Materiał promocyjny

"Sposób na wnętrze": Ciepła i przytulna sypialnia boho w jeden dzień

"Sposób na wnętrze": Ciepła i przytulna sypialnia boho w jeden dzień
Sposób na wnętrze
Źródło: Dzień Dobry TVN
Natalia i Tomek w pierwszej kolejności wykończyli pokoje swoich córek i przestrzeń wspólną, a na sypialnię zabrakło już siły i czasu. Kasia Jaroszyńska postanowiła więc pomóc młodej parze. Prowadząca zabrała ze sobą ekipę Leroy Merlin, by w ciągu jednego dnia zamienić puste pomieszczenie w pokój odpoczynku i mały raj.

Metamorfoza małej i zagraconej sypialni

Natalia to mama pracująca i ogarniająca dom. Wraz ze swoim partnerem Tomkiem postawili wszystko na dwie małe córeczki, księżniczki. Niestety zapomnieli o sobie i swoim miejscu do relaksu. Podczas wizyty Kasi Jaroszyńskiej pani domu otwarcie przyznała, że sypialnia, która wykończona była bez pomysłu, jest zaniedbana i zagracona. Jest pokojem, któremu brakuje ciepła i przytulności.

- Inspirują nas materiały w stylu boho, drewno, kolory naturalne, trochę surowe, ale w ciepłych tonacjach – powiedziała Natalia.

Prowadząca cykl "Sposób na wnętrze" po krótkim wywiadzie z właścicielką mieszkania udała się na spotkanie z projektantem Leroy Merlin, Piotrem Przybyszewskim, który przedstawił plan na metamorfozę.

- Postanowiliśmy ujednolicić i uspójnić to wnętrze tak, aby pozwalało na jeszcze lepszy odpoczynek i relaks. W końcu sypialnia to bardzo ważne wnętrze w naszych domach. Te pionowe linie to lamele jasno-jesionowo, to będzie główny aspekt dekoracyjny naszego wnętrza. Szafek nie było, postawimy na nich lampki nocne, a na wezgłowiu zamieścimy listwę LED, która podbije ciepły klimat wnętrza. Postanowiliśmy pobawić się okładzinami ściennymi, dodatkami i precyzyjnie zaplanowanym oświetleniem - wyliczał Piotr.

Sypialnia w stylu boho. Efekty jednodniowej metamorfozy

Choć niektórym trudno w to uwierzyć, metamorfoza całego pomieszczenia trwa zaledwie jeden dzień. Ambitne plany nie udałyby się bez sprawdzonej ekipy Leroy Merlin. Panowie nie zawiedli i tym razem. Podczas gdy Kasia i Piotr udali się do sklepu po dodatki, eksperci wynieśli z małej sypialni wszystkie meble i rozpoczęli remont.

Sypialnia w stylu boho jest pełna elementów z naturalnych materiałów. Zachwyca lekkością i harmonią kolorów. We wnętrzu w tym stylu bardzo ważne jest też oświetlenie. Oprócz zawieszenia na suficie bambusowej lampy Vanilla i postawieniu lampek stołowych Bomoa z kloszem z naturalnej rafii podświetlone zostało także wezgłowie. Wprowadziło to do sypialni nutę oryginalności. Pojawiły się też nowe szafki nocne, a szafa zyskała ażurowe, białe drzwi.

- Na ścianie przyklejono jasnoszarą tapetę Secrets, idealnie wkomponowała się w styl boho, dodała przytulnego charakteru i optycznie powiększyła przestrzeń. Ma drobinki, które mienią się w słońcu – mówił projektant.

W pokoju zawieszono również okrągłe, stylowe lustro Nordik Frene w drewnianej ramie, ustawiono koszyk dekoracyjny wykonany z trawy morskiej, a na ścianie nad łóżkiem powieszono klimatyczne obrazy.

Jak na metamorfozę zareagowali właściciele?

- Nie ma wystających kabli, jest pięknie zaaranżowany okno, lamele. To pomieszczenie teraz wygląda jak sypialnia, a nie łóżko postawione w czterech ścianach – podsumowała Natalia.

Aktualnie czytasz: "Sposób na wnętrze": Ciepła i przytulna sypialnia boho w jeden dzień

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes