Parenting

Zauważył dziecko na smyczy i chciał upomnieć matkę. Po chwili zrezygnował. "Szkoda mi jej"

Parenting

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TikTok
Płaczące dziecko

Whitey Foetrey to tiktoker, który uważnie obserwuje świat i nagrywa ciekawe scenki z życia codziennego, by dzielić się nimi z innymi. Tym razem udostępnił w sieci nagranie z baru szybkiej obsługi, w którym spotkał matkę trzymającą dziecko na smyczy. Mężczyzna chciał zareagować, ale po chwili obserwacji zmienił zdanie. Dlaczego?

Dziecko na smyczy - nagranie z TikToka

Dzieci prowadzone w miejscach publicznych na smyczy, a dokładniej ich opiekunowie, którzy decydują się na taką formę kontroli nad maluchem, nieustannie wzbudzają kontrowersje. Nic więc dziwnego, że gdy pewien internauta zobaczył taki obrazek na własne oczy, chciał upamiętnić tę chwilę i nagrał zaistniałą w barze szybkiej obsługi scenkę.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Whitey Foetrey zauważył w lokalu pięciolatka z doczepionym do pleców misiem. Od pluszaka ciągnęła się długa smycz, której końcówkę trzymała w dłoni matka chłopca. Na początku robionego z ukrycia filmiku widać, że maluch stoi spokojnie obok swojej rodzicielki, ale po chwili staje się agresywny i nadpobudliwy - próbuje wskoczyć na ladę, a gdy matka przyciąga go do siebie, dziecko uderza ją w twarz.

Chłopiec następnie pada na kolana i zaczyna bić kobietę po nogach. W tym momencie nagranie urywa się, jednak już sam 20-sekundowy fragment wzbudził spore zainteresowanie internautów.

- Chciałem się zapytać, dlaczego prowadzi go na smyczy, zanim... - napisał na TikTku autor filmiku.

Dziecko na smyczy - opinie internautów

Post wstawiony na profilu Whiteya Foetreya wywołał niemałe poruszenie. Niektórzy internauci solidaryzują się z matką agresywnego pięciolatka i rozumieją jej decyzję o trzymaniu malucha na smyczy. Inni sugerują, że chłopczyk może mieć spektrum autyzmu, dlatego wymaga specjalnej opieki. Kolejni oskarżają rodzicielkę o złe metody wychowawcze. Opinie są więc bardzo skrajne.

- Szkoda mi matki - napisała jedna z użytkowniczek TikToka.

- Trzeba się modlić, żeby nie skończył w więzieniu, jak już będzie dorosły - czytamy w następnym komentarzu.

- Jest zły właśnie przez tę smycz. Nie można przypinać człowieka do smyczy i oczekiwać, że będzie zadowolony - reaguje odmiennie kolejny internauta.

@whiteyfoetrey I was gonna ask why she got my guy on a #Leash until #kidleash ♬ original sound - Whitey Foetrey

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Ekaterina Goncharova/Getty Images, TikTok

Pozostałe wiadomości