Parenting

"W wieku 14 lat zaszłam w ciążę i stałam się bezdomna". Dziś młoda mama wychowuje trójkę dzieci

Parenting

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tiktok.com, kobieta.gazeta.pl
Matka pochylająca się nad niemowlakiem.

W wieku zaledwie czternastu lat zaszła w ciążę, żyła w kryzysie bezdomności i wyjechała z rodzinnego miasta. Aussie to jedna z wielu nastoletnich mam, które stanęły przed koniecznością przejścia przyspieszonego kursu dorosłości. Wszystko po to, by zapewnić jak najlepszą przyszłość swoim pociechom.

Nastoletnia mama opowiada o swoim życiu na TikToku

Wczesne macierzyństwo niesie za sobą wiele wyzwań. Historia Aussie jest tego najlepszym dowodem. Nastolatka z godną podziwu szczerością opowiada o swoich doświadczeniach w sieci. Jej profil na TikToku cieszy się zainteresowaniem blisko 72 tys. internautów.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Miałam pierwszego chłopaka, straciłam dziewictwo, zaszłam w ciążę, stałam się bezdomna i wyprowadziłam się z mojego rodzinnego miasta, a wszystko to w wieku 14 lat - przyznała w jednym z filmików użytkowniczka modnej aplikacji.

Nastoletnia mama z trójką dzieci

Wyprowadzka z rodzinnej miejscowości była jedynie tymczasowym rozwiązaniem. Ostatecznie młoda mama podjęła decyzję o powrocie. Dzięki temu poznała chłopaka, z którym doczekała się kolejnych pociech. Mimo młodego wieku, Aussie doskonale radzi sobie z wychowywaniem trójki dzieci. Co więcej, znajduje czas na publikowanie ciekawych treści w Internecie. Pod filmikami jej autorstwa często pojawiają się słowa krytyki, ale nie brakuje też krzepiących komentarzy.

- "Jesteś świetną mamą", "Jesteś silna", "Najważniejsze, że jesteś szczęśliwa", "Inspirujące" - piszą internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: tiktok.com, kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Handemandaci/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości