katarzyna jaroszyńska

  katarzyna jaroszyńska

  Tym razem w cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała widzom dom, w którym salon i kuchnia charakteryzują się klasyką. Szaleństwem za to porywa sypialnia. To wnętrza właścicielki, która ma artystyczną duszę.

  Wiekowe meble nadają mieszkaniu wyjątkowego klimatu. Mają duszę i są pełne uroku. W kolejnym odcinku cyklu "Odpicowane mieszkanie", Katarzyna Jaroszyńska pokazała wnętrza Romualdy Staniszewskiej, a Ewa Mierzejewska wprowadziła widzów w świat mebli postarzanych.

  Trendy we wszystkich dziedzinach życia są odpowiedzią na nasze potrzeby. Adaptują się do bieżącej sytuacji oraz są spójne z kierunkiem, w którym idziemy jako społeczeństwo. Trendy wnętrzarskie na 2022 rok precyzyjnie odzwierciedlają naszą tęsknotę za życiową harmonią. Co wróci do łask, co zostanie z nami na długo, a co odejdzie do lamusa? Tego dowiecie się z relacji Katarzyny Jaroszyńskiej, tropiącej trendy podczas wydarzenia Design Days.

  Para architektów - Kasia i Grzegorz od lat kochają Olsztyn i pasjonują się jego historią. Nie ma więc się czemu dziwić, że na swoje miejsce na ziemi wybrali dawny arsenał broni w starych koszarach wojskowych. W programie "Nieoczywiste miejsca" Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła ten wyjątkowy apartament.

  Katarzyna Jaroszyńska wybrała się do Krakowa, by odkrywać kolejne piękne mieszkania naszych widzów. To, w którym zagościła, można by rzec, jest międzynarodowe. Kryje w sobie przedmioty przywiezione z różnych zakątków świata. Całkiem sporo tam również Francji. Nie bez powodu, Magda, jego właścicielka jest romanistką.

  Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła jedno z osiedli pod Trójmiastem i zapukała do drzwi Oliwi, która kilka lat temu zakochała się we wnętrzach i zaczęła zmieniać swoje mieszkanie. Bohaterka cyklu "Odpicowane mieszkanie" postawiła na bardzo modny w tej chwili styl boho. Wnętrzami podzieliła się najpierw na naszej facebookowej grupie.

  Nie zawsze trzeba przeprowadzić remont, żeby zmienić wygląd i styl naszych wnętrz. Czasem wystarczy użyć odpowiedniej tkaniny. Zasłony, dywany, poduszki i narzuty na łóżka potrafią zdziałać cuda. Dzięki nim można się bawić wzorami i kolorami. Tylko jak to robić? Sekret zdradziła nam Ewa Mierzejewska.

  Z okazji 100. odcinka "Odpicowanego mieszkanie" prowadząca cykl Katarzyna Jaroszyńska zaprosiła Ewę Mierzejewska z kamerami Dzień Dobry TVN do swojego mieszkania na Starym Żoliborzu, które odziedziczyła po dziadkach. Aranżując wnętrze Kasia zastosowała miks starego z nowym. Znajdziemy tu meble z lat 60. i 70. oraz nowoczesne elementy. W mieszkaniu panuje niezwykle ciepły i rodzinny klimat. Czy wnętrza, które Kasia odwiedza w programie "Odpicowane mieszkanie" inspirują ją do aranżacji swojego lokum?

  Grażyna Owczarek od 40 lat jest gorseciarką i szyje biustonosze na miarę. Jak to się stało, że jej gorsety podbiły Internet? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Podczas spaceru Patrycja Olsza i jej dziewięcioletnia córka Kamila znalazły baloniki z przyczepionym listem. List zawierał prośbę o świąteczne prezenty, skierowany był do Pana Jezuska, a napisała go czteroletnia Aniczka z Czech. Jakie marzenia miała mała Czeszka? Kto pomaga Pani Patrycji i Kamili zorganizować paczkę dla Aniczki? Czy można przyłączyć się do zbiórki na prezent? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Kevin Creekman jest modelem i aktorem, który schudł 80 kg. Dziś 30-letni Szwajcar zachwyca nienaganną sylwetką i zdobywa popularność w mediach społecznościowych. Jeszcze kilka lat temu walczył z otyłością. Zanim osiągnął sukces przeszedł długą drogę. Mając 18 lat uświadomił sobie, że jeżeli nie chce umrzeć samotnie, musi zmienić swoje życie. W jaki sposób się odchudzał? Jak poradził sobie z nadmiarem skóry? O swojej walce z nadwagą i planach Kevin opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Jaroszyńskiej.

  W kolejnej odsłonie cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Mateusza Michaliszyna, który mieszka na warszawskim PRL-owskim osiedlu. Mieszkanie swoim wystrojem nawiązuje do minionej epoki. Właściciel wiele mebli i akcesoriów zrobił sam. W mieszkaniu dominują rośliny, wazony i lustra, które Mateusz znajduje na pobliskich śmietnikach. Gdzie szukał inspiracji aranżując wnętrze? Czy ktoś mu w tym pomagał?

  Szczotkowanie zębów wcale nie jest takie proste, jak się niektórym wydaje. Jak zatem je myć, aby były ładne i zdrowe? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.