Krzysztof Skórzyński

  Krzysztof Skórzyński

  Dziennikarz zdradził, jaki ma stosunek do wiary.

  Zagadka "Mask Singer" rozwiązana. 7 maja odbył się wielki finał programu. W ostatnim odcinku na scenie zaprezentował się Deszcz, Kogut oraz Bocian, czyli kolejno Natasza Urbańska, Krzysztof Skórzyński i Ania Karwan.

  W ostatnim odcinku na scenie zmierzyli się Deszcz, Bocian i Kogut. Kto okazał się najlepszy i wygrał program?

  Kaski są potrzebne nie tylko w sportach ekstremalnych, ale również podczas jazdy na rowerze lub deskorolce. Chodzi o nasze bezpieczeństwo. Kask chroni naszą najważniejszą część ciała, czyli głowę. Niestety dzieciaki często wstydzą się jeździć w kasku. Z czego to wynika? Michał Machura stworzył akcję "jazda w kasku nie boli". Skierowana jest ona do rowerzystów, rolkarzy, narciarzy i tych którzy jeżdżą na deskorolkach. Zobacz eksperyment Pana Michała, który obrazuje co się dzieje z głową rowerzysty w czasie uderzenia. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Krzysztofa Skórzyńskiego, który miał wypadek na rowerze, jechał w kasku oraz Magdalenę Kornet, która miała wypadek, jechała bez kasku na longboardzie.

  W Sejmie Rzeczpospolitej Polski pracuje 460 posłów w takim tłumie łatwo się ukryć i na sali obrad dyskretnie "przydusić komara". Co należy do obowiązków posła? Czy zwykły obywatel ma możliwość bezpośredniej rozmowy z jego przedstawicielem na sali sejmowej? Z czy możemy się do niego zwrócić? I czy posłowie są w jakikolwiek sposób rozliczani ze swojej pracy? O trudnym i nieraz stresującym zawodzie posła rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarzem Krzysztofem Skórzyńskim.

  Kobiety mają dziewięć miesięcy, żeby przygotować się emocjonalnie do bycia mamą. A co z ojcami? Czy do bycia tatą trzeba dorosnąć? Jak mężczyźni uczą się ojcostwa? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z aktorką Darią Widawską, dziennikarzem Krzysztofem Skórzyńskim i aktorem Wojciechem Błachem.

  Obecnie przeprowadzenie rekolekcji należy do obowiązków szkoły. Jednak coraz częściej słyszy się głosy, że lepiej by było, gdyby rekolekcje organizowano poza szkołą i nie w trakcie godzin lekcyjnych. A jakiego zdania są goście Dzień Dobry TVN: dziennikarz Faktów TVN Krzysztof Skórzyński i Marcin Celiński z Inicjatywy Obywatelskiej "Świecka Szkoła"?

  Do ataku w Londynie doszło dokładnie w rocznicę zamachów w Belgii. Wszystko wskazuje, że był to atak terrorystyczny. Na ten moment mamy informacje o 3 ofiarach śmiertelnych i około 40 rannych. Zamachowiec został zastrzelony. Kim był? Czy działał sam? Dlaczego terroryści coraz częściej działają jako samotne wilki? A ile zamachów na przestrzeni ostatnich lat zostało udaremnionych? I co o londyńskim zamachu pisała polska prasa? O tym w Dzień Dobry TVN Krzysztof Skórzyński.

  Wśród psychiatrów od lat panuje zasada, że nie diagnozują osób publicznych „na odległość”. Amerykańscy eksperci w dziedzinie psychologii złamali ostatnio tę zasadę i w New York Timesie opublikowali list, z którego wynika, że obecny Prezydent USA, Donald Trump, może być niespełna rozumu. Czy politycy pełniący najważniejsze funkcje w państwie powinni przechodzić badania psychiatryczne przed objęciem stanowiska? Jakie choroby wykluczałyby możliwość pełnienia funkcji prezydenta albo premiera? Gdzie jest miejsce na tajemnicę lekarską? A może taka procedura stałaby się bronią w ręku opozycji? W Dzień Dobry TVN wszystkie za i przeciw badań psychiatrycznych polityków rozważali: prawniczka i polityk Katarzyna Piekarska, psychiatra dr Hubert Maria Kowalczys oraz dziennikarz Faktów TVN Krzysztof Skórzyński.

  W pewnym przedszkolu w Houston wywieszono kartkę z następującą odezwą do rodziców: „Odbierasz swoje dziecko! WYŁĄCZ TELEFON! Twoje dziecko cieszy się, że cię widzi! A czy ty cieszysz się, że widzisz swoje dziecko? Widzieliśmy dzieci próbujące wręczać rodzicom swoje ukończone prace plastyczne i rodziców wiszących na telefonach. Słyszeliśmy dziecko mówiące >>Mamusiu, mamusiu, mamusiu...<< i rodzica, który więcej uwagi poświęca swojemu smartfonowi niż własnemu dziecku. To wstrząsające. Wyłącz telefon!”. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: prezenterkę telewizyjną Magdalenę Modrą, psycholog dziecięcą Aleksandrę Piotrowską i dziennikarza Fatów TVN Krzysztofa Skórzyńskiego, by zapytać, co czuje dziecko, które musi walczyć o uwagę swojego rodzica.

  O relacjach pacjent - lekarz rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z prof. Romualdem Krajewskim, neurochirurgiem i wiceprezesem Naczelnej Rady Lekarskiej, Adamem Sandauerem, przewodniczącym Stowarzyszenia Pacjentów "Primum Non Nocere" i Krzysztofem Skórzyńskim, dziennikarzem Faktów TVN, który niedawno opublikował na Facebooku post na temat tego, jak traktowane są rodziny pacjentów szpitali. Kiedy lekarz może nie udzielić informacji o stanie zdrowia? Czy może zataić informacje na temat stanu zdrowia pacjenta przed nim samym lub przed jego bliskimi?

  Wielu rodziców przejmuje się ocenami swoich dzieci. Dlaczego? Czy należy to robić? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: psycholog dziecięcą Agnieszkę Stein oraz dziennikarza i tatę dwójki dzieci Krzysztofa Skórzyńskiego.

  Polityka w Polsce potrafi podzielić nawet rodziny. Filip Chajzer postanowił sprawdzić jak bardzo! Czy posłanka Krystyna Pawłowicz ma siostrę, która popiera KOD, jak z bratem dogaduje się Stefan Niesiołowski i, czy wiceminister spraw wewnętrznych, Jarosław Zieliński, ma opozycję w rodzinie? Przy okazji dowiedział się, którego polityka nie chcieli by mieć w rodzinie Polacy? O tym czy z rodziną rzeczywiście najlepiej wychodzi się na zdjęciach powiedzieli nam, w studiu Dzień Dobry TVN, Anna, Tomasz i Krzysztof Skórzyńscy oraz Julia i Natalia Pietrucha.

  Dziennikarze starają się pracować na podstawie scenariusza. Bywa jednak tak, że wokół zaczynają dziać się sceny, na które trzeba zareagować i wtedy o zabawną wpadkę nietrudno. Nie ominęło to też prowadzących Dzień Dobry TVN - swego czasu Dorotę Wellman próbował "sodomizować" na wizji jamnik, a całkiem niedawno Marcinowi Prokopowi eksplodowało krocze. Czy zabawne wpadki mieli nasi goście, dziennikarze: Krzysztof Skórzyński, Jakub Porada i Adam Kornacki?

  To zobowiązania zawodowe są główną przyczyną tego, że rodzice coraz mniej czasu poświęcają swoim dzieciom. Wiele pociech cierpi z tego powodu. Czy da się pogodzić pracę z macierzyństwem? O to, jak ważne jest spędzanie czasu z dzieckiem zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: wokalistkę Magdę Steczkowską, psychologa Małgorzatę Ohme i dziennikarza Faktów TVN Krzysztofa Skórzyńskiego.

  6 sierpnia Andrzej Duda został zaprzysiężony na prezydenta RP. Zobaczcie, jak wyglądała inauguracja jego prezydentury. Dlaczego zabrakło kwiatów dla Pierwszej Damy? Jakie faux pas popełniono? Dlaczego Andrzej Duda, składając przysięgę, nie trzymał ręki na konstytucji? O kulisach zaprzysiężenia Prezydenta RP Andrzeja Dudy rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry Wakacje ze specjalistą od protokołu dyplomatycznego dr. Januszuszem Siborą i dziennikarzem TVN24 Krzysztofem Skórzyńskim.

  Filip Chajzer sprawdził, czy to tylko on, czy może jednak każdy z nas lubi sobie czasem ... pośpiewać za kółkiem! Czy każdy zna ten moment kiedy kierownica zamienia się w perkusję, a wnętrze pojazdu w prywatne studio nagraniowe? Dzień Dobry TVN odwiedzili dziś specjaliści od "wykonów za kółkiem": Anna Maria Wesołowska, Krzysztof Skórzyński i Krzysztof Respondek co najbardziej lubią zanucić? A Wy, co najczęściej śpiewacie w samochodzie?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN wyjątkowa mistrzyni Katarzyna Noskowska - ponad 20 lat na scenie, 31 Fryderyków na koncie, a ona wciąż twierdzi, że jest chodzącą nieśmiałością. A potem bohaterowie politycznego coming outu, m.in. Daniel Kawczyński - jedyny Polak w brytyjskim parlamencie o życiu po ogłoszeniu swojej orientacji. Oprócz tego sędzia Anna Maria Wesołowska i Krzysztof Skórzyński - dlaczego jazda samochodem wyzwala w nich talent do śpiewania. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  A w programie: Iza Miko pozuje – dlaczego wzięła udział w niecodziennej sesji zdjęciowej? Co Polacy wiedzą o antybiotykach? Luka Szaranowicz poradzi, jak nie odziedziczyć długów. Filip Chajzer nieustraszony! Czy razem z morsami wszedł do lodowatego Bałtyku? W programie także: Honey, Beata Śniechowska i Krzysztof Skórzyński - czy zawsze konsekwentnie wypełniają noworoczne postanowienia? Zapraszamy w czwartek od 8:00!

  Tradycyjnie czy ekumenicznie? Jak spędzają święta? Może na Dominikanie lub Teneryfie? W małym drewnianym domku w rodzinnym kraju? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Izabela Trojanowska, Mariusz Pudzianowski, Krzysztof Skórzyński oraz Anna Maria Wesołowska. Co podarowali naszym prowadzącym?

  Brytyjski periodyk zaproponował przeciętnym mężczyznom, by założyli na siebie markową bieliznę, a następnie zestawił ich z modelami. Jak wypadło doświadczenie - można się łatwo domyślić. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: psycholog Robert Rutkowski, dziennikarz Krzysztof Skórzyński oraz były piłkarz Radosław Majdan. Czy oczekiwania względem mężczyzn są zbyt wyśrubowane?