Materiał promocyjny

"Sposób na wnętrze": Przytulny i romantyczny balkon w jeden dzień. "To połączenie jest idealne"

"Sposób na wnętrze": Przytulny i romantyczny balkon w jeden dzień.
Źródło: Dzień Dobry TVN
Sposób na wnętrze: Metamorfoza balkonu
Sposób na wnętrze: Metamorfoza balkonu
Sposób na wnętrze: Metamorfoza salonu z biurem
Sposób na wnętrze: Metamorfoza salonu z biurem
Sposób na wnętrze
Sposób na wnętrze
Sposób na wnętrze: metamorfoza salonu
Sposób na wnętrze: metamorfoza salonu
Sposób na wnętrze: metamorfoza kuchni
Sposób na wnętrze: metamorfoza kuchni
Sposób na wnętrze: metamorfoza pokoju dziecięcego
Sposób na wnętrze: metamorfoza pokoju dziecięcego
Strefa relaksu w twoim domu
Strefa relaksu w twoim domu
Możesz mieć SPA we własnym domu
Możesz mieć SPA we własnym domu
Urządzając nowe mieszkanie, zazwyczaj najpierw zajmujemy się łazienką, kuchnią i sypialnią. Tak też zrobili Ania i Adrian. Na balkon zabrakło im już siły i czasu, dlatego o pomoc poprosili Katarzynę Jaroszyńską i ekipę Leroy Merlin. Specjaliści w ciągu jednego dnia odczarowali nudną i niezagospodarowaną część mieszkania. Jak wyszło?

Sposób na przytulny balkon

Ania wraz z Adrianem i ukochanym psem Kokosem od niedawna mieszkają na warszawskim Mokotowie. Bardzo lubią swoje mieszkanie, które starannie wykończyli. W sezonie letnim uwielbiają jednak spędzać czas na zewnątrz. Niestety na zagospodarowanie dość dużego balkonu nie mieli już pomysłu.

- Chcielibyśmy wprowadzić tutaj trochę prywatności. Chcielibyśmy takie miejsce dla nas dwojga, żebyśmy mogli spędzić sobie wieczorem czas – powiedział Adrian. - Bardzo lubimy sąsiadów, natomiast chcielibyśmy mieć takie swoje prywatne miejsce, żeby na przykład wieczorami usiąść, zjeść razem kolację – dodała Ania.

Z pomocą przybyła więc Katarzyna Jaroszyńska. Prowadząca cykl „Sposób na wnętrze” przeprowadziła z właścicielami krótki wywiad, a następnie zaangażowała ekipę Leroy Merlin, która w  jeden dzień odczarowała przestrzeń. Zgodnie z prośbą Ani i Adriana, w projekcie połączono elementy nowoczesne z dodatkami w stylu boho.

- Dzięki temu, że odpowiednio zaplanowaliśmy przestrzeń, włączając w to właśnie meble, dodatki, oświetlenie, będzie to dodatkowa oaza dla mieszkańców. Mamy ażurową ściankę, ta konstrukcja osłoni ich przed sąsiadami, a także słońcem oraz wiatrem. Myślę, że pogodzimy naszych bohaterów, ponieważ będzie to taka mieszanka industrialu z naturalnymi elementami – powiedział Piotr Przybyszewski, projektant Leroy Merlin.

Klimatyczny balkon w jeden dzień

Tym razem Krzysztof Kozakiewicz i jego ekipa nie musieli wynosić mebli, jak w poprzednich projektach. Panowie od razu zajęli się montażem oszlifowanych i pomalowanych kantówek, które połączyli ze sobą w nietypową konstrukcję. Dzięki drewnianym lamelom balkon został stylowo odgrodzony od sąsiadów.

Oprócz bocznej zabudowy dającej więcej prywatności pojawiły się także: nowoczesna aluminiowa sofa ogrodowa Lyra, okrągły stolik Mobis oraz industrialny fotel ogrodowy bujany z podnóżkiem z serii Holand. Do tego dużo roślin, dywan z delikatnym, geometrycznym wzorem oraz wiele naturalnych, delikatnych i ciepłych dodatków. Na balkonie nie zabrakło oczywiście świeczek, a także stylowych girland (mamy je zarówno w wersji solarnej, jak i tradycyjnej podłączonej do gniazdka) oraz oświetlenia ładowanego na USB, które wspólnie tworzą romantyczny klimat.

Ekipa zadbała także o komfort właścicieli w zimne wieczory. Tuż obok kanapy z boho kocem z frędzlami, ustawiono kolumnowy ogrzewacz tarasowy YARDI.

Jak na nowe wnętrze zareagowali właściciele?

- Nawet byśmy się tego nie spodziewali. To połączenie jest idealne. Naprawdę nie spodziewaliśmy się aż takiego efektu. Sami byśmy w życiu tego nie wymyślili, a co dopiero nie zrobilibyśmy tego w jeden dzień – powiedziała Ania.

Aktualnie czytasz: "Sposób na wnętrze": Przytulny i romantyczny balkon w jeden dzień. "To połączenie jest idealne"

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki

Naucz malucha samodzielnej zabawy
Materiał promocyjny

Naucz malucha samodzielnej zabawy