Ulubienice fanów "Beverly Hills" mówią o kulisach burzliwej relacji. "Tori miała zmienne nastroje"

Shannen Doherty i Tori Spelling - kulisy burzliwej przyjaźni
Co słychać w świecie gwiazd?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Shannen Doherty i Tori Spelling, ku zdziwieniu mediów, opowiedziały o kulisach burzliwej przyjaźni. Fani przez lata zastanawiali się, dlaczego czołowe gwiazdy "Beverly Hills, 90210", nagle przestały utrzymywać ze sobą kontakt. Z odpowiedzią w Dzień Dobry TVN pospieszył Mateusz Hładki.

Serial "Beverly Hills, 90210" i jego kulisy

"Beverly Hills, 90210" to bez wątpienia jeden z najbardziej kultowych seriali lat 90. Emitowana 24 lata temu produkcja nadal ma fanów na całym świecie, którzy chętnie wracają do dawnych lat. Sami bohaterowie natomiast do dziś wspominają, jakie łączyły ich relacje, odsłaniając tajemnice produkcji. Dużo w mediach mówiło się o ciężko chorej dziś Shannen Doherty i jej przyjaciółce, Tori Spelling. Panie mają za sobą burzliwy czas.

- Kiedy ten serial był w emisji, było dużo spekulacji, czy się przyjaźnią, czy nie. Teraz one same przychodzą z odpowiedzią. Shannen ma swój podcast "Let's be clear", jej gościnią była Tori. Poruszyły temat, jak ich przyjaźń z dnia na dzień zniknęła... - mówił Mateusz Hładki.

"Beverly Hills, 90210" - konflikt między Shannen a Tori

Tori Spelling co rusz budzi emocje, ujawniając przed mediami swoje życie prywatne. Ostatnio głośno zrobiło się o jej rozwodzie z mężem Deanem McDermottem. Mężczyzna miał wielokrotnie zdradzać swoją żonę. Aktorka zdaje się nie mieć szczęścia w miłości, bo właśnie za czasów emisji "Beverly Hills, 90210", także miała wdawać się w niewłaściwe relacje, które wpływały m.in. na jej przyjaźń z Shannen.

- Z Tori problem był taki, uwaga, że miała zmienne nastroje. Padło sformułowanie nawet, że była jak wahadło. Powiedziały, że właśnie to mogło być zakończeniem przyjaźni. Ale też mówi się, że mógł za to odpowiadać ówczesny chłopak Tori, który sprawiał, że zmieniała opinię o ludziach - relacjonował Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: mikel roberts/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki