stan zdrowia

  stan zdrowia

  W drugiej połowie kwietnia br. doszło do wybuchu metanu w Kopalni Węgla Kamiennego Pniówek w Pawłowicach. Górnicy, którzy odnieśli obrażenia w katastrofie, trafili do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Jak wygląda ich hospitalizacja?

  Bogumiła Wander to niekwestionowana ikona telewizji. Uznana prezenterka przez wiele lat zachwycała widzów charyzmą i godnym podziwu profesjonalizmem. Niestety, od pewnego czasu żona Krzysztofa Baranowskiego zmaga się z chorobą Alzheimera. Znany żeglarz przekazał informacje na temat stanu jej zdrowia.

  Artystka potwierdziła doniesienia o pogorszeniu się jej stanu zdrowia. Znana wokalistka trafiła do szpitala. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jest już pod opieką lekarzy. Co jej dolega?

  Jak donoszą zagraniczne media, Ozzy Osbourne podupada na zdrowiu. Legendarny muzyk został ostatnio przyłapany przez paparazzi. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

  Ostatnimi czasy Brytyjczycy martwią się o Elżbietę II. 95-letnia monarchini nieco podupadła na zdrowiu, spędziła noc w szpitalu i odwołała dwa publiczne wystąpienia. W związku z tym zaczęto się zastanawiać, czy Jej Królewska Mość jest w dobrej formie. Anna Senkara sprawdziła, co na temat królowej piszą brytyjskie gazety.

  Elżbieta II od 1953 jest królową Wielkiej Brytanii. Brytyjczycy obawiają się, że 95-letnia monarchini ostatnimi czasy nieco podupadła na zdrowiu. W związku z tym zaczęto spekulować, czy Jej Królewska Mość w najbliższym czasie ustąpi z tronu i przekaże władzę Karolowi? Ekspert skomentował sprawę.

  Królowa nie weźmie udziału w nabożeństwie w Niedzielę Pamięci w Londynie - przekazał Pałac Buckingham. Powodem są kolejne kłopoty zdrowotne Elżbiety II. Co się stało?

  91-letni Wiesław Gołas ma poważne problemy ze zdrowiem. Ceniony aktor przeszedł drugi wylew i trafił do szpitala. Jaki jest stan artysty?

  Michał Piróg w swoich mediach społecznościowych poinformował fanów, że przeszedł operację. - Ten rok jest dla mnie intensywny pod względem zwiedzania szpitali i innych placówek medycznych - napisał. Jak się czuje? Dlaczego zdecydował się przekazać tę informację opinii publicznej? Na te pytania odpowiedział dziendobry.tvn.pl.

  Grzegorz Markowski należy do grona najpopularniejszych i najbardziej szanowanych rodzimych wokalistów, a piosenki zespołu Perfect potrafi zaśpiewać większość Polaków. Choć muzycy planowali pożegnalną trasę koncertową, wszystko wskazuje na to, że artysta nie będzie w stanie jej dokończyć. Wszystkiemu winien jest jego stan zdrowia.

  Do mediów trafiło zdjęcie, na którym widać, jak Brad Pitt opuszcza klinikę w Beverly Hills, siedząc na wózku inwalidzkim. Fani hollywoodzkiego aktora mocno się zaniepokoili. Co się stało?

  Anna Karwan przypłaciła karierę swoim zdrowiem. Piosenkarka nie czuje się najlepiej. Wskoczenie w wir pracy sprawiło, że chwilowo przykuta jest do łóżka. W szczerym wpisie Karwan wyznaje, że przewartościowała sobie ostatnimi czasy wiele spraw.

  Andrzej Kosmala w mocnym wpisie wypowiedział się na temat stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka. Agent muzyka odniósł się także do osób, które za zawiścią i brakiem empatii podchodzą do przekazywanych przez niego informacji. - Polska zawiść! - czytamy.

  Andrzej Piaseczny trafił ostatnio w ciężkim stanie do szpitala. Artysta ledwo mówił i musiał dostać dodatkowy tlen. Niedawno lekarz, który zajmuje się wokalistą, powiedział, że choć czuje się on już lepiej, to sytuacja ciągle jest poważna. Piasek wrócił właśnie do domu. Podzielił się z fanami dobrą nowiną.

  Kilka dni temu Lech Wałęsa przeszedł poważną operację związaną z rozrusznikiem serca. Jak aktualnie się czuje? O tym prezydent opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Kilka dni temu Dorota Gardias poinformowała swoich fanów na Instagramie, że jest zakażona koronawirusem i wraz ze swoją córką przebywają w szpitalu. Pojawiło się wiele spekulacji na temat jej stanu zdrowia. Sytuację postanowiła skomentować sama zainteresowana, jak i nasze prowadzące - Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

  Jakiś czas temu Michał Figurski trafił do szpital z powodu pęknięcia krwiaka w mózgu. Jaki jest obecnie stan jego zdrowia? Czy robi postępy w rehabilitacji? Z Odetą Moro rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Testy na: poziom cukru, obecność narkotyków, menopauzę, płodność, nietolerancje pokarmowe, poziom cholesterolu i występowanie raka prostaty - to tylko niektóre testy do domowej diagnozy stanu zdrowia. Czy są dokładne? Mogą zastąpić badania laboratoryjne zlecone przez lekarza? Zapytaliśmy o to dr Barbarę Jerschinę, która gościła w Dzień Dobry TVN.