widzowie Dzień Dobry TVN

  "Wasze życzenie jest dla nas rozkazem".

  "To jest nałóg".

  Które odpowiedzi rozbawiły naszych prowadzących?

  Redakcja Dzień Dobry TVN chce być bliżej Was, dlatego z radością przedstawiamy naszą nową inicjatywę - #DzieńDobrywPolsce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji.

  Jak co poniedziałek na widzów czekała kolejna odsłona zabawy "Co było dalej?". Tym razem ich kreatywność pobudził archiwalny fragment programu z udziałem Doroty Wellman, Marcina Prokopa i... ryby.

  Oto najciekawsze odpowiedzi.

  Przedstawiamy Wam zagadkę oraz najciekawsze odpowiedzi widzów.

  Poniedziałek uważany jest za najtrudniejszy dzień w tygodniu. Dlatego, by dobrze go zacząć, przygotowaliśmy dla widzów Dzień Dobry TVN zabawę "Co było dalej?". Oto najciekawsze odpowiedzi.

  Jakub Kuza, autor fanpage'a "Krótka Historia Jednego Zdjęcia" wytypował 10 zdjęć ostatniej dekady. Natomiast nasi widzowie, oddając głosy, zadecydowali, które z nich jest najlepsze. Oto wyniki.

  Od ponad 15 lat Dzień Dobry TVN nieustannie dostarcza widzom najwyższej jakości rozrywki, informacji i wzruszeń, co przynosi doskonałe efekty. Dzięki ciężkiej pracy i pomysłowości w 2020 roku nasz program był liderem oglądalności wśród programów śniadaniowych w grupie komercyjnej.

  Bez wątpienia po latach życia w ojczyźnie, przeprowadzka do obcego kraju dla wielu jest przerażająca. Są też jednak osoby, które takie rozwiązanie sobie bardzo chwalą. Do tej grupy ludzi należy Piotr Kliszka, który kilkanaście lat temu wyjechał na Korsykę i zauroczony jej pięknem, ściągnął na wyspę najbliższą rodzinę. Jak dziś wygląda ich życie?

  15 lat minęło jak jeden dzień! Dzień Dobry TVN to przede wszystkim Wy - nasi kochani widzowie. Z tego względu zaprosiliśmy do programu trzy pary: Ewę i Łukasza, Kingę i Łukasza oraz Małgorzatę i Andrzeja, którzy w tym roku, tak jak my, świętują 15-lecie.

  Tak, tak, to już 15 lat jesteśmy z Wami! Z tej okazji przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Ale co to by były za urodziny bez naszych widzów?! Dlatego zapraszamy do zabawy. Może to właśnie Wy wystąpicie w naszym programie - sprawdźcie szczegóły!

  Dziś w studiu Dzień Dobry TVN pojawił się "gimnastyczny harem" Tomasza Choińskiego, żeby aktywnie rozpocząć tydzień. Czy trener dał im wycisk? Sami zobaczcie!