Tomasz Karolak

  Magda Dziun od kilku lat robi karierę za oceanem. To właśnie tam spotkała też miłość swojego życia - Franka Ferrera - perkusistę legendarnego zespołu Guns N' Roses. Niedawno zakochani przekazali w mediach społecznościowych dobrą nowinę. Modelka przyjęła zaręczynowy pierścionek od gwiazdy rocka.

  Ogłoszono nominacje do odpowiedników Złotych Malin, czyli polskich Węży. Nagrody te co roku zwracają uwagę na kondycję polskich filmów i wyróżniają najgorsze z nich. Sprawdźcie, kto ma tym razem szansę na statuetkę.

  "Diastema po tacie, mega" - komentują internauci.

  Magda Dziun od kilku lat robi karierę za oceanem i właśnie tam spotkała miłość swojego życia. Tylko nam zdradziła, jak wygląda związek kochającej muzykę modelki i światowej gwiazdy rocka.

  Tomasz Karolak spotykał się już m.in. z Iloną Ostrowską, Magdaleną Boczarską oraz Magdaleną Lamparską. Jego najgłośniejszym i najdłuższym związkiem był ten z Violą Kołakowską, z którą wychowuje dwójkę dzieci. Teraz media obiegło zdjęcie aktora z łóżku z kolejną kobietą. Kim jest Paulina Gałązka?

  Tomasz Karolak na Instagramie złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet. Opublikował zdjęcie, na którym on sam przebrany jest za kobietę. Fanki nie kryją zachwytu nowym wcieleniem aktora.

  Kuba Wojewódzki od lat zaprasza do swojego programu ciekawe osoby ze świata show-biznesu. Występ w jego talk-show to niemałe wyróżnienie dla gwiazdy. W pierwszym odcinku premierowego sezonu nie zabraknie znanych nazwisk. Gośćmi będą: aktor Tomasz Karolak oraz Daria Zawiałow.

  Najnowsza, czwarta już część kultowego filmu "Listy do M." jest już dostępna na playerze. W tej odsłonie w jedną z głównych postaci wciela się Magda Boczarska. Jak mówi, to spełnienie jej marzeń. Dlaczego?

  Prawdziwa niespodzianka dla polskich widzów, którzy kochają lokalne produkcje. Premiera czwartej odsłony najpopularniejszej rodzimej love story po raz pierwszy odbędzie się nie w kinie, a w serwisie VOD. Wyczekiwane przez milionów Polaków "Listy do M. 4" zadebiutują już 1 lutego na Playerze.

  Już od piątku 16 października w kinach można obejrzeć film "Banksterzy" z plejadą polskich gwiazd w rolach głównych. Na ekranie zobaczymy m. in. Małgorzatę Kożuchowską, Antka Królikowskiego, Rafała Zawieruchę, Jana Frycza, Magdalenę Lamparską, a także Tomasza Karolaka i Katarzynę Zawadzką, którzy odwiedzili studio Dzień Dobry TVN.

  Od najbliższego piątku, 16 października, w kinach pojawi się film "Banksterzy", historia o tych, którzy uwierzyli w magiczne kredyty we frankach. Na premierę produkcji wybrał się nasz reporter, Mateusz Hładki. Dziennikarz zapytał aktorów o ich role oraz o życie prywatne. Która z gwiazd dała się wciągnąć w bankowe problemy?

  Byliśmy na uroczystej premierze drugiej części hitowej komedii romantycznej "Planeta Singli 2". Film na ekrany kin wejdzie już w piątek. Z odtwórcami głównych ról rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tomasz Karolak na premierze filmu "7 uczuć" w reżyserii Marka Koterskiego pojawił się z Magdaleną Malicką. Modelka od jakiegoś czasu mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kilka lat temu wydała dobrze przyjęty przez krytyków muzyczny album. Czy planuje wrócić do Polski na stałe? Z Magdą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Już jutro (5 września) zobaczycie pierwszy odcinek programu "Ameryka Express", którego nie może się doczekać dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Podczas konferencji prasowej spotkała się z uczestnikami programu. Co o programie powiedział jej Tomasz Karolak? Gdzie i z kim spędził wakacje?

  Fundacja Spełnionych Marzeń zajmuje się małymi pacjentami onkologii. Wolontariusze robia wszystko, aby choć trochę umilić im pobyt na szpitalnych oddziałach. W tym roku w gmachu PKiN zorganizowali niezwykły pokaz mody z udziałem gwiazd. Razem z ich podopiecznymi na wybiegu pojawili się m. in.: Jarosław Jakimowicz, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Tomasz Karolak, Mateusz Damięcki i Honorata "Honey" Skarbek. Na miejscu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Dzisiaj będziemy mogli zobaczyć odcinek specjalny Milionerów. Wystąpią w nim: Borys Szyc, Zbigniew Zamachowski, Tomasz Karolak i Mateusz Winek. Przygotowali się do programu? Są zestresowani? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Czy Hubert Urbański zdradził jej choć jedną tajemnicę programu?

  Tomasz Karolak przygotowuje prezent dla dzieci i ich rodziców. To sztuka o Byku Fernando. Kiedy będzie można ją zobaczyć? Kto gra byka? Czym się różni młody widz od dorosłego? O swoim przedsięwzięciu i grze dla dzieci powiedział w Dzień Dobry TVN. Za co podziękował Polakom?

  Listy do M. 3 biją kolejne rekordy oglądalności. Zobaczcie, jak powstawała komedia romantyczna, którą pokochali Polacy. Oto sceny kręcone w Piotrkowie Trybunalskim. Kto był lepiej do nich przygotowany - Tomasz Karolak, czy Mateusz Winek? Ten drugi zdradził nam, jakie felery miał samochód prowadzony przez jego filmowego ojca Mela.

  Są pary, którym razem jest źle, ale bez siebie jeszcze gorzej. Rozchodzą się więc, aby potem znowu do siebie wrócić. Dlaczego ludzie schodzą się? Czy to ma sens? Czy warto to robić z powodu dzieci? Rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z psychologami: Pauliną Biernat i Piotrem Mosakiem.

  O miłości, życiu i międzyludzkich relacjach, zwłaszcza w okresie świątecznym opowiedzieli nam Tomasz Karolak i Andrzej Grabowski: "Cóż jest bardziej banalnego niż życie, miłość i śmierć, a wobec życia miłości i śmierci powstała najlepsza literatura. (...) To jest film, który czyni nas dobrymi". Czy ich filmowa, męska relacja syn-ojciec w Listach do M. 3 skłoniła ich do przemyśleń poza planem filmowym? O tym jak współpracowało mu się z Andrzejem i Tomaszem opowiedział nam reprezentant młodego pokolenia - Mateusz Winek! Czy dla niego to była ciężka praca czy zabawa?

  Ostatnio Tomasz Karolak zrzucił kilka kilogramów. Skąd ta metamorfoza? Jak wpłynęła ona na aktora i jego życie? Rozmawiała z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na uroczystą premierę komedii romantycznej "Listy do M. 3". Czym zaskoczy nas kolejna część kinowego hitu? O swojej przygodzie z "naszą odpowiedzią na brytyjskie hity świąteczne" opowiedzieli: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Borys Szyc, Tomasz Karolak i Magdalena Różczka. "Marka Apart musiała być obecna w tej produkcji" - powiedziała Helena Palej, PR manager marki.

  "Listy do M." powracają! Trzecia część będzie miała swoją premierę w listopadzie. Czego możemy się po niej spodziewać? Kto w niej wystąpi? Czy będzie czwarta część? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN Tomasza Karolaka, który ponownie wcielił się w postać niegrzecznego Mikołaja ;)

  Już dziś wieczorem, o 21.30, w TVN będziemy mogli zobaczyć pilotażowy odcinek nowego serialu - "Kaprys losu". To zabawna i ciepła historia Zuzy Zawady 45-letniej szanowanej pani psycholog specjalizującej się w terapii par. Zgodnie z porzekadłem: szewc bez butów chodzi, poznajemy ją jako matkę samotnie wychowującą dwójkę dzieci w kilka lat po burzliwym rozwodzie. O serialu opowiedzieli nam, w Dzień Dobry TVN, Marcin Perchuć, Kinga Preis i Tomasz Karolak.

  Czasy samodzielnych powrotów z kluczem na szyli bezpowrotnie odeszły do przeszłości. Dziś dzieci żyją w zupełnie innej rzeczywistości, a co za tym idzie - mają inne obowiązki. Zdania rodziców na temat przydziału zadań pociechom są podzielone: jedni twierdzą, że jest to odbieranie im dzieciństwa, drudzy - że to świetna okazja do nauki samodzielności i funkcjonowania w społeczeństwie. Jak zachować równowagę i nie pozwolić najmłodszym zbyt szybko dorosnąć, jednocześnie ucząc ich pomagania w domu? O mądrym podziale zadań domowych rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN ze znanymi rodzicami: Tomaszem Karolakiem, Kariną Kunkiewicz i Marią Natalią Tymańską oraz psycholog Moniką Perkowską.

  Przez kotlety mielone i makówki do serca? Viola Kołakowska i Tomasz Karolak opowiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o początkach znajomości i życiu od kuchni.

  Kto pozwala na odrobinę słodkiego szaleństwa, a u kogo w domu w ogóle nie ma słodyczy? Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy, czy pozwalają swoim dzieciom jeść słodycze bez ograniczeń!

  Viola Kołakowska będzie występowała w teatrze Imka. Jak się przygotowuje do tego? Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała również o ślubne plany pary aktorskiej.

  Niektórzy rodzice marzą, aby dzieci poszły w ich ślady. A jak jest w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, Violi Kołakowskiej, Tomasza Karolaka, Olgi Borys, Moniki Mrozowskiej i Omeny Mensah. Czym interesują się ich dzieci? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podobno szykuje się "trzydniowe weselicho", ale czy tak jest rzeczywiście? Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się czegoś na temat planowanego ślubu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Zobaczcie, co udało się jej wyciągnąć od Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej, a co od głównych zainteresowanych.