Pewna para podzieliła się na TikToku nagraniem z ciążowego USG. Nie zobaczymy na nim uroczych i wzruszających kadrów. Na filmie można dostrzec za to pewien przerażający szczegół, który wzbudził sensację wśród internautów. Użytkownicy platformy chętnie dzielili się podobnymi wspomnieniami.
Nietypowy widok na badaniu USG ciąży
Wybierając się na USG, rodzice liczą, że uda im się zobaczyć, na jakim etapie rozwoju jest ich pociecha. Nowoczesna technologia pozwala lekarzowi sprawdzić m.in., czy płód kształtuje się prawidłowo. Specjalista może też wskazać rodzicom ciekawe szczegóły dotyczące np. wyglądu czy zachowania dziecka.
Te chwile są zwykle wzruszające, choć również stresujące. Pewna para na TikToku postanowiła podzielić się dość zaskakującym szczegółem, który dostrzegli podczas badania USG. Na monitorze zamiast uroczego noska czy malutkiej rączki dziecka rodzice zobaczyli wręcz "demoniczną twarz".
Internauci rozbawieni "demoniczną twarzą" płodu
Krótki film stał się prawdziwym hitem na TikToku. Do tej pory obejrzało go ponad 2,5 miliona osób, a pod nagraniem pojawiło się kilka tysięcy komentarzy. Internauci są rozbawieni tym, jaki efekt uzyskano podczas ciążowego USG. Niektórzy podzielili się też swoimi historiami.
@ownitbabe #ultrasound #secondpregnancy #babyface
♬ origineel geluid - Tik Toker
- "Twarzyczka mojej córki też była taka straszna, bałam się koszmarów. Miała centralnie pod głowicą, więc widziałam obie gałki", "Cóż, dziś ciężko będzie wam zasnąć", "Mój wygląda jak jakaś mrówka w kasku, a to dopiero 12 tygodni", "Och, twarz demona! Ja też miałam jedną z nich", "Mój dzidziuś wyglądał podobnie, ale urodził się piękny" - czytamy w komentarzach.
Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.
Zobacz także:
- 11. tydzień ciąży - objawy, zagrożenia, wielkość i waga płodu
- Dlaczego czasami ciąża u kobiety bywa niewidoczna? Medyczne wyjaśnienie wydaje się oczywistością
- Badanie USG u dzieci - co warto o nim wiedzieć? "Przez 40 lat nie opisywano żadnych działań niepożądanych"
Autor: Aleksandra Matczuk
Źródło: Edziecko.pl/TikTok
Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/John Fedele/TikTok/Ownitbabe