Córka i tata zakochani. Oliwia i Jarosław Bieniukowie pokazali swoich partnerów na rodzinnym zdjęciu

Aktualizacja:

Jarosław Bieniuk w końcu znalazł szczęście w miłości i już nie zamierza kryć się z uczuciem. Do sieci trafiło zdjęcie z wypadu rodziny sportowca. Widać na nim nie tylko jego dzieci, ale również nową partnerkę, Zuzannę Pactwę. W szwajcarskim kurorcie narciarskim wypoczywa także chłopak Oliwii Bieniuk.

Jarosław Bieniuk ma nową dziewczynę

Doniesienia o tym, że Jarosław Bieniuk spotyka się z Zuzanną Pactwą pojawiły się w sierpniu minionego roku, kiedy para została sfotografowana kilka razy przez paparazzi w Trójmieście. Długo jednak ani sportowiec, ani modelka nie potwierdzali doniesień medialnych dotyczących ich związku. Ostatnio jednak Jarek umieścił na Instagramie zdjęcie, które może sugerować, że spotyka się z Zuzą. Z wpisu wynika, że były piłkarz zabrał swoją nową partnerkę w szwajcarskie góry, gdzie wraz z całą rodziną szusują po stokach w Verbier.

Kim jest nowa partnerka Jarosława Bieniuka, Zuzanna Pactwa?

Zuzanna Pactwa jest modelką. Z informacji, które można znaleźć w sieci wynika, że ma 180 cm wzrostu i kaukaskie pochodzenie. Większą część swojego czasu spędza w Stanach Zjednoczonych, a ponadto podróżuje po Europie. Modelka ma własną markę odzieżową "Rise".

Modelka ma swoim koncie także udział w show TVN-u. W 2015 r. mogliśmy podziwiać ją w programie "Żony Hollywood". Występowała tam jako modelka i przyjaciółka aktorki i producentki, Katarzyny Wołejnio.

Oliwia Bieniuk ma chłopaka

Okazuje się, że szczęście w miłości ma nie tylko Jarosław, ale także jego córka. Nastolatka zabrała na rodzinny wypad swojego ukochanego.

- Oliwia Bieniuk ma już chłopaka . To jest ten moment, kiedy zaczęła jeździć na wakacje z tatą i chłopakiem - oznajmiła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Nastolatka pragnie pójść w ślady mamy i zostać aktorką. O czym jeszcze marzy? To zdradziła w rozmowie z Dorotą Wellman w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk w połowie marca minionego roku po raz czwarty został ojcem. Były sportowiec ma też już trójkę dzieci ze związku z aktorką Anną Przybylską. Natomiast matką małego Kazimierza jest jego była dziewczyna Martyna Gliwińska. Choć relacja świeżo upieczonej mamy i Jarosława nie trwała zbyt długo, można stwierdzić, że była niezwykle intensywna. Para wielokrotnie się rozchodziła i schodziła. Gdy media obiegła informacja, że projektantka wnętrz jest w ciąży, sytuacja między nimi była niezwykle skomplikowana. Dla dobra dziecka postanowili sobie jednak wszystko poukładać. Niestety, mimo prób, nie udało się.

Jarosławowi zdarza się udzielać przy wychowywaniu Kazika, a jego dzieci ze związku z Anną Przybylską chętnie odwiedzają przyrodniego brata. Sama Oliwia Bieniuk wyznała jakiś czas temu, że choć była zaskoczona wieścią o ciąży Martyny, dziś bardzo się z tego cieszy.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości