Sylwia Bomba

  Sylwia Bomba

  Sylwia Bomba jest szczęśliwą mamą małej Antosi, spełnia się także jako zapracowana kobieta sukcesu. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" już niebawem skończy 35 lat i z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowy post. Podkreśliła w nim znaczenie samoakceptacji i pewności siebie, zachęcając tym samym inne kobiety, by poszły jej śladem i także doceniły swoją wartość.

  Sylwia Bomba, gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami informacjami ze swojego życia prywatnego. Nie stroni także od poruszania ważnych tematów, jakim jest na przykład ciałopozytywność. Tym razem pokazała efekty swojej metamorfozy, na którą potrzebowała zaskakująco mało czasu.

  Sylwia Bomba od ponad dwóch lat jest szczęśliwą mamą małej Antoniny. Gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" stara się spędzać z córeczką jak najwięcej czasu. Nie ułatwia jej tego aktywność zawodowa, jednak każdą wolną chwilę wykorzystuje na to, by pielęgnować więź z dzieckiem. Udowodniła to, publikując na Instagramie zdjęcie, które wywołało zachwyt internautów.

  Sylwia Bomba ma wyjątkowo ekscytującą historię z życia prywatnego. Uwielbiana przez widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" gwiazda w iście filmowy sposób poznała swojego ukochanego męża. Dzisiaj wraz z córką Antosią tworzą szczęśliwą rodzinę. W rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl Sylwia opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa.

  Temat sukni ślubnych - wiadomo - zobowiązuje. Bo jeśli wypowiadamy się na temat najbardziej wyjątkowej ze wszystkich kreacji, to chcemy poczuć przedsmak tego szyku i elegancji. Wie o tym doskonale Sylwia Bomba, która w Dzień Dobry TVN zachwyciła wyborem swojej stylizacji. A jak oceniają ją fani?

  "Gogglebox. Przed telewizorem" wraca na ekrany, a wraz z nim, dobrze znani widzom uczestnicy telewizyjnego show. Już po raz 14. zajrzymy do mieszkań naszych gwiazd, by sprawdzić, co ich bawi i kręci. Nowy sezon programu zapewni nie tylko ogrom emocji, ale także porządną dawkę śmiechu. Mariusz Kozak w rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradził, czego możemy spodziewać się po nadchodzących odcinkach programu.

  Sylwia Bomba od zawsze jest kojarzona nie tylko z wyjątkowym poczuciem humoru, ale także z burzą pięknych, ciemnych loków. Gwiazda programu "Googlebox" postawiła jednak na zmianę, która nie dość, że zaskoczyła fanów, to jeszcze ich podzieliła. Obserwatorzy zarzucają Sylwii, że za bardzo upodobniła się do pewnej amerykańskiej influencerki.