kulisy

  kulisy

  Ma zaledwie 16 lat, niesamowity głos i grono wiernych fanów. Jej media społecznościowe obserwuje ponad milion internautów, a bilety na koncerty znikają w błyskawicznym tempie. 8 sierpnia udaliśmy się z kamerami do Bydgoszczy, by zobaczyć, jak wyglądają kulisy koncertu Roksany Węgiel. Od czego artystka zaczyna swoje przygotowania?

  Marcin Prokop i Dorota Wellman na początku swojej znajomości nie do końca pałali do siebie sympatią. Szybko jednak zrozumieli, że nie potrafią bez siebie żyć. Dziennikarze od kilkunastu lat tworzą jeden z najbardziej uwielbianych i podziwianych duetów telewizyjnych. Słyną z luzu i ogromnego poczucia humoru. W rozmowie z Oskarem Netkowskim prowadzący Dzień Dobry TVN nie tylko opowiedzieli o kulisach swojej pracy, ale także o tym, co łączy ich prywatnie.

  Marcin Prokop i Dorota Wellman od kilkunastu lat tworzą bardzo zgrany duet telewizyjny. Dziennikarze słyną z luzu i ogromnego poczucia humoru. Nic więc dziwnego, że widzowie pałają do nich ogromną sympatią. Prowadzący Dzień Dobry TVN opowiedział nam o kulisach swojej pracy. - To taki syndrom sztokholmski telewizyjny, gdzie zaczynasz kochać swojego oprawcę - usłyszeliśmy.

  Cannes to gwiazdy, imprezy, szampan, bąbelki... ale Piotr Wojtasik wybrał się tam z kamerą Dzień Dobry TVN by naszym widzom pokazać to, czego zazwyczaj nie widać - kulisy. Jak myślicie, ile metrów czerwonego dywanu zużywanych jest podczas trwania festiwalu i kto jako pierwszy odwiedzał to urokliwe miejsce?

  "Każdy dzień to jest ok. 15 km. pieszo i... w biegu. Czasami zdarzają się bardziej intensywne dni gdzie przechodzę ponad 20 km". Jak wygląda praca fotografa podczas największych tygodni mody? Zapraszamy na spotkanie z Szymonem Brzóską, który od czterech lat zajmuje się uwiecznianiem najważniejszych wydarzeń w świecie mody.

  Agnieszka Jastrzębska wkradła się z kamerą za kulisy Sylwestra z TVN, aby sprawdzić jak wygląda nieoficjalna strona imprezy. Zobaczcie co pod sylwestrowymi kreacjami mieli: Patricia Kazadi, Filip Chajzer, Marcin Prokop, Rafał Brzozozwski, Igor Herbut, Anna Wyszkoni, Kasia Stankiewicz, Cleo, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół Kombii, Janusz Panasewicz i Olivier Janiak. Dowiecie się również: gdzie podziały się buty Prokopa, za co Chylińska przeprosiła Jastrzębską, kto dba o to aby kreacje Ani Wyszkoni idealnie na niej leżały i ile stylizacji przygotował na imprezę Olivier Janiak.

  Piotr Kraśko jest nowym prowadzącym Dzień Dobry TVN. Drugiego dnia jego pracy postanowiliśmy sprawdzić, jak sobie radzi w naszym studiu. Kinga i Piotr mieli też kilka słów do Was :) Więcej takich filmów znajdziecie w naszej aplikacji!

  Od siedmiu lat jest drodze i wciąż zmierza w kierunku krańca świata. Nie zawsze jest łatwo, ale Martynie Wojciechowskiej o to chodzi ;) Co dziennikarka najbardziej lubi w swojej pracy? Czy ekipa zawsze pracuje w komfortowych warunkach? Jak wyglądają kulisy programu "Kobieta na krańcu świata"?

  Ruszyła kolejna już edycja kulinarnego talent-show "MasterChef". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała jurorów o to, co wywarło na nich największe wrażenie w najnowszym sezonie. Anna Starmach, Magda Gessler i Michel Moran zdradzili nam, jakie najlepsze dania mieli przyjemność zjeść. Jakie konsekwencje ponosi Ania po zakończeniu każdej edycji programu? Kiedy Magda Gessler przestaje mówić? Czy mistrz kuchni Michel Moran dobrze czuł się w Ameryce?

  W wieku 21 lat podbiła globalny rynek mody, a następnie go rzuciła. Dlaczego? O kulisach modowej branży Małgosia Bela opowiedziała Kindze Rusin. Całą rozmowę zobaczycie już w sobotę w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy!

  Adrian Makar, nadal jeszcze nie może w to uwierzyć, ale wczoraj wieczorem wygrał finał programu "Mam Talent!". Kto przyczynił się do jego sukcesu? Na co przeznaczy wygrane pieniądze i jakie jest jego największe marzenie?

  Dziś w Dzień Dobry TVN, wspólnie z Martyną Wojciechowską, podsumowaliśmy 6. sezon programu "Kobieta na krańcu świata". Czego nauczyła się podczas swoich podróży i które spotkania zapamięta do końca życia? Czy to już ostania edycja programu? Czy chcecie Państwo 7. części przygód Martyny Wojciechowskiej? Piszcie!

  Oj działo się wczoraj za kulisami programu "X Factor"! Zobaczcie czego, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, dowiedziała się Klaudia Gawor!

  To już ostatnie chwile przed wieczornym pokazem kolekcji Dawida Wolińskiego. Agnieszka Jastrzębska odwiedziła jego atelier gdzie trwają jeszcze ostatnie prace i nanoszone są drobne poprawki! Jak Dawid ocenia swoją kolekcję i czego spodziewa się po tym pokazie?

  Kinga Burzyńska zabrała dziś kamerę Dzień Dobry TVN za kulisy serialu "Lekarze". Jak wyglądają przygotowania do operacji i to czego nie widać w telewizji pokazali nam Magdalena Różczka, Wojciech Mecwaldowski i Paulina Kołomańska.

  Zobaczcie fotorelację z naszego planu, czyli to czego nie dostrzegło oko kamery, a podpatrzyło oko fotografa:)

  Z kamerą Dzień Dobry TVN byliśmy za kulisami wczorajszego X Factor na żywo! Czego nie pokazały wczoraj kamery?

  Zamyślony Marek Kondrat, Dorota Wellman do zjedzenia:), wyścig z czasem, amator kwaśnych jabłek, jak dwie krople wody i łowca talentów. Zobaczcie kolejne fotostory. Kto jest jak wino - straszy tym lepszy?

  Komu Marcin pokazał czerwoną kartkę, czy płyta piekarnika jest gorąca, kto pije czarną, a kto białą kawę? Skąd u nas ucho od śledzia, ile kucharek kucharzy, kto komu przekazuje pałeczkę oraz kto gra bez prądu? I kto wygrał walkę na miny? Zobaczcie nasze fotostory i materiał zza kulis. Jak gwiazdy wspominają swój pierwszy pocałunek oraz jak spędziły majówkę?

  Bolonia to kulturalna i kulinarna stolica Włoch. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska przyjrzała się życiu Włochów i sposobie podawania ich ulubionego napoju - kawy. Jakie są zasady picia prawdziwe włoskiej kawy? Zapraszamy do Bolonii!

  Jak wygląda zwykły dzień pracy Małgorzaty Rozenek? O której rozpoczyna pracę? Czy Perfekcyjna Pani Domu improwizuje na planie? Czy w programie pojawi się wreszcie jakiś mężczyzna? Czy meżczyźni potrafią sprzątać? O to reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki zapytał Perfekcyjną Panią Domu?