sukces

  sukces

  Rywalizacja i porównywanie się do partnera, wpisane jest niemalże w każdy związek. Sztuką jest nie zazdrościć ukochanej osobie, a inspirować się jej osiągnięciami. W naszym studiu gościła Marzena Mawricz. Psycholożka i psychoterapeuta par zdradziła, czy rywalizacja w związku może być zdrowa. Poznaliśmy też Monikę i Wiktora Chabel - małżeństwo, które uczy, jak wspólnie cieszyć się sukcesem.

  W wywiadach ludzie powszechnie uważani za ludzi sukcesu, jak Mark Zuckerberg czy Steve Jobs, wielokrotnie opowiadali o swoich porannych nawykach. Utrzymywali, że to właśnie codzienna rutyna i dobrze rozpoczęty dzień były kluczami ich sukcesu. Jak wziąć z nich przykład? W Dzień Dobry TVN opowiadała o tym dziennikarka, Aga Kozak.

  Nirmal Purja w 2012 roku po raz pierwszy wspinał się w górach. Dziś mówi o nim cały świat. Nepalski wspinacz wraz z grupą Szerpów weszli na K2, ostatni szczyt do zdobycia zimą. Himalaista dokonał niemożliwego. Wszedł bez wspomagania tlenem. - Mój sukces nie był przypadkiem. Przyszedł z krwią, potem i łzami. Nikt nie wie, jak ciężko na to pracowałem - wyjawił w poruszającej rozmowie z Anią Kalczyńską.

  Anna Lewandowska tegoroczne święta spędza w magicznym, rodzinnym gronie. W mediach społecznościowych umieściła wspólne zdjęcie ze swoją mamą, z której jest niezwykle dumna. Maria Stachurska wydała właśnie książkę o bohaterskiej położnej z Auschwitz.

  Okazuje się, że miarą sukcesu dla młodego wokalisty jest dziś liczba odsłon na Youtube. Czy kontrakt z wytwórnią jest w obecnych czasach passe? Jak zostać zauważonym w Internecie? O co chodzi z optymalizacją treści w sieci? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy wokalistów Martę Bijan i Patryka Kumóra oraz Kamila Bolka, eksperta wideo marketingu.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z "Najlepszą w sieci" czyli Natalią Siwiec, jak modelka skomentowała wyróżnienie: "Ja bym stawiała na Kasię Nosowską, (...) ale jest mi niezmiernie miło, że otrzymałam tę nagrodę. To znaczy, że nie na darmo nagrywam te filmiki, nie na darmo pokazuję skrawek mojego życia, nie na darmo dzielę się moją miłością, moim podejściem do macierzyństwa".

  Gościem Dzień Dobry TVN był dziś Igor Sikorski, brązowy medalista Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich. "Cieszę się, że jeżdżę w kadrze, że mam orzełka na piersi i mogę rywalizować na najwyższym poziomie. Ten medal motywuje mnie do dalszej pracy. Będę walczyć o złoto na następnych igrzyskach".

  Podobno kolory mają spory wpływ na nasze życie, nawet decydują o tym, czy odniesiemy sukces. W jakim kolorze powinno być nasze ubranie, kiedy udajemy się na spotkanie biznesowe, do urzędu lub na rodzinny obiad? O tym w Dzień Dobry TVN mówił specjalista od kolorów dr Marek Borowiński.

  Violetta Villas to jedna z nielicznych polskich artystek, która odniosła sukces w Stanach Zjednoczonych. Niestety po latach świetności spadła na samo dno. Co było tego powodem? O nieznanym obliczu Violetty Villas rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Justyną Kopińską.