wątpienia prowadzą do niego różne drogi, jednak ludzi cieszących się poczuciem spełnienia łączy szereg określonych cech i nawyków.

  "Witamy w klubie".

  "Księgi Jakubowe" Olgi Tokarczuk w tłumaczeniu Jennifer Croft cieszą się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych. Kilka dni po premierze powieść znalazła się na 10. miejscu listy bestsellerów "New York Timesa" oraz na 5. miejscu zestawienia amerykańskich księgarni niezależnych.

  Justyna Petelicka jest projektantką z Kielc, która przez lata musiała ciężko pracować na swój sukces. Dziś jej twórczość znajduje uznanie u największych gwiazd. - Moda ewidentnie wybrała mnie. Ja tylko podążam za tym, co lubię, co umiem robić - mówi twórczyni.

  Karolina Pisarek podzieliła się z fanami radosną informacją. Wraz z narzeczonym Rogerem Sallą kupili dom. "Będziemy wspólnie żyć i kreować piękną przyszłość" - napisała modelka.

  Karolina Pisarek szturmem podbija świat mody. Ostatnio znalazła się w zestawieniu TC Candler 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. O swoim sukcesie i przygotowaniach do ślubu opowiedziała w Dzień Dobry TVN. W studiu towarzyszył jej narzeczony - Roger Salla. Czy modelka wybrała już suknię ślubną?

  "Straciłam źródło dochodu, a ludzie pukali mnie po głowie".

  Izadora Weiss jest absolwentką warszawskiej szkoły baletowej i Akademii Muzycznej w Warszawie. W tym roku znalazła się w prestiżowym "Fifty Contemporary Choreographers", przewodniku prezentującym 50 najważniejszych choreografów świata. - To jest to potwierdzenie, że jeśli robisz swoje, naprawdę pracujesz, gdzieś cię odnajdą - mówi w Dzień Dobry TVN.

  W zawodach Robotex International Tallin 2021 wzięły udział drużyny z ponad 20 krajów z całego świata. Małgorzata Rogowska, Paweł Rogowski i Tomasz Smaż, czyli studenci Politechniki Łódzkiej z Koła Naukowego Robotyki SKaNeR zdobyli dwa pierwsze miejsca. O swoim sukcesie opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  "Moje dziecko mistrzem Polski"

  Zarobki na blogu to bardzo ciekawy temat. Ze względu na to, że trudno uśrednić zarobki blogerów, trudno też powiedzieć dokładnie, ile można w ten sposób zarobić. Wskazujemy jednak orientacyjne kwoty i sprawdzamy, jak zarabiać na blogu w Internecie!

  Joanna Przetakiewicz, kreatorka mody i mama trzech synów, ma powody do świętowania. Jej starsze dziecko, 30-letni Filip właśnie odniósł niebywały sukces. Radosną wiadomością projektantka postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych.

  Teledysk do piosenki "Miłość" Andrzeja Piasecznego święci triumfy na międzynarodowych festiwalach. Artysta przyznaje, że jest tylko jedną z osób odpowiedzialnych za to, jak w ostateczności wygląda klip. Podkreśla jednocześnie, że utwór rzadko można usłyszeć w radio, choć dla wielu osób jest on bardzo ważny.

  Igrzyska w Tokio przeszły do historii. Tadeusz Michalik i Paweł Fajdek wrócili z brązowymi medalami, z których dumna jest cała Polska. O sukcesie, wyrzeczeniach i karierze porozmawialiśmy ze sportowcami oraz ich bliskimi: Pauliną Trawińską, narzeczoną zapaśnika, Moniką Michalik, brązową medalistką w Rio i trenerem Szymonem Ziółkowskim.

  Za nami premiera książki "Magda", czyli autobiografii Magdy Gessler. Najbardziej znana restauratorka w Polsce opisała w niej całe swoje życie do momentu emisji pierwszego sezonu "Kuchennych rewolucji", dzięki którym pokochała ją cała Polska. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradziła, jak wyglądała jej droga do sukcesu.

  Rywalizacja i porównywanie się do partnera, wpisane jest niemalże w każdy związek. Sztuką jest nie zazdrościć ukochanej osobie, a inspirować się jej osiągnięciami. W naszym studiu gościła Marzena Mawricz. Psycholożka i psychoterapeuta par zdradziła, czy rywalizacja w związku może być zdrowa. Poznaliśmy też Monikę i Wiktora Chabel - małżeństwo, które uczy, jak wspólnie cieszyć się sukcesem.

  Magda Gessler już od jedenastu lat bawi i inspiruje widzów "Kuchennych rewolucji", którzy z zapartym tchem śledzą dokonania restauratorki. Mimo upływu lat program się nie nudzi i przyciąga przed telewizory miliony fanów. Teraz show odniosło kolejny sukces, czym gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych.

  Adrian Gałka to młody i utalentowany artysta, który śpiewa, komponuje i pisze teksty. Choć polski rynek muzyczny nie do końca odkrył jego wielki talent, chłopak zainteresowaniem cieszy się za granicą. Wokalista otrzymał m.in. propozycję produkcji i kontraktu z wytwórnią, która opiekuje się światowymi gwiazdami, np. Edem Sheeranem.

  Sławomir może pochwalić się wielkim sukcesem. Wszystko za sprawą utworu "Miłość w Zakopanem", któremu przyznano poczwórny diament. O historycznym wyróżnieniu opowiedział Mateusz Hładki.

  Taco Hemingway ma powody do dumy. Artysta kolejny raz udowodnił, że jest jednym z najpopularniejszych raperów w kraju. Jako pierwszy polski twórca uzyskał 9 zer na popularnym serwisie streamingowym Spotify. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Światem rządzą mężczyźni? Już nie! Kobiety coraz częściej pokazują siłę i walczą o swoje prawa. Niestety nie wszystkie mają możliwości i środki finansowe, aby zacząć realizować swoje pomysły. Z myślą o takich młodych i przebojowych kobietach powstał konkurs "Jestem Liderką". Co zrobić, aby wciąż w nim udział?

  W wywiadach ludzie powszechnie uważani za ludzi sukcesu, jak Mark Zuckerberg czy Steve Jobs, wielokrotnie opowiadali o swoich porannych nawykach. Utrzymywali, że to właśnie codzienna rutyna i dobrze rozpoczęty dzień były kluczami ich sukcesu. Jak wziąć z nich przykład? W Dzień Dobry TVN opowiadała o tym dziennikarka, Aga Kozak.