#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

Autor:
Berenika
Olesińska,
Adam
Barabasz
Źródło:
materiał prasowy Dzień Dobry TVN
#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

Redakcja Dzień Dobry TVN chce być bliżej Was, dlatego z radością przedstawiamy naszą nową inicjatywę - #DzieńDobrywPolsce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji.

#DzieńDobrywPolsce - akcja Dzień Dobry TVN

#DzieńDobrywPolsce to inicjatywa, której celem jest połączenie telewizji z możliwościami internetu, żeby pomóc wam w rozwiązywaniu problemów i promocji lokalnych inicjatyw. Stworzyliśmy także facebookowy profil oraz grupę, które oddajemy w wasze ręce. Mamy nadzieję, że będzie to wyjątkowe miejsce spotkań, które pozwoli nam być jeszcze bliżej naszych odbiorców. 

Jeżeli w Waszej społeczności dzieje się coś niepokojącego, macie wspólny problem, którego nie możecie rozwiązać, ekipa Dzień Dobry TVN przyjedzie do Was z kamerą lub tematem zajmą dziennikarze się redakcji internetowej. Znajdziemy przysłowiowe okno tam, gdzie ktoś uparcie zamyka drzwi. Życie ma jednak wiele barw i zależy nam, aby pokazać jego całą paletę. Dlatego równie mocno chcemy uczestniczyć w ważnych dla Was, lokalnych inicjatywach, celebrować niezwykłe święta i wyróżniać niezwykłe postaci. Choć ze studia Dzień Dobry TVN widać śródmieście Warszawy, to nasza perspektywa jest znacznie szersza. Dlatego wychodzimy w Polskę i zapraszamy Was do współtworzenia naszej społeczności. Świat jest pełen nietuzinkowych historii i jesteśmy ich niezwykle ciekawi. 

Materiały i spotkania na żywo będą pojawiać się w codziennym wydaniu programu Dzień Dobry TVN. Efektami pracy będziemy dzielić się też na facebookowym profilu, a wszystkie materiały będą również dostępne na stronie internetowego serwisu Dzień Dobry TVN.

#DzieńDobrywPolsce to hashtag, pod którym kryje się projekt interwencyjny. #DzieńDobrywPolsce to także nasze ukochane dziecko, które zrodziło się w odpowiedzi na Wasze potrzeby.

Pragniemy być tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Pragniemy mówić o tym, co dla Was istotne. Ruszamy z kamerą w teren i zaprezentujemy Wam to, co chcecie widzieć. Pomożemy w tym, w czym potrzebujecie pomocy.

Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

Jak zgłosić temat do Dzień Dobry TVN? Nasi widzowie mogą kontaktować się z nami na dwa sposoby:

Mailowo na adres: ddtvn@tvn.pl - koniecznie z dopiskiem w temacie #Dzień Dobry w Polsce.

W mediach społecznościowych przez hasztag #DzieńDobrywPolsce - jak prawidłowo go umieścić?

Opublikuj post w mediach społecznościowych z hashtagiem #DzieńDobrywPolsce. Może to być wpis, zdjęcie lub filmik. Uwaga! Ważne, by post miał ustawienia publiczne i był widoczny dla wszystkich

lub

dodaj hashtag w komentarzu pod postem, jeśli chcesz zwrócić naszą uwagę na czyjąś historię w mediach społecznościowych. W Wasze ręce oddajemy też grupę na Facebooku. Dołącz już teraz do #DzieńDobrywPolsce.

Jak zauważymy Waszą aktywność w mediach społecznościowych?

Monitorujemy sieć w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możemy zobaczyć oznaczone przez Was treści. Traktujemy tę akcję wyjątkowo, tak jak wyjątkowi jesteście dla nas Wy i Wasze historie.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska, Adam Barabasz

Źródło: materiał prasowy Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości