michael jackson

  Artystka ma na koncie 100 milionów sprzedanych płyt.

  Choć Michael Jackson nie żyje już od blisko 13 lat, co jakiś czas pojawiają się kolejne informacje na temat jego życia. Wielkim zainteresowaniem cieszą się również jego dzieci. Niedawno paparazzi przyłapali na spacerze najmłodszego syna gwiazdora. Zobaczcie, jak wygląda Blanket Jackson.

  Dzieci Michaela Jacksona pojawiły się na premierze musicalu o swoim ojcu. Paris, Prince i Bigi, znany jako Blanket, byli wzruszeni tym emocjonującym wydarzeniem. Jak teraz wygląda słynne rodzeństwo?

  Kilkanaście lat po śmierci Michaela Jacksona, jego siostra Janet Jackson wyciągnęła na światło dzienne przykre fakty z przeszłości. Piosenkarz miał ubliżać siostrze, co nie pozostało bez znaczenia dla jej psychiki. Co konkretnie działo się w ich domu?

  Michael Jackson zmarł niespodziewanie 12 lat temu. Pozostawił troje dzieci, najmłodszy z rodzeństwa, Blanket Jackson miał wtedy zaledwie 7 lat. Dziś przedstawia się jako Bigi i 1 listopada wyemitowano pierwszy wywiad, w którym publicznie wspomina ojca.

  Ćwierć wieku temu Michael Jackson przyleciał do Polski, aby zaśpiewać dla swoich fanów. Koncert był wielkim wydarzeniem, który zgromadził na płycie lotniska w Warszawie 150 tysięcy osób. Jak wspominają go wielbiciele króla pop i dziennikarze?

  Zachwyt i kontrowersje towarzyszyły Michaelowi Jacksonowi przez całą karierę. „Król Popu” był oskarżany o pedofilię. Nigdy nie został skazany, ale do końca życia musiał się tłumaczyć się z poważnych zarzutów. Był niewinny czy kłamał jak z nut? O tym opowiada film dokumentalny discovery+ Originals „Michael Jackson: sztuka kłamstwa”. Można go oglądać na tylko na Playerze od 1 lipca.

  Sheryl Crow ma za sobą wyjątkowo traumatyczne przeżycia. Piosenkarka w ostatnim wywiadzie zdradziła, że była molestowana przez byłego menadżera Michaela Jacksona – Franka DiLeo. Wielomiesięczne ataki ze strony agenta gwiazdora przypłaciła depresją.

  Michael Joseph "Prince" Jackson niechętnie pojawia się w mediach. 24-latek nigdy nie przejawiał chęci do zrobienia kariery na nazwisku znanego ojca. Ostatnio jednak udzielił pierwszego od lat wywiadu.

  Paris Jackson, córka zmarłego w 2009 r. Michaela Jacksona wzięła udział w sesji dla jednej z włoskich firm obuwniczych. Kolekcja, jaką zaprezentowała, dotyczy modeli jesień/zima 2020/2021.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiły: basistka Joanna Dudkowska i wiolonczelistka Agnieszka Kowalczyk-Kova. Artystki i towarzyszący im muzycy wykonali jeden z przebojów Michaela Jacksona - "Smooth Criminal".

  Brandon Howard: "Jestem tym, kim jestem". Czy to znaczy, że jego ojcem był Michael Jackson? Czy inspiruje się jego twórczością? Jaki ma związki z rodziną Jacksonów?

  Grupę 2CELLOS tworzą dwaj wiolonczeliści - Luka Šulić i Stjepan Hauser. Zyskali sławę dzięki niezwykłym interpretacjom przebojów m.in. AC/DC, Guns N' Roses, Nirvany, U2 i Michaela Jacksona. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór tego ostatniego - "Smooth Criminal". Powiedzieli nam również, jak doszło do ich współpracy, jakie jest ich marzenie zawodowe i czy zamierzają komponować własne utwory.

  Dysmorfofobia to zaburzenie, w którym występuje przesadne zaabsorbowanie rzekomym defektem ciała. Przypadłość dotyczy 2 proc. ludzi i występuje częściej niż schizofremia. Prawdopodobnie cierpiał na nią Michael Jackson. Co sprzyja wystąpieniu tego zaburzenia? Jak je leczyć? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN psychiatrę dr Annę Sierakowską.

  Iza Miko przyjechała do Polski na Wielkanoc. Dlaczego, kiedy spędza ją w USA, najdroższym daniem na stole jest sałatka jarzynowa? W Dzień Dobry TVN powiedziała również o swojej pasji - malarstwie. Jak obraz jej autorstwa trafił do domu Michaela Jacksona? I jak to się stało, że zaczęła malować?

  Trener Tomasz Choiński przygotował trening ogólnorozwojowy, angażujący wszystkie partie mięśni. Ćwiczenia nie tylko poprawią Waszą kondycję, ale również dostarczą Wam dużo pozytywnej energii. Raz, dwa, trzy... zaczynamy aktywnie tydzień z Tomkiem Choińskim przy muzyce Michaela Jackosna!

  Postanowiliśmy, wspólnie z trenerem Tomaszem Choińskim, zmotywować Was do ćwiczeń w parach. Raz, dwa, trzy... jest poniedziałek... zczynamy tydzień z dobrą energią, ćwicząc z Tomkiem przy muzyce Michaela Jacksona! Nasz trener ma tyle w sobie energii, że zdaniem Marcina Prokopa, mógłby nią oświetlić cały Sopot. Czy Marcin przyłączył się do ćwiczeń?

  O stylówie reprezentanta Polski w piłce nożnej Grzegorza Krychowiaka mówi cała Polska. Zaczęło się od płaszcza z futrzakiem przy szyi, przy którym fontanna di Trevi wygląda jak "bida z nędzą". Potem już poszło: buty wyposażone w pomponiaste szyszki, czerwona kurtka przypominająca tę, którą Michael Jackson miał na sobie w klipie do hitu "Thriller", itd., itp. Jak się okazuje, Grzegorz kupuje swoje ciuchy nie tylko zagranicą. Z chęcią zagląda również do jednego z polskich sklepów. Wysłaliśmy tam naszego najlepszego stylistę Filipa Chajzera, aby mógł ocenić "ubraniowe dzieła sztuki" i poczuć się jak modny pan z boiska. Zobaczcie, ile to wszystko kosztowało. Zajrzał też do szatni trzecioligowego klubu, aby pogrzebać w ciuszkach tamtejszych piłkarzy.

  Dzisiejszy trening Tomasza Choińskiego, przy muzyce Michaela Jacksona, spodoba się szczególnie żeńskiej widowni Dzień Dobry TVN, bo dziś mężczyni ćwiczą... pośladki! Po to, by pośladki były - jak mówi Marcin Prokop - "zgrabne i jędrne niczym jabłuszka spod Grójca". Zobaczcie, co trzeba zrobić, by mieć twarde pośladki! Czy Marcin Prokop przyłączył się do ćwiczeń? Raz, dwa, trzy... zaczynamy!

  Dziś razem z Tomkiem Choińskim, przy muzyce Michaela Jackosna, trenujemy ramiona. Zobaczcie zestaw ćwiczeń, jaki dla Was przygotował. Zachęcamy do ćwiczeń! Pamiętajcie też o głębokim oddechu i truchcie.

  Jest poniedziałek, jest więc Tomek Choiński. A jak jest Tomek Choiński, to też jest Michael Jackson. Tym razem trener personalny pokazał w Dzień Dobry TVN ćwiczenia na brzuszek i kondycję. A wszystko to w rytm muzyki króla popu :)

  Od początku tego roku wielu czołowych polskich artystów wykonuje na jednej scenie przeboje Michaela Jacksona. Chcą w ten sposób uczcić pamięć muzycznego geniusza wszech czasów. Wśród nich są goście Dzień Dobry TVN Natalia Kukulska i Kuba Badach. Kto jeszcze bierze udział w tym projekcie? Gdzie odbędą się kolejne koncerty? W jaki sposób urozmaicone są piosenki Jacksona?

  Jennifer Batten towarzyszyła Michaelowi Jacksonowi w jego scenicznych podbojach i ekscesach przez 10 lat. Zapamiętana też dzięki ekstrawaganckiemu wyglądowi i specyficznym włosom. To ona wykonuje "solówkę" w utworze Beat IT. Marcin Sawicki rozmawiał z gitarzystką Króla Popu. Czy kiedykolwiek wątpiono w jej umiejętności tylko dlatego, że jest kobietą?

  Jak "Króla popu" wspomina "dziewczyna z włosami", czyli jego gitarzystka - Jennifer Batten? Zapraszamy w sobotę do Dzień Dobry TVN!

  Najpierw Robert Lewandowski podbił serca Niemców, a teraz przyszła pora na Anetę Sablik, zwyciężczynię niemieckiego Idola, którą gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Po sukcesie w programie Aneta zdążyła nagrać debiutancką płytę i teledysk do promującego ją singla „The One”. Jak twierdzi wokalistka, jej przygoda z Idolem mogła się skończyć zupełnie inaczej. Dlaczego tak uważa? Czy próbowała swoich sił w polskich programach talent show? Aneta Sablik zaśpiewała również kawałek utworu Michaela Jacksona "Dirty Diana". Jak Wam się podoba jej wykonanie?

  Nawet Michael Jackson tak nie tańczył w jego wieku! Nigdy dwa razy nie zatańczy tak samo. Odkryty dzięki programowi "Mam Talent". Lecz w tej beczce miodu jest łyżka dziegciu - Santiago cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Czy choroba uniemożliwi mu rozwój artystyczny? W studiu Dzień Doby TVN gościliśmy go razem z mamą.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sławek Uniatowski z piosenką "I'll be there" z repertuaru The Jacksons 5. Nam ten występ bardzo się podoba, a Wam?

  To ona po raz pierwszy powiedziała, co się dzieje w Guantanamo. Ona relacjonowała wydarzenia z 11 września. Amerykańska Jolanta Pieńkowska. Jej ojciec walczył w Powstaniu Warszawskim. Jest ikoną dziennikarstwa telewizyjnego na świecie. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Rita Cosby. Co robi w Polsce?

  Na scenie Dzień Dobry TVN pokazali, co potrafią, a potrafią dużo! Dorocie i Marcinowi finaliści 5. edycji "Mam Talent" zdradzili, co po programie, a co przed nimi, czy spodziewali się aż takiej popularności i jak naprawdę nazywa się taniec, który wykonują. Skąd pasja do tańca i kto ich zainspirował? Czy trudno było nauczyć się „księżycowego chodu”?

  Uczestnik 2. edycji programu "X Factor" "na scenie Dzień Dobry TVN wykonał jeden z najznamienitszych utworów Michaela Jacksona "Man in the mirror". Lubicie Marcina w balladach?