Spice Girls znowu razem, Marcin Prokop wzruszony do łez, a Kasia Nosowska opowiedziała o relacji z synem. Te newsy mogłeś przegapić

Dzień Dobry TVN - co będzie w niedzielę, 21 kwietnia 2024 r.?
W niedzielę, 21 kwietnia na stronie Dzień Dobry TVN pisaliśmy m.in. o wspólnym występie Spice Girls, wzruszonym Marcinie Prokopie i relacji Katarzyny Nosowskiej z jej synem Mikołajem. Co jeszcze warto wiedzieć?

Spice Girls znów razem

Członkinie zespołu Spice Girls spotkały się na 50. urodzinach Victorii Beckham i w pełnym składzie odtworzyły kultowy taniec do utworu "Stop" z 1997 roku. Geri Halliwell-Turner, Emmy Bunton, Melanie "Mel C" Chisholm, Melanie "Mel B" Brown i oczywiście solenizantka Victoria Beckham doskonale bawiły się, wracając pamięcią do czasów, w których święciły największe tryumfy w świecie popkultury.

Marcin Prokop wzruszył się w "Mam Talent!"

Za nami pierwszy półfinałowy odcinek 15. edycji "Mam Talent!". Występy uczestników zachwyciły nie tylko widzów, ale i jurorów. Marcinowi Prokopowi zakręciła się łezka w oku, kiedy zobaczył taniec 9-letniej Natalii Sacharczuk. Występ dziewczynki przypomniał mu czasy, gdy sam przyglądał się sportowym osiągnięciom własnej córki.

- Poczułem się wyjątkowo wzruszony tym występem, trochę z prywatnego powodu, bo ty masz 9 lat. Patrząc na ciebie, przypomniałem sobie, jak moja córka miała dziewięć lat, jak ją woziłem na lekcje baletu, jak czekałem, patrząc zza kulis, co ona tam wyprawia - zdradził Marcin Prokop.

Katarzyna Nosowska o relacji z synem

Kasia Nosowska była gościnią Dzień Dobry TVN, gdzie wystąpiła u boku swojego syna - Mikołaja Krajewskiego. Goście opowiedzieli o wyjątkowej relacji, która ich łączy, zaś wokalistka wyjaśniła, jak udawało jej się godzić macierzyństwo z życiem zawodowym.

- Będąc w pracy byłabym w potwornym szpagacie. Dlatego od pewnego momentu grałam koncerty tylko w weekend. Mikołaj był wtedy z tatą albo z babcią Halinką. Wiedziałam, że jest bezpieczny i zaopiekowany - wyjawiła piosenkarka.

Ekspert królewski komentuje stan zdrowia Kate Middleton

Żona księcia Williama od kilkunastu tygodni mierzy się z chorobą nowotworową, dlatego poddani regularnie wypatrują najdrobniejszych informacji na temat jej samopoczucia. Królewski ekspert Richard Fitz Williams skomentował stan zdrowia Kate. Jak tłumaczył w rozmowie z dziennikarzami, ostatnie publiczne wyjścia następcy tronu dowodzą, że członkowie rodziny królewskiej wracają do normalności. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu mogliśmy zobaczyć Williama w towarzystwie syna George'a. Książę realizował także ważne obowiązki związane z działalnością charytatywną

- Chodziło o wysłanie sygnału, że wszystko przebiega normalnie – na tyle, na ile można było się tego spodziewać. Gdyby tam była Kate, byłoby fantastycznie, ale nikt się tego nie spodziewa - skomentował Richard Fitzwilliams w "The Sun".

Filip Łobodziński o stracie córki

Filip Łobodziński był dziecięcą gwiazdą kina lat 70. XX w. Później zrezygnował z branży filmowej na rzecz dziennikarstwa i tłumaczeń. W swojej autobiografii zdradza nie tylko kulisy swojej pracy, ale intymne szczegóły na temat życia prywatnego. 65-latek wrócił wspomnieniami do tragedii, która spotkała go w 2015 roku - wówczas zmarła jego 21-letnia córka Maria.

- Cierpienie nie uszlachetnia. To jest ciężka kontuzja, z której się nie wychodzi. Przynajmniej mi się nie udało i nie bardzo wierzę, żeby udało się komukolwiek, ale życzę innym, żeby tak było. Ja nie mam na to sposobu. Oczywiście żyje się dalej. Słońce dalej wschodzi, trzeba iść po pietruszkę do sklepu itd. Nie ma pieszczot. Natomiast to [cierpienie - przyp. red.] jest i zawsze będzie - wyznał w Dzień Dobry TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości