Córka Michaela Jacksona ma 26 lat. Jak dziś wygląda Paris?

Jak dziś wygląda córka Michaela Jacksona?
Źródło: Dzień Dobry TVN
W 1996 roku Michael Jackson podbił Warszawę
W 1996 roku Michael Jackson podbił Warszawę
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Miała zaledwie 11-lat, gdy cały świat dowiedział się, że jej ojciec, Michael Jackson, nie żyje. Paris Jackson, średnia z trójki rodzeństwa wychowywanego przez króla popu, dorastała na oczach mediów. Dziś, choć jest częścią amerykańskiego show-biznesu, unika przesadnej uwagi prasy. Jak obecnie wygląda jedyna córka Michaela Jacksona?

Kim jest córka Michaela Jacksona?

Michael Jackson to legendarny gwiazdor popu, który mimo śmierci w 2009 roku nadal uznawany jest za króla tego gatunku. Gdy jego popularność w latach 90. sięgała zenitu, robił co tylko mógł, by chronić prywatność swoją i jego dzieci. Niestety bezskutecznie, wścibscy paparazzi śledzili każdy ruch muzyka i jego pociech: Paris, Prince'a i Blanketa. Tożsamość pociech króla popu przez wiele lat była ukrywana, jednak dziś cała trójka jest już pełnoletnia i, w większym lub mniejszym stopniu, funkcjonuje w świecie show-biznesu. Największe zainteresowanie mediów wzbudza jedyna córka Michaela Jacksona - 26-letnia Paris, która jest modelką, aktorką i wokalistką.

Paris Jackson - czym zajmuje się córka króla popu?

Paris Jackson przyszła na świat 3 kwietnia 1998 roku. Jej matka, Debbie Rowe, była pielęgniarką i przyjaciółką króla popu. Kobieta zrzekła się praw do swoich dzieci. Michael poznał ją, gdy pracowała jako asystentka w gabinecie dermatologicznym, w którym muzyk leczył swoje bielactwo. Debbie, która była wielką fanką artysty, szybko się z nim zaprzyjaźniła. On, wówczas związany z Lisą Marie Presley, marzył o potomstwie. Miał postawić ultimatum ówczesnej żonie, iż jeśli nie zdecyduje się na dziecko z nim, odejdzie z Rowe. Do dziś nie wiadomo jednak, czy pielęgniarka była faktycznie biologiczną matką dzieci muzyka czy surogatką.

Kariera Paris rozpoczęła się w 2011 roku, gdy wystąpiła w filmie dla dzieci pod tytułem "Lundon's Bridge and the Three Keys". Pojawiła się też w takich filmach jak: "Raz się żyje", "Habit" i "Seksapil". Jako modelka wielokrotnie występowała na okładkach magazynów m.in. "Vogue", "Harper's Bazaar" oraz "Rolling Stone". Obecnie skupia swoją karierę głównie wokół muzyki folkowo-alternatywnej.

Jako nastolatka Paris Jackson z racji trudnych przeżyć związanych z niespodziewaną śmiercią ojca mierzyła się z uzależnieniem od narkotyków. Cierpiała na depresję i miała wielokrotnie podejmować próby samobójstw.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: wikipedia.pl, people.com

Źródło zdjęcia głównego: MCT / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes