Gwiazdy świętują Dzień Matki. "Przepraszam moich synów, że byłam z nimi za mało"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Anna Kalczyńska o Dniu Matki
Anna Kalczyńska o Dniu Matki
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie
26 maja to dzień, w którym macierzyństwo jest szczególnie doceniane. Z tej okazji na instagramowych profilach gwiazd pojawiło się wiele przepięknych zdjęć, wzruszających nagrań, życzeń, podziękowań, a także szczerych przeprosin. Kto opublikował fotografie z mamami, a kto z dziećmi? Oto przegląd postów opublikowanych przez celebrytów.

Dzień Matki u Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska udostępniła w mediach społecznościowych rodzinny kadr. Na zdjęciu widać m.in. ubrane w takie same sukieneczki kilkuletnie córki trenerki fitness, które wręczają swojej mamie bukiety kwiatów.

- Od 6 lat mam to ogromne szczęście bycia mamą. To bardzo wyczekana rola, zaszczyt, wyróżnienie, a także obowiązek. To chwile radości, uśmiechu, szczęścia, miłości, wzruszenia. To także ogromne zmęczenie, nieprzespane noce czy bezsilność. To codzienny pośpiech, aby zdążyć do przedszkola i szkoły, rozrzucone po podłodze zabawki albo pomalowane kredką meble. Mimo tego kocham bezgranicznie, a bycie mamą to dla mnie najpiękniejsza przygoda w życiu - napisała żona Roberta Lewandowskiego.

Dzień Matki u Damiana Michałowskiego

Damian Michałowski z okazji Dnia Matki zestawił na Instagramie aktualne i archiwalne zdjęcia ze swoją rodzicielką. Post prezentera Dzień Dobry TVN jest pełen humoru i dystansu do siebie.

- Mama Halusia. Po latach nic się nie zmieniliśmy. Zostało oczywiście zamiłowanie do mody - zażartował dziennikarz.

Dzień Matki u Oliwii Bieniuk: "Tęsknię"

Dla Oliwii Bieniuk Dzień Matki jest szczególnym świętem, w którym tęsknota za zmarłą mamą Anną Przybylską przychodzi ze zdwojoną siłą. 20-latka udostępniła w sieci fotografię sprzed kilku lat. Do zdjęcia dodała wzruszający, nawiązujący do przemijania fragment wiersza Wisławy Szymborskiej: "Coś się tu zaczyna o zwykłej porze. Coś tu się nie odbywa, jak powinno. Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma". Swój post zakończyła jednym, bardzo wymownym i poruszającym słowem: - Tęsknię.

Dzień Matki u Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz w Dzień Matki złożyła wszystkim rodzicielkom bardzo oryginalne życzenia, które okrasiła własnymi przemyśleniami. Gwiazda zaapelowała, by wszystkie mamy dbały o swój komfort i nie były dla siebie zbyt surowe.

- To nie będą życzenia dla mam w stylu: "bądźcie silne, jesteście dzielne". Tak pewnie powiedziałabym kiedyś. Po latach zrozumiałam, że to ogromna presja. KOCHANE MAMY, BĄDŹCIE DLA SIEBIE CZUŁE I WYROZUMIAŁE. Bez pretensji do siebie, że mogłyście wszystko zrobić lepiej. Takie toksyczne wnioski dostarcza nam do głowy filozofia matki-Polki. Że można na luzie wychowywać dzieci, uczyć się i pracować jednocześnie - zaznaczyła projektantka.

Celebrytka zwróciła uwagę, że rodzicielki mają prawo do kruchości, zmęczenia i proszenia o pomoc swoich partnerów. Dodatkowo wyznała, że sama doświadczyła macierzyństwa stosunkowo zbyt wcześnie.

- Ja chciałam od zawsze [mieć dzieci - przyp. red.], ale przyznaję, że do macierzyństwa trzeba dojrzeć. Ja sama byłam na to za młoda. Pierwszy syn po 1. roku studiów. Drugi po 3. roku. Najmłodszy tuż po obronie pracy. Dzieci, dom, studia, aplikacja oraz własna firma równolegle. I co? Przepraszam swoich trzech synów, że byłam z nimi za mało. Że nie dostali tyle uwagi i przytulania, na ile zasługiwali. Dziękuję im, że zawsze byli i są kochani, mądrzy, i wspierający. Dziękuję mojej kochanej mamie za ogromną pomoc. Bez niej nie dałabym rady. Przepraszam siebie za samodyscyplinę ponad siły - stwierdziła Przetakiewicz.

Dzień Matki u Sylwii Bomby

Sylwia Bomba zaprezentowała fanom efekt rodzinnej sesji zdjęciowej. Na fotografii, którą dodała na Instagramie, widać zarówno mamę celebrytki, jak i jej kilkuletnią córkę Tosię.

- Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednej! "Bombowa jest ta moja mama!" - ja tak myślę o swojej mamie i mam nadzieję, że kiedyś Tosia powie tak o swojej. Z okazji wyjątkowego święta dla wszystkich mam najpiękniejsze życzenia: bądźcie zawsze szczęśliwe, bezpieczne i zaopiekowane. Aby Wasza najważniejsza w życiu rola - bycie mamą - dawała Wam ogrom radości.

Dzień Matki u Katarzyny Nosowskiej

Katarzyna Nosowska celebruje Dzień Matki bez powstrzymywania wzruszenia. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie swojej rodzicielki i pokrótce opisała łączące ją z mamą relacje.

- Moja krucha, maleńka Mama. Płaczę, kiedy to piszę, bo odkąd rozplątałam supełki pretensji, jedyne co czuję, to miłość i wdzięczność. Obie się starałyśmy sprostać roli matki, obie mamy dzieci, które nasze wysiłki oceniały raz lepiej, raz gorzej. Tak się cieszę, że obie możemy ze swoimi dziećmi rozmawiać. Jestem. Cieszę się, że jestem - zaznaczyła wokalistka.

Dzień Matki u Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Marta Żmuda Trzebiatowska nie poszła śladem innych gwiazd i nie udostępniła w sieci fotografii ze swoimi bliskimi. Mimo tego postanowiła uczcić Dzień Matki wyjątkowym wpisem, w którym wsparła wszystkie kobiety borykające się z różnymi rodzicielskimi problemami.

- Słowo "mama" to jedno z najpiękniejszych, najsłodszych słów na świecie… Mamusia, mami, maminka - odmieniane przez moje dzieci na różne sposoby sprawia, że każdy dzień ma dla mnie sens. Wszystkim mamuśkom życzę, by spełnianie się w tej roli przynosiło dużo satysfakcji, a troski dnia codziennego nie przysłaniały radości z bycia mamą. Te z Was, które pragną, tęsknią lub którym dzisiejszy dzień sprawia ból - przytulam mocno do serca. Choć to niewiele i z pewnością nie pomaga, to chcę Wam powiedzieć, że moje myśli dziś też wędrują w waszym kierunku - zapewniła aktorka.

Dzień Matki u Magdaleny Lamparskiej

Magdalena Lamparska jest mamą 6-letniego Tymoteusza i kilkumiesięcznej Mili Magdaleny. To dla gwiazdy pierwszy Dzień Matki spędzany z obiema pociechami.

- Moja najważniejsza rola w życiu. Mamą być… Po raz pierwszy podwójną. Miłość się mnoży. Najlepsze życzenia, moje Drogie, z okazji naszego święta - napisała w instagramowym poście.

Dzień Matki u Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska zawsze mówi o swojej mamie w samych superlatywach. Nie inaczej jest i tym razem. Autorka erotyków złożyła rodzicielce wyjątkowe życzenia, które opatrzyła zestawieniem zdjęć pani Małgorzaty.

- Nie istnieją słowa, którymi mogłabym opisać miłość, którą do Ciebie czuję, Mamo. Nie ma też słów, które opiszą moją wdzięczność za to, ze jesteś najlepszą mamą na świecie! Obym umiała każdy dzień zamieniać w Twój dzień. Wszystkiego naj dla wszystkich Mam! - dodała celebrytka.

Dzień Matki u Julii Kuczyńskiej

Julia Kuczyńska w swoim świątecznym wpisie z okazji Dnia Matki skupiła się głównie na tych kobietach, które doświadczają wszelkich trudów macierzyństwa.

- Wszystkiego najlepszego dla wszystkich zaangażowanych i kochających mam. Jesteście siłaczami! Bohaterkami we własnym domu. Duuuuuuużo zdrowia, moje drogie kobiety, przenosicie wielokrotnie góry. Tulę każdą mamę, która nosi dziecko pod sercem, trzyma je w ramionach, ma już dorosłe dzieci, a także tą, która doświadczyła straty - zaznaczyła Maffashion pod zdjęciami z synkiem Bastianem.

Dzień Matki u Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska nie tak dawno doznała ogromnej straty. Mama aktorki zmarła w lipcu 2021 roku. Dziś gwiazda z okazji Dnia Matki opublikowała w sieci fragment listu, który wysłała rodzicielce w czasie pobytu w szkole teatralnej.

- Jestem taka szczęśliwa, że mam takie pamiątki - wyznała gwiazda i zwróciła się do fanów. - Pamiętajcie, żeby Je [mamy - przyp. red.] ukochać. Dzwońcie, piszcie do nich listy, wysyłajcie kartki, ukochajcie. Bo miłość to najpiękniejsze, co im możemy dać. Nic tego nie przebije. Ja piszę kartki dalej. I kocham! - dodała.

Dzień Matki u Małgorzaty Sochy

Mamę Małgorzaty Sochy mieliśmy okazję widzieć na Instagramie córki już wielokrotnie. W Dzień Matki gwiazda ponownie opublikowała fotografie z rodzicielką.

