TVN

  TVN

  Podczas charytatywnego koncertu "Razem z Ukrainą" na scenie pojawiła się prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA Kasia Kieli. Przekazała, że wydarzenie może oglądać nawet 150 milionów ludzi na całym świecie oraz dodała, że TVN Grupa Discovery chce mieć realny wkład we wsparcie ofiar wojny. Następnie poinformowała o olbrzymiej darowiźnie na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej.

  Przed nami kolejny odcinek "Mask Singer", w którym biorą udział największe polskie gwiazdy schowane pod kostiumami: Kota, Róży, Prysznica, Słońca i Potwora. Która z postaci zaśpiewa hit polskich list przebojów - "Szampan" Sanah? Kto zmierzy się z kultowym evergreenem - "Sway" Michaela Bublé?

  W programie Dzień Dobry TVN Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN oraz Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl opowiedzieli o kultowych kontynuacjach i niesamowitych nowościach, które widzowie będą mogli oglądać tej wiosny. Mocne seriale i zaskakujące programy już wkrótce w TVN i Player.pl. Czego dokładnie powinniśmy się spodziewać?

  "Zakazany owoc TVN" - to tytuł spotu ramówkowego TVN na wiosnę 2022 r. Jego premiera odbyła się we wtorek 22 lutego w Dzień Dobry TVN. Wystąpili w nim m.in. nasi prowadzący, a także wiele gwiazd z programów i seriali emitowanych na antenie TVN. Autorem muzyki jest Krzesimir Dębski, a słowa piosenki napisali Jacek Cygan i Łukasz Grzegorzek, który jest reżyserem spotu.

  Kanał TVN7 uzyskał holenderską koncesję na nadawanie, jednak nie rozwiązuje to problemu dalszego działania Siódemki w obecnym kształcie. Kanał może być bezpłatny wyłącznie na podstawie koncesji przyznawanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, na którą TVN Grupa Discovery czeka od ponad roku. Jeśli KRRiT nie przedłuży koncesji dla TVN7, co jest jej obowiązkiem wynikającym z prawa, widzowie utracą bezpłatny dostęp do największego kanału rozrywkowego w Polsce. Wielu z nich zostanie całkowicie pozbawionych możliwości oglądania stacji.

  25 lutego 2022 roku wygasa koncesja na nadawanie kanału TVN7. Wniosek o jej przedłużenie został złożony ponad rok temu. Stacja spełnia wszelkie wymogi określone prawem, dopełniono także niezbędnych formalności. Bezczynność Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) działa na szkodę rynku medialnego w Polsce, uderza w widzów oraz innych nadawców i operatorów. Jej działanie może doprowadzić do zamknięcia stacji TVN7 w formule, która gwarantuje bezpłatny dostęp dla widzów na terenie całego kraju.