Joanna Przetakiwiecz

  Joanna Przetakiwiecz

  Filip Chajzer: "Ja zawsze marzyłem, jeszcze nie pracując nigdzie, żeby pracować w Dzień Dobry TVN". Joanna Przetakiewicz: "Kocham TVN za atmosferę". Dawid Woliński "Stacja TVN powoduje to, że ludzie szukają w niej inspiracji". Małgorzata Rozenek-Majdan: "TVN wyznaczył moje życie zawodowe". Kinga Rusin: "Przez TVN wróciłam ze Stanów do Polski". Agnieszka Dygant: "najfajniejszy czas to jednak był z TVN-em". To tylko kilka wypowiedzi, które na balu z okazji 20-lecia TVN-u usłyszała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A co powiedziały jej: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Gessler i Martyna Wojciechowska?

  Każdy z nas ma swoje małe przyjemności. Czego nie odmawiają sobie gwiazdy i czy mają potem wyrzuty sumienia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Annę Muchę, Małgorzatę Sochę, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Maję Sablewską, Michała Piróga, Katarzynę Warkne, Martę Wierzbicką, Magdalenę Frąckowiak, Dorotę Gardias i Joannę Przetawiekiwcz. A czego Ty nie potrafisz sobie odmówić?

  O Mykonos, ulubionej wyspie gwiazd, dziennikarz Mateusz Hładki rozmawia z Joanną Przetakiewicz i Łukaszem Jemiołem. Ten materiał, w całości, zobaczycie już jutro w Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami od 8:00!

  Joanna Przetakiewicz to projektantka mody i ikona stylu. Na co dzień jej styl daleki jest od elegancji, jaką Joanna prezentuje na czerwonych dywanach. Na czym bazuje jej codzienna garderoba? Gdzie robi zakupy? Czy projektantka nosi ubrania innych marek? I bez czego Joanna Pzetakiewicz nie wychodzi z domu? Zobaczcie!

  Piotr Czajczyński to młody projektant, który odpadł w ostatnim odcinku programu Project Runway. Jest utalentowany, ale według jurorów nie poradził sobie z ubraniem dla Doroty Wellman. Co było nie tak z jego propozycją? Co sądzi o jego pracach Joanna Przetakiewicz, która gościła w Dzień Dobry TVN? Jakie ubrania Piotr chciałby projektować? Zobaczcie, co Piotrek uszył dla naszej gwiazdy - Zuzi. Podoba się Wam jego projekt? Jak Zuzia sie w nim prezentuje?