zdjęcie

  Burzom towarzyszą nie tylko rozświetlające niebo błyskawice i głośne grzmoty, ale także inne zjawiska pogodowe. Najlepszym tego dowodem jest fotografia udostępniona przez Europejskie Obserwatorium Południowe. Na obrazie pochodzącym z chilijskiego obserwatorium uchwycono wyładowania elektryczne w postaci "czerwonych duszków". Ich widok może zachwycić każdego, nie tylko zdeklarowanych miłośników meteorologii.

  Gwiazda wyróżniła cechy wyglądu, które odziedziczyła po niej jej ukochana pociecha.

  Jej zdjęcie z narodzin sprawiło, że stała się jednym z najpopularniejszych noworodków na świecie.

  Katarzyna Zielińska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z przeszłości. Uwagę fanów zwróciło ogromne podobieństwo aktorki do Ani Przybylskiej. "Wprost niewiarygodne" – czytamy w komentarzach.

  Agnieszka Kaczorowska nie kryje dumy z trzyletniej córki Emilki. Dziewczyna zabawiła się w fotografkę. Jednym pstryknięciem aparatu, uwieczniła romantyczny moment rodziców na plaży. Efekt? Sprawdźcie sami.

  Są zdjęcia, które sprawiają, że na naszych twarzach pojawia się smutek, żal i poczucie wielkiej niesprawiedliwości. Takie emocje wywołuje fotografia, którą na Twitterze zamieścił profil Obrony Ukrainy.

  Maciej Markowicz to artysta, który fotografuje Europę używając do tego niecodziennego aparatu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agata Zjawińska spotkała się z nim w Berlinie i sprawdziła, jak wyglądają kulisy jego życia i pracy.

  Podczas Gali Grand Press Photo 2022 w głównej kategorii "Zdjęcie roku" zwyciężył Wojciech Grzędziński. Fotoreporter relacjonował wojnę w Ukrainie i to właśnie tam wykonał fotografię, którą docenili jurorzy.

  Rok temu na świat przyszła mała Lilibet Diana. Córka Meghan i Harry’ego rośnie jak na drożdżach. Z okazji urodzin dumni rodzice opublikowali w sieci zdjęcie z dziewczynką.

  Przybyrad Paszyn to fotograf, który specjalizuje się w fotografii opartej o technikę mokrego kolodionu. Choć z wykształcenia jest historykiem, to dziś nie wyobraża sobie codzienności bez swojej wyjątkowej pasji. Opowiedział o niej w Dzień Dobry TVN.

  Michał Szpak kilka lat temu pożegnał jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Z okazji Dnia Mamy artysta opublikował w sieci archiwalne zdjęcie rodzicielki, a także wzruszającymi słowami opisał swoje wspomnienia.

  Olena Kurylo przeżyła atak na miasto Czuhujew w obwodzie charkowskim. W trakcie nalotu rakietowego kobieta odniosła bardzo poważne obrażenia. Zdjęcie jej zakrwawionej twarzy obiegło cały świat i stało się symbolem wojny w Ukrainie.

  - Następnym razem nie zapomnę przerobić reszty rzeczy w ciele - napisała gwiazda.

  Tancerka opublikowała zestawienie dwóch zdjęć: tego stworzonego na potrzeby Internetu oraz naturalnego selfie prosto z kanapy. 

  Marcin Bosak, popularny aktor filmowy, serialowy i teatralny, odkrywa w sobie nową pasję. Bakcyla złapał już jako licealista, jednak dopiero teraz postanowił iść o krok dalej. Ma za sobą już pierwsze profesjonalne realizacje.

  Powstało 70 lat temu.

  "Makijaż dziecku zrobili?"

  "Dlaczego mam się przejmować?"

  Joanna Lazar miesiąc temu powitała na świecie córeczkę. Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w mediach społecznościowych pochwaliła się kolejnym zdjęciem malucha. Jak radzi sobie w nowej roli?

  "Gruba, zaniedbana, tej pani to już dziękujemy".

  Małgorzata Rozenek wybrała się z rodziną do Tajlandii. W mediach społecznościowych opublikowała słoneczną pocztówkę z wakacji. Fani licznie komplementowali urodę gwiazdy, a także porównali ją do znanych celebrytek. Kogo na zdjęciu przypomina żona Radosława Majdana?

  "U nas już 4 pokolenia!"

  "Myślałam, że siedzi pani z byłym mężem".

  Jej zdjęcie poruszyło cały świat.

  Na zdjęciach trudno stwierdzić, która z nich jest starsza.

  Zmniejszanie zdjęć i obrazów przydaje nam się w wielu sytuacjach. Jeśli chcemy umieścić dany obraz na portalu społecznościowym albo zamieścić zdjęcie w internetowym kreatorze CV, często musimy je wcześniej zmniejszyć. Na szczęście proces zmniejszania zdjęć jest niezwykle prosty i szybki. Przedstawiamy sposoby, jak zmniejszyć rozmiar zdjęcia.

  Dorota Gardias opublikowała w sieci zdjęcie, które wykonała w windzie. Fani zachwycili się figurą i stylizacją prezenterki. Niektórzy nawet stwierdzili, że przypomina słynną, amerykańską aktorkę.

  Fani Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego ze smutkiem przyjęli informację o ich rozstaniu. Nic więc dziwnego, że każdy kolejny post, opublikowany w mediach społecznościowych na którymś z profili małżonków, wzbudza wiele emocji. Tym razem komentarze posypały się pod nowym zdjęciem Przemka.

  Olaf Lubaszenko to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i reżyserów. Jest też ojcem dorosłej już córki, Marianny. Dumny tata opublikował w sieci ich wspólną fotografię.

  Fani uwielbiają, gdy ich ukochani aktorzy czy dziennikarze wspominają przeszłość i pokazują, jak wyglądali w młodości. Tym razem prowadzący Dzień Dobry TVN zaprezentował sylwetkę sprzed lat i wyjawił dość zagadkowo, w jakim czasie powstała. Dał fanom pewne podpowiedzi.