dzień matki

  dzień matki

  Niedawno Halina Mlynkova potwierdziła, że jest w ciąży. Ojcem jej drugiego dziecka jest muzyk, Marcin Kindla. Para do tej pory nie pokazywała się oficjalnie razem, ale z okazji Dnia Matki zakochani postanowili zrobić wyjątek. Na Instagramie pojawiła się ich wspólna fotografia, pod którą zamieszczone zostały poruszające wpisy.

  Ewa Frej jest mamą sześciorga dzieci: dwóch nastoletnich córek oraz dwóch par synów - bliźniąt. Między chłopcami jest zaledwie półtora roku różnicy. Jeden z nich, Leoś, zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym i wymaga codziennej rehabilitacji. Życie nie oszczędzało pani Ewy, ale dziś śmiało deklaruje, że jest szczęśliwą kobietą, żoną i mamą. Jako "Matka Gigantka" zaraża optymizmem i uczy kobiety, jak zorganizować się w macierzyństwie i połączyć życie rodzinne z zawodowym.

  Dzień Matki. Zodiakalne typy macierzyństwa oraz ich wady i zalety. Wiadomo, że mamę ma się jedną, ale nie każda mama jest taka sama. Właściwie to każda jest inna. Tak jak tęcza pełna jest różnorodnych barw, tak i macierzyństwo może przejawiać się na wiele różnych sposobów. Oczywiście i w tej sprawie astrologia ma co nieco do powiedzenia, a cechy każdego znaku zodiaku rzutują na to, jak dana osoba realizuje się jako matka.

  Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt, które możemy celebrować. 26 maja to ważna data w naszym kalendarzu! Jednak data obchodów Dnia Matki zależy od kraju, w którym jest świętowany - W Polsce z tej okazji mamy w otrzymują od dzieci własnoręcznie wykonane laurki, prezenty oraz kwiaty i słodycze.

  Dzień Matki obchodzimy 26 maja. Wiele osób czuje, że złożenie naprawdę pięknych życzeń to prawdziwe wyzwanie. Jak w kilku słowach pomieścić tyle uczuć, wdzięczności i miłości? Tego dnia naprawdę warto zadbać o mamy i o to, aby poczuły się doceniane i kochane. Zobacz, jakie prezenty warto kupić oraz wybierz najpiękniejsze życzenia dla mamy.

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Zastanawiasz się, co podarować mamie? Prezentem, który zawsze się sprawdzi, będą kwiaty. Jeśli nie wiesz, które z nich warto wybrać na tę okazję, służymy pomocą.

  Dzień Matki to wyjątkowe święto. To właśnie wtedy dziękujemy tym niezwykłym kobietom, które nieraz udowadniają, że mogą góry przenosić. Jedną z nich jest Magdalena Modlibowska, która ma troje dzieci: dwie adoptowane córki i biologicznego syna. Głośno deklaruje, że "pochodzenie w rodzinie nie ma zupełnie znaczenia". - Gdy cała trójka podrosła, to zauważyłam, jak syn skleił rodzinę, coś dopełnił. Dziewczyny powiedziały: "O mamo, to ty też możesz się na niego zezłościć" - mówi.

  Własnoręcznie przygotowana laurka dla mamy to najcudowniejszy prezent, który zostanie zachowany na wiele lat. To piękny sposób na docenienie i złożenie życzeń z okazji urodzin oraz Dnia Matki. Większość dzieci z radością podejmuje się zadania wykonania takiej kartki i ma przy tym wiele zabawy. Poznaj najciekawsze propozycje laurek dla mamy, które można dostosować do wieku dziecka.

  Co kupić mamie? Dzień Matki już za moment! Warto sprawić jej przyjemność wyjątkowym prezentem. Wcale nie musi być drogi i wyszukany. Najpiękniejszym gestem może być własnoręcznie zrobiona kartka. Szukasz czegoś innego, oryginalnego pomysłu na prezent, czym zaskoczysz swoją mamę?

  W sobotę obchodziliśmy Dzień Matki. Z tej okazji gwiazdy publikowały w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoimi mamami. Jaką mamą jest dla swoich dzieci Zosia Ślotała? Wymagającą czy pobłażliwą? Z Zosią rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z okazji Dnia Matki zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN modelkę Ewę Pacułę i jej córkę Nicole Saletę, by zapytać o łączącą je więź. Jak udało im się stworzyć przyjacielską relację? Co w sobie cenią? Co najbardziej je do siebie zbliżyło? Czy Nicole była zazdrosna o swoje młodsze siostry? Zobaczcie!

  Kochasz swoją mamę, ale nie wiesz, co dać jej w tym szczególnym dniu, czyli Dniu Matki? Pomożemy Ci! W Dzień Dobry TVN Anna Dziewit-Meller i Ewelina Rydzyńska pokazały kilka pomysłów na prezenty, z których ucieszy się każda kobieta i jednocześnie nie nadszarpną przesadnie budżetu obdarowującego ją dziecka. Zobaczcie!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: Polak potrafi... śmiecić również. Filip Chajzer sprawdzi, ile wspólnego z rzeczywistością mają ekologiczne deklaracje naszych rodaków. Oprócz tego: siła słowa i internetowego hejtu, czyli Artur Włodarski - dziennikarz, które okrzyknięto ojcem Markusa W. Następnie: siła matczynej miłości, czyli Ewa Pacuła z córką Nicolą Saletą, a świeżo upieczeni rodzice - Natalia Jakuła i Tomasz Iwan z dwumiesięcznym Wiktorkiem. Bądźcie z nami, w Dzień Matki, od 8:00!