Oliwia Bieniuk

  W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała, czego się boi w związku z nadciągającymi zmianami w jej życiu. W szczerej rozmowie z Karoliną Kalatzi określiła również swój typ faceta. 

  Oliwia Bieniuk to młoda dziewczyna, której kamery i światła fleszy towarzyszą od najwcześniejszych lat. Marzy o karierze aktorskiej i właśnie dlatego zdecydowała się na naukę w jednej ze szkół teatralnych. W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi opowiedziała o swoich obawach w związku z tym zawodem, tęsknocie za mamą i szufladkowaniu, z którym mierzy się od lat.

  Jak ubrać się na koncert, by wyglądać modnie? Mamy dla Was kilka propozycji.

  Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka dojrzewają na oczach fanów. Piłkarz opublikował właśnie ich zdjęcie w mediach społecznościowych i pokazał, jak się zmieniły. Internauci dostrzegli podobieństwo pociech do zmarłej aktorki.

  Jarosław Bieniuk od niespełna dwóch lat jest w związku z modelką Zuzanną Pactwą.

  Oliwia Bieniuk właśnie wypoczywa na urlopie w Egipcie. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem w skąpym stroju kąpielowym, który podkreślił jej kobiece kształty. Fani prawią jej komplementy, ale też niedowierzają, że czas tak szybko leci.

  Anna Przybylska ciągle jest żywa w sercach wielu Polaków oraz swoich bliskich. Jarosław Bieniuk opublikował nieznane dotąd filmy, które pokazują, jaką mamą była aktorka.

  "Zawalił się świat całej naszej rodzinie"

  Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po walce z rakiem trzustki. Jej śmierć wstrząsnęła całą Polską. Uwielbiana aktorka na zawsze pozostała w pamięci i sercach rodziny, przyjaciół i widzów. Jak ją wspominają?

  Oliwia Bieniuk coraz śmielej wkracza do show-biznesu. 18-latka pojawiła się właśnie na premierze filmu "Czarny Młyn" i zachwyciła fanów. Jej kolorowej stylizacji nie dało się przeoczyć.

  Oliwia Bieniuk opublikowała w sieci zdjęcia z planu filmowego. Nastolatka kolejny raz udowodniła, że bardzo poważnie myśli o tym, by zająć się aktorstwem. Na fotografiach widoczny jest niewielki tatuaż, zdobiący ciało 18-latki. To wzruszający hołd oddany sławnej mamie.

  W takim wydaniu Oliwii Bieniuk jeszcze nie widzieliście. 18-latka zamieściła bowiem na instagramowym koncie fotografie z ultrakobiecej i zmysłowej sesji zdjęciowej. Tymi kadrami urzekła Klaudię El Dursi i Macieja Musiałowskiego.

  Oliwia Bieniuk rozgrzała media społecznościowe do czerwoności. Córka Anny Przybylskiej opublikowała w sieci gorące zdjęcia z portugalskiej plaży, a fani licznie komentowali nowy post. "Najpiękniejsza Twoja sesja do tej pory" – czytamy.

  Jarosław Bieniuk ma dzisiaj swoje święto. Były piłkarz Lechii Gdańsk skończył 42 lata. Choć w jego mediach społecznościowych nie pojawiło się jeszcze zdjęcie mówiące o tym, jak spędzi ten dzień, to show skradła jego córka Oliwia. W Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć materiał, jak nastolatka poradziła sobie z maturą.

  Oliwia Bieniuk, podobnie jak tysiące innych abiturientów, zasiadła w tym roku do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu, czyli matury. Jak jej poszło? Jakie ma plany na przyszłość?

  Matury trwają. W środę zdający przystępują do obowiązkowego pisemnego egzaminu z matematyki na poziomie podstawowym. Wśród nich są również dzieci gwiazd. Które z nich zmagają się z "królową nauk"?

  Oliwia Bieniuk od pewnego czasu próbuje swoich sił w modelingu. Zdjęciami z sesji, w których brała udział, chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem początkująca modelka pokazała fotografię, do której pozuje w czarnym, koronkowym staniku. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

  Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka próbuje swoich sił w modelingu. Na swoim Instagramie początkująca modelka zamieściła zdjęcia z nowej, dojść odważnej sesji. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

  Jarosław Bieniuk w końcu znalazł szczęście w miłości i już nie zamierza kryć się z uczuciem. Do sieci trafiło zdjęcie z wypadu rodziny sportowca. Widać na nim nie tylko jego dzieci, ale również nową partnerkę, Zuzannę Pactwę. W szwajcarskim kurorcie narciarskim wypoczywa także chłopak Oliwii Bieniuk.

  Oliwia Bieniuk 18 października skończyła 18 lat. Nastolatka ma już kilka pomysłów na dorosłe życie. Ostatnio zaskoczyła fanów, kiedy wrzuciła do sieci nagranie z treningu akrobatyki. Jej powietrzne popisy wcale nie wyglądają amatorsko.

  Oliwia Bieniuk coraz śmielej wchodzi w świat show-biznesu, a co za tym idzie, przybywa jej obserwujących na Instagramie. Ostatnio córka Anny Przybylskiej przygotowała niespodziankę dla fanów. Podzieliła się zdjęciem, na którym przytula się do swojej mamy. Uroczy obrazek pokazaliśmy w naszym programie.

  Oliwia Bieniuk niedawno obchodziła swoje 18. urodziny, a od pewnego czasu coraz śmielej wchodzi w świat show-biznesu. Niestety już poznała jego ciemne strony. W mediach społecznościowych musiała zmierzyć się z hejtem.

  Oliwia Bieniuk niedawno obchodziła swoje 18. urodziny. Córka zmarłej sześć lat temu Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka już ma plany na swoją przyszłość. Nastolatka pragnie pójść w ślady mamy i zostać aktorką. Co jeszcze zdradziła na spotkaniu z Dorotą Wellman?