Przełomowe informacje o stanie zdrowia księżnej Kate. "Chodziło o wysłanie sygnału"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królewski ekspert Richard Fitzwilliams skomentował stan zdrowia księżnej Kate. Jego zdaniem zwiększona aktywność społeczna księcia Williama może być też pewnego rodzaju wiadomością dla opinii publicznej. - Chodziło o wysłanie sygnału, że wszystko przebiega normalnie - tłumaczył w rozmowie z dziennikarzami.

Stan zdrowia księżnej Kate

Minął miesiąc odkąd księżna Kate ogłosiła światu, że choruje na nowotwór. - W styczniu przeszłam operację i wówczas mój stan nie był związany z nowotworem. Operacja zakończyła się pomyślnie, jednak testy przeprowadzone po zabiegu wykazały obecność raka. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił, abym zapobiegawczo poddała się chemioterapii. Obecnie jestem na wczesnym etapie leczenia - przekazała wówczas w krótkim nagraniu.

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej cały czas zastanawiają się, jak czuje się członkini rodziny królewskiej. W zeszłym tygodniu mogliśmy zobaczyć księcia Williama w towarzystwie syna księcia George'a na meczu, a w czwartek mąż Kate Middleton realizował ważne obowiązki związane z działalnością charytatywną. Czy powrót rodziny do pracy i rozrywek Williama oznacza, że księżna czuje się lepiej a leczenie przebiega zgodnie z planem?

Ekspert królewski ma swoją teorię

Jak tłumaczył w rozmowie z dziennikarzami ekspert królewski Richard Fitzwilliams, publiczne wyjścia księcia Williama dowodzą, że członkowie rodziny królewskiej wracają do normalności. - Zdają sobie sprawę, że każda rzecz, którą robią, w taki czy inny sposób wysyła wiadomość - cytuje eksperta "The Sun".

- Nie chodziło tylko o pojawienie się z Georgem podczas przyjemnej okazji. Chodziło o wysłanie sygnału, że wszystko przebiega normalnie – na tyle, na ile można było się tego spodziewać - zaznaczył Richard Fitzwilliams. - Gdyby tam była Kate, byłoby fantastycznie, ale nikt się tego nie spodziewa. Ludzie nie spodziewaliby się tego po jej wiadomości wideo, która moim zdaniem jest najodważniejszą w historii wypowiedzią osoby publicznej w Wielkiej Brytanii dotyczącą kwestii zdrowotnych. Aktualnie się leczy i jej leczenie przebiega pomyślnie - podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: "The Sun"

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Chris Jackson/Staff

podziel się:

Pozostałe wiadomości