- Mama. Najważniejsza, najtrudniejsza, najpiękniejsza rola. Drogie Mamy, pamiętajcie, że jesteście wspaniałe! - podpisała aktorka.

Dzień Matki u Joanny Jabłczyńskiej

Joanna Jabłczyńska podzieliła się z internautami swoimi zdjęciami z dzieciństwa, do których pozowała wraz z bliskimi. Dodatkowo zacytowała własną mamę Bożenę Jabłczyńską, sugerując, że rodzicielka zawsze jest jej wielkim wsparciem. "Nie to że jesteś moją córką… tak obiektywnie rzecz ujmując… byłaś najlepsza" - miała podobno w zwyczaju mówić pani Bożena.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik, Paweł Wodzyński, Justyna Rojek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Nietypowy prezent urodzinowy dla Doroty Wellman

Nietypowy prezent urodzinowy dla Doroty Wellman

Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

Koniec z plotkami na temat zdrowia Kate Middleton. Rzecznik ujawnia prawdę

Koniec z plotkami na temat zdrowia Kate Middleton. Rzecznik ujawnia prawdę

"Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

"Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

Łączenie wielu leków i suplementów może być niebezpieczne. "Dochodzi tzw. kaskady zapisywania"

Łączenie wielu leków i suplementów może być niebezpieczne. "Dochodzi tzw. kaskady zapisywania"

Magdalena Stępień rozliczy się ze zbiórki na rzecz synka?

Magdalena Stępień rozliczy się ze zbiórki na rzecz synka?

Ruszyła 8. edycja konkursu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Do wygrania wyjazd do Centrum Hydroterapii w Avène we Francji oraz emolienty XERACALM A.D
Materiał promocyjny

Ruszyła 8. edycja konkursu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Do wygrania wyjazd do Centrum Hydroterapii w Avène we Francji oraz emolienty XERACALM A.D

Kim była Liza, ofiara brutalnego gwałtu? "Nikt nie zareagował. Umierała pięć dni"

Kim była Liza, ofiara brutalnego gwałtu? "Nikt nie zareagował. Umierała pięć dni"

Julia Wieniawa i Marcin Prokop debiutują w roli jurorów

Julia Wieniawa i Marcin Prokop debiutują w roli jurorów

Wiosenne nowości. Czego mogą spodziewać się widzowie Dzień Dobry TVN? "Mamy akcje specjalne"

Wiosenne nowości. Czego mogą spodziewać się widzowie Dzień Dobry TVN? "Mamy akcje specjalne"

Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"
Materiał promocyjny

Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"

Ile najwięcej ważyła Sylwia Bomba? "Pytanie dla mnie traumatyczne"

Ile najwięcej ważyła Sylwia Bomba? "Pytanie dla mnie traumatyczne"

Anna Mucha w bardzo śmiałej sukni. Internauci kłócą się, czy powinna się w niej pokazywać

Anna Mucha w bardzo śmiałej sukni. Internauci kłócą się, czy powinna się w niej pokazywać

Nie masz czasu, aby pysznie i zdrowo gotować? Z tymi mieszankami warzyw szybko przyrządzisz smaczne dania
Materiał promocyjny

Nie masz czasu, aby pysznie i zdrowo gotować? Z tymi mieszankami warzyw szybko przyrządzisz smaczne dania

Czworaczki skończyły rok. Z tej okazji odwiedził je ktoś wyjątkowy

Czworaczki skończyły rok. Z tej okazji odwiedził je ktoś wyjątkowy

Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego
Materiał promocyjny

Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego

Kate Winslet jako bezlitosna dyktatorka wkrótce w  HBO Max. Kiedy premiera serialu "Reżim"?

Kate Winslet jako bezlitosna dyktatorka wkrótce w HBO Max. Kiedy premiera serialu "Reżim"?

Jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę? Wykorzystaj drugi obieg
Materiał promocyjny

Jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę? Wykorzystaj drugi obieg

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

"Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

"Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

"Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

"Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

Czterodniowy tydzień pracy w Polsce. Czy pomysł ma szansę wejść w życie?

Czterodniowy tydzień pracy w Polsce. Czy pomysł ma szansę wejść w życie?

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Rok przestępny - magiczny czy pechowy? Według niektórych może być rokiem wojny

Rok przestępny - magiczny czy pechowy? Według niektórych może być rokiem wojny

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

Partnerka Artura Szpilki była ofiarą przemocy. "Miałam nóż na gardle, dosłownie"

Partnerka Artura Szpilki była ofiarą przemocy. "Miałam nóż na gardle, dosłownie"

To miała być niezapomniana impreza. Zakończyła się płaczem dzieci i przyjazdem policji

To miała być niezapomniana impreza. Zakończyła się płaczem dzieci i przyjazdem policji

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

Tabletka "dzień po" to bomba hormonalna? Lekarz rozwiewa wątpliwości

Tabletka "dzień po" to bomba hormonalna? Lekarz rozwiewa wątpliwości

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas