Katarzyna Nosowska

  Katarzyna Nosowska

  Katarzyna Nosowska podbiła serca swoich fanów nie tylko muzyką, ale również nietuzinkowym poczuciem humoru. Wokalistka w mediach społecznościowych z przymrużeniem oka komentuje otaczającą nas rzeczywistość. Tym razem pochwaliła się zdjęciem 73-letniej mamy. Stylizacja pani Krystyny zachwyciła nie tylko jej córkę, ale i wielu internautów.

  Katarzyna Nosowska słynie z zabawnych postów, które często umieszcza w swoich mediach społecznościowych. Niektóre z nich w humorystyczny sposób komentują aktualne wydarzenia, inne pokazują życie artystki od kulis. Tym razem piosenkarka zdecydowała się opublikować nagranie, w którym publicznie wyznaje miłość, ale nie swojemu mężowi. - Nie wiem, jak powiedzieć o nas Pawłowi - przyznaje wokalistka.

  Katarzyna Nosowska jest wokalistką zespołu Hey oraz autorką tekstów utworów i bestsellerowych książek. Ma także ogromne poczucie humoru, co udowodniła w opublikowanym właśnie nagraniu, na którym w prześmiewczy sposób dzieli się swoimi przemyśleniami na temat ogarniającej media społecznościowe "mody na brzydotę". Wszystkiemu przysłuchuje się mops Jadzia, a mina psa jest najlepszym komentarzem. Musicie to zobaczyć.

  Hey ostatni koncert zagrał 3 i pół roku temu. Fani powoli się niecierpliwili, jednak w tym roku miłośnicy twórczości grupy będą mogli usłyszeć kultowe kawałki na żywo, choć liczba tych spotkań jest mocno ograniczona - konkretnie do jednego. Gdzie i kiedy muzycy zagrają jedyny w tym roku koncert?

  Katarzyna Nosowska, podobnie jak wiele innych kobiet, przez lata żyła z partnerem - alkoholikiem. Wstydliwą prawdę długo ukrywała przed sobą i innymi. W cyklu "Sekielski o nałogach" opowiedziała jak wyglądała jej droga do wyjścia ze współuzależnienia. Kiedy powiedziała sobie "pas" i postawiła na siebie?

  Jak w ciągu ostatnich 25 lat zmieniła się Katarzyna Nosowska? Czy w jej życiu szykują się poważne zmiany zawodowe? "Gdybym mogła cofnąć czas,(...) gdyby była taka możliwość, być może ja bym jednak w ogóle nie stała się piosenkarką tylko, rzeczywiście, poszłabym na studia, prawdopodobnie by to były takie studia (psychologia). (...) Ja w ogóle nie jestem skrojona psychologicznie, mentalnie na zawód, który wykonuję".

  Jak mówi Andrzej Sołtysik, to będzie opowieść o dwóch Kaśkach. Jedna z nich to aktorka Katarzyna Zielińska, a druga to wokalistka Katarzyna Nosowska. Te dwie artystki zamieniły się rolami... na chwilę, na premierze najnowszego katalogu Ikea 2019, firmy, która świętuje 75-lecie. Nosowska i Zielińska zdradziły nam, jakie wnętrza lubią najbardziej...

  Katarzyna Nosowska, wokalistka i autorka tekstów spełniła jedno ze swoich największych marzeń i napisała książkę. Co w niej znajdziemy? Dlaczego Nosowska nie chce, by nazywano pisarką? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po po tym, jak zespół Hey zawiesił swoją działalność, Katarzyna Nosowska wymyśliła dla siebie nową aktywność - zaczęła publikować na Instagramie filmiki, w których w zabawny sposób komentuje otaczającą nas rzeczywistość i świat show-biznesu. Czy powstają one spontanicznie, a może są reżyserowane? Kto pomaga Kasi je nagrywać? Teksty z filmików wraz z ilustracjami wydane zostały w formie książkowej. Będzie druga część książki? Artystka była gościem Dzień Dobry TVN.

  Niedawno Katarzyna Nosowska opublikowała poradnik dotyczący powiększania ust. Bardzo nam się spodobał, zwłaszcza fragment o wyciorach wacianych i swobodzie erotycznej. Postanowiliśmy jednak sprawdzić, czy są jeszcze inne metody optycznego powiększenia ust za pomocą makijażu. Pokazała nam je w Dzień Dobry TVN makijażystka Patrycja Tyszka-Ksepka.

  Katarzyna Nosowska zajęła się fatnessem, czyli instruuje ludzi, co jeść i jak się poruszać, by skutecznie przytyć. Ostatnio do jej grupy dołączył Dawid Podsiadło. Jakie wskazówki dawała mu Kasia, aby mógł nabrać ciała? Zobaczcie!

  "Pomyślałam, że to jest taki odpowiedni moment [...] żeby sprawdzić, czy los ma dla nas w ofercie coś jeszcze" - powiedziała o zawieszeniu działalności zespoły HEY Katarzyna Nosowska. "CDN" to wydany w tym roku album zawierający wszystkie przeboje HEY. Czy ostatni? Jak Nosowska wyobraża sobie życie bez HEY'a? Mówią o niej "Baba z Instagrama". Kto odkrył przed nią portal społecznościowy i skąd pomysł na alter ego, które pokochali internauci? "Ta morda z Instagrama mnie jakoś rozbawiła" - przyznała w Dzień Dobry TVN Katarzyna Nosowska.