katarzyna jaroszyńska

  "Naszym celem było wyeksponowanie starej tkanki architektonicznej".

  Katarzyna Jaroszyńska, tym razem w cyklu "Odpicowane wnętrze" pokazała mieszkanie w kamienicy, która znajduje się przy jednej z głównych ulic w Warszawie. Jest niezwykle wiekowa, ponieważ została wybudowana jeszcze przed II wojną światową.

  Czym zachwyca placówka?

  W kolejnym odcinku "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała dom w stylu skandynawskim. Nieruchomość została zbudowana na skarpie, co znalazło swoje odbicie w nietypowym układzie pomieszczeń. Zobaczcie, jak wygląda to bajkowe wnętrze.

  Aktorka nie boi się nowych wyzwań.

  Samodzielne wykonanie dekoracji do mieszkania lub domu nie jest trudne. Wykorzystując do tego masę samoutwardzalną, w prosty sposób stworzymy wyjątkowe świeczniki, misy i wazony. Jak to zrobić?

  W Piotrkowie Trybunalskim znajduje się wyjątkowe mieszkanie, które jest eleganckie, przytulne, a zarazem przełamane cegłą na ścianach. Jego właścicielką jest Katarzyna Krawczyk. Specjalnie dla Dzień Dobry TVN pokazała swoje wnętrza w ramach cyklu "Odpicowane mieszkanie".

  Karol Maciesz i Laura Wielich uwielbiają gotować. Chętnie spędzają wspólnie czas w kuchni i wzajemnie się inspirują, odkrywając nowe smaki. W Dzień Dobry TVN pokazali autorskie pomysły na przekąski, które idealnie sprawdzą się na piknik.

  Ekspertka od stylizacji wnętrz Ewa Mierzejewska zdradza, w jaki sposób przechowywać rzeczy, aby pomieszczenie wyglądało estetycznie i stylowo.

  Katarzyna Jaroszyńska to niewątpliwie jedna z najbardziej pogodnych dziennikarek telewizyjnych. Zaraża widzów pozytywną energią. Obowiązki zawodowe musi dzielić z wychowaniem córki, Jaśminy. W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi opowiedziała, jakie wartości chce przekazać córce i czego uczy ją na co dzień.

  Te kwiaty są przystosowane do słonecznych i chłodnych miejsc. Jak o nie dbać? W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym ogrodnik Łukasz Skop.

  We wnętrzach sypialni, salonu i łazienki nie brakuje ręcznie zdobionych mebli i dodatków wykonanych przez właścicielkę Magdalenę Asket.

  Tym razem w cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała widzom dom, w którym salon i kuchnia charakteryzują się klasyką. Szaleństwem za to porywa sypialnia. To wnętrza właścicielki, która ma artystyczną duszę.

  Wiekowe meble nadają mieszkaniu wyjątkowego klimatu. Mają duszę i są pełne uroku. W kolejnym odcinku cyklu "Odpicowane mieszkanie", Katarzyna Jaroszyńska pokazała wnętrza Romualdy Staniszewskiej, a Ewa Mierzejewska wprowadziła widzów w świat mebli postarzanych.

  Trendy we wszystkich dziedzinach życia są odpowiedzią na nasze potrzeby. Adaptują się do bieżącej sytuacji oraz są spójne z kierunkiem, w którym idziemy jako społeczeństwo. Trendy wnętrzarskie na 2022 rok precyzyjnie odzwierciedlają naszą tęsknotę za życiową harmonią. Co wróci do łask, co zostanie z nami na długo, a co odejdzie do lamusa? Tego dowiecie się z relacji Katarzyny Jaroszyńskiej, tropiącej trendy podczas wydarzenia Design Days.

  Dom z naturalnych materiałów? Wystarczy odrobina chęci, by z popadającej w ruinę obory stworzyć idealne do zamieszkania, przytulne pomieszczenia.

  Jerzy Gruchalski w swojej pracowni w Ślesinie pod Koninem od ponad 30 lat konstruuje repliki statków powietrznych i jachtów. Katarzyna Jaroszyńska z Dzień Dobry TVN odwiedziła warsztat 76-latka, który obecnie buduje szybowiec na wzór przedwojennego schematu.

  Im lepszą pijemy kawę, tym więcej aromatów możemy w niej wyczuć.

  "Odpicowane mieszkanie" wraca po wakacyjnej przerwie. I to z wyjątkowymi wnętrzami! Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła mieszkanie Krzysztofa Gaduli, które przesiąknięte jest kolorem i stylem urban jungle.

  Para architektów - Kasia i Grzegorz od lat kochają Olsztyn i pasjonują się jego historią. Nie ma więc się czemu dziwić, że na swoje miejsce na ziemi wybrali dawny arsenał broni w starych koszarach wojskowych. W programie "Nieoczywiste miejsca" Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła ten wyjątkowy apartament.

  Katarzyna Jaroszyńska wybrała się do Krakowa, by odkrywać kolejne piękne mieszkania naszych widzów. To, w którym zagościła, można by rzec, jest międzynarodowe. Kryje w sobie przedmioty przywiezione z różnych zakątków świata. Całkiem sporo tam również Francji. Nie bez powodu, Magda, jego właścicielka jest romanistką.

  Czy dom musi mieć regularny kształt? Otóż nie! Katarzyna Jaroszyńska prowadząca program "Nieoczywiste miejsca" spotkała się małżeństwem, którego dom ma kształt figurki origami. Jak to możliwe?

  Marzysz o własnym drewnianym domku? Teraz jest on dosłownie na wyciągnięcie ręki. Możesz zbudować go w niespełna 72 godziny, a ponadto jest tani i samowystarczalny energetycznie. Jak to możliwe? Wyjaśnił to Bartłomiej Głowacki w rozmowie z Katarzyną Jaroszyńską w programie "Nieoczywiste miejsca"

  Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła jedno z osiedli pod Trójmiastem i zapukała do drzwi Oliwi, która kilka lat temu zakochała się we wnętrzach i zaczęła zmieniać swoje mieszkanie. Bohaterka cyklu "Odpicowane mieszkanie" postawiła na bardzo modny w tej chwili styl boho. Wnętrzami podzieliła się najpierw na naszej facebookowej grupie.

  Tym razem Katarzyna Jaroszyńska w swoim cyklu "Odpicowane mieszkanie" odwiedziła jedną z podwarszawskich miejscowości. Państwo Kowalscy niedawno skończyli gruntowny remont. Efektami podzielili się na naszej grupie na Facebooku. Trzeba przyznać, że niektóre elementy wystroju wnętrz naprawdę zaskakują.

  Mieszkanie naszego bohatera Macieja Bajorka ma 23m2 i składa się zaledwie z salonu i aneksu kuchennego. Loftowe wnętrze pełne jest starych przedmiotów - wyremontowanych i odnowionych, którym właściciel dał drugie życie.

  Kinga Tomaszewicz zdjęcia swojego wnętrza, które zaprojektowała sama, zamieściła na naszej facebookowej grupie "Odpicowane mieszkanie". Jak udało się jej stworzyć wymarzony dom? Opowiedziała o tym Katarzynie Jaroszyńskiej.

  Remont trwał półtora miesiąca, ale na taki efekt warto było czekać. Katarzyna Jaroszyńska pokazała nam, jak wygląda jej przyczepa, po wielu godzinach pracy. Zobaczcie sami!

  Nie zawsze trzeba przeprowadzić remont, żeby zmienić wygląd i styl naszych wnętrz. Czasem wystarczy użyć odpowiedniej tkaniny. Zasłony, dywany, poduszki i narzuty na łóżka potrafią zdziałać cuda. Dzięki nim można się bawić wzorami i kolorami. Tylko jak to robić? Sekret zdradziła nam Ewa Mierzejewska.

  Z okazji 100. odcinka "Odpicowanego mieszkanie" prowadząca cykl Katarzyna Jaroszyńska zaprosiła Ewę Mierzejewska z kamerami Dzień Dobry TVN do swojego mieszkania na Starym Żoliborzu, które odziedziczyła po dziadkach. Aranżując wnętrze Kasia zastosowała miks starego z nowym. Znajdziemy tu meble z lat 60. i 70. oraz nowoczesne elementy. W mieszkaniu panuje niezwykle ciepły i rodzinny klimat. Czy wnętrza, które Kasia odwiedza w programie "Odpicowane mieszkanie" inspirują ją do aranżacji swojego lokum